Monthly Archives: Вересень 2017

День працівників осівти

    Педагог  – це не просто професія, це – покликання! Адже педагоги своєю працею,  даруючи знання учням, роблять великий внесок у розвиток людської особистості, тим самим у розвиток нашого суспільства.

   У рамках відзначення  Дня працівників освіти, 29 вересня учні навчального закладу підготували для педагогів святковій концерт.  Всіх педагогів з професійним святом привітала директор центру Ніна Григорівна Ткаченко.

 

Анкетування PISA -2018

На виконання Плану заходів щодо реалізації освітнього проекту  «Моніторинг якості освіти  в умовах модернізації освітнього простору», і з метою підготовки до основного етапу міжнародного дослідження PISA – 2018 відбулося анкетування педагогів та учнів центру щодо визначення обізнаності в питаннях PISA. В анкетуванні прийняли участь 60 учнів І курсу (2002 року народження) та викладачі української мови та літератури, математики,  природничих наук.

Розпочався батьківській тиждень

           Згідно з річним планом  роботи навчального закладу , розпочався батьківський тиждень. Головна мета тижня – ознайомити батьків з організацією навчально-виховного процесу, умовами, у яких навчаються їх діти, рівнем професіоналізму та педагогічної майстерності педагогів, залучити батьків до активної співпраці.

              Водночас, проведення батьківського тижня  дасть можливість отримати у зворотному порядку інформацію з проблем, які хвилюють батьків у взаєминах з навчальним закладом.

Батьківській тиждень

День здоров’я

 “Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо” – говорить народна мудрість.      

За традицією,  День здоров’я  в нашому  навчальному закладі проходить на початку вересня і є найбільш очікуваною подією нового навчального року .

 

Після рапорту керівника фізичного виховання,  директор навчального  закладу, Ніна Григорівна Ткаченко,   урочисто відкрила свято спорту та здоров’я,  в якому взяли участь педагогічний колектив і всі навчальні групи .

Силу, спритність і  витривалість  показали учасники команд в спортивній естафеті , стрибках у довжину, крутіння обруча .  Не залишила  нікого байдужим спортивна естафета . День  здоров’я пройшов цікаво, учні  отримали багато позитивних емоцій. Уболівальники гучно підтримували свої команди.

 

Кульмінаційним моментом спортивного заходу стали змагання з перетягування каната, виконання елементу туризму та «Встановлення  намету»

Тож за результатами усіх видів змагань перемогу святкували учні груп:

№ 23, 4, 2. 2-03.

 Свято вдалось на славу! Перемогла дружба та  любов  до спорту. По закінченню змагань всіх учасників частували смачним кулішем..

У Леонардо да Вінчі є такі слова: “Пам’ятай, життя є дар, великий дар. І той, хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує”. Хай і з вами здоров’я і щастя будуть  на многіє літа, завжди!

Розпочались заняття

       В навчальних групах з професій: “кравець”, “кушнір-розкрійник; кравець”, “перукар (перукар-модельер)”, “кухар-кондитер” та “слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання”  розпочались заняття з теоретичного і виробничого навчання.

Зі святом 1 вересня!

         Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками веселого дзвоника. Знову вулиці нашого улюбленого Харкова розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, гордість і радість – переплелися разом.
        Це наша Слобожанщина, наша Україна зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
        Ось і в нашому Центрі професійної освіти сьогодні першовересень. 330 юнаків та дівчат поєднали свою долю з нашим навчальним закладом. Вони поповнятимуть славну історію нашого навчального закладу, створюватимуть нові традиції, прославлятимуть у справах обрану професію. Привітати учнівську молодь зі святом на урочистості з нагоди Дня знань завітали шановні гості : волонтери ,воїни АТО, представників підприємств – замовників кадрів. Діти і педагоги отримали Боже благословення на добрі справи і навчання від святого отця Сергія. Перший урок за темою «Європа – наш цивілізаційний вибір» було проведено у всіх навчальних групах.