Monthly Archives: Листопад 2017

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливає на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України. У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

 Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, в навчальному закладі був проведений масовий захід «Бережи себе і своє майбутнє », який провели пердставники благодійної  організації «Перетворення » . Гості представили учням музичну програму «Захисти своє  життя» та за допомогою віршів і пісень розповіли молоді про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-ого», а нині вже і «ХХI-ого століття».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 р.р.

В професійному закладі освіти пройшли заходи з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років . В навчальних групах проведено виховні години за єдиною тематикою: «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України»

Учні і педагоги регіонального центру взяли участь у  Всеукраїнській акції «Запали свічку» , що пройшла 25 листопада 2017 року на Майдані Свободи.

 Я зітхну… Запалю обгорілу свічу.

 Помічаю: не замки — твердині, не храми —

Скам’янілий чорнозем — потріскані стіни плачу.

 Піднялись, озиваються в десятиліттях

З далини, аж немов з кам’яної гори

Надійшли. Придивляюсь: «Вкраїна, двадцяте століття»

І не рік, а криваве клеймо: «Тридцять три»

dsc05853-5152x3864-52e8

Зображення 1 з 4

Контроль виробничої переддипломної практики

Згідно графіку контролю,  здійснено перевірку переддипломної виробничої практики учнів групи № 2-03 з професії «перукар (перукар-модельєр)». За учнями закріплені індивідуальні робочі місця, які відповідають вимогам  охорони праці та навчальної програми.

Гріда Анастасія - салон краси «Мішель»

Зображення 1 з 4

Контроль виробничої практики

Згідно графіку контролю виробничої практики,  здійснено перевірку на виробництві  учнів групи № 2-02 з професії «кухар; кондитер». За учнями закріплені індивідуальні робочі місця, які відповідають вимогам навчальної програми та охорони праці.

Активізуємо профорієнтаційну роботу

Педагогічні працівники регіонального центру продовжують активно проводити профорієнтаційну роботу  з учнями  випускних класів сільських шкіл Харківської області .

Викладач Пашнєава Н.П. взяла участь у виїзній акції  Харківського обласного центру зайнятості

«Професія твоєї мрії» , що поводився для учнів випускних класів шкіл  Барвенківського  району.

Майстри виробничого навчання Смірнова С.П. та Фальченко Н.П. відвідали Сковородинівський НВК, де взяли участь у профорієнтаційному заході «Твоя професія – твоє майбутнє»

Екскурсія на підприємство

Учням навчальних груп №01,02,2-01 з професії «Кравець; закрійник», «Кравець» провели екскурсію на підприємство по виготовленню верхнього чоловічого одягу. Ознайомлення учнів з цехами, режимом роботи, асортиментом продукції яку виготовляють.

Волонетрський осередок «Ми поруч!» отримав подяку.

Яскравий приклад добра і небайдужості показують учні з волонтерського осередку «Ми поруч!», що  постійно проводять акції на підтримку бійців зони АТО, під час яких плетуть маскувальні сітки, виготовляють прапори, солодощі та обереги.

 «Дорогие наши помощники! Волонтёрская группа “Маскировка для АТО” благодарит вас за помощь в пошиве флагов и камуфляжных лент для плетения сетей. При отправке на фронт мы в каждую сеть вкладываем ФЛАГ и обереги. Сейчас наши с вами флаги радуют бойцов в зоне проведения АТО.  Желаем нам всем ПОБЕДЫ и МИРА и надеемся на дальнейшее сотрудничество» – лист з такими словами подяки учням з волонтерського осередку «Ми поруч!» надійшов сьогодні на адресу регіонального центру.

 

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути прохання про допомогу. Сьогодні тисячі патріотів, в тому числі із нашої рідної Слобожанщини, обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і молоді.

Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості

Педагогічні працівники регіонального центру взяли участь у виїзних профорієнтаційних акціях під загальним гаслом  “Професія твоєї мрії”, що  були організовані Харківським обласним  центром зайнятості у Балаклійському, Зачепилівському і Дворічанському районах Харківської області . Профорієнтаційні заходи відвідали  близько двох тисяч учнів випускних класів міських і сільських шкіл, які змогли поспілкуватись з представниками нашого закладу освіти, дізнались про професії , за якими навчаються в регіональному центрі, умови вступу та навчання.

День української писемності і мови

Напередодні Дня  писемності та мови, 8 листопада, викладачем української мови та літератури Н.В.Борисенко було проведено квест у місті «Незабутні пам’ятки Харкова». У заході змагались учні 1-3 курсів, які шукали пам’ятні місця, пов’язані з життям та творчістю видатних українців, відгадували мовні загадки тощо. Сповнені емоцій та натхнення, учні із задоволенням і в пригодах виборювали звання найписемнішої команди.

Учні і педагоги регіонального центру,разом з тисячами українців,  взяли участь у написанні  сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності , який в цьому році пройшов під девізом “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.