Monthly Archives: Грудень 2017

Солодкі новорічні подарунки бійцям на передовій від учнів центру

У переддень новорічних свят усі ми мріємо про подарунки. Чекають їх і на передовій, де особливо гостро відчувається потреба в увазі й турботі. Учні з волонтерського осередку «МИ поруч!» постійно допомагають  нашим  захисникам на Сході держави. До новорічних свят учні з професії «кухар;кондитер» передали через волонтерів виготовлені  для військових з зони проведення АТО солодкі новорічні смаколики .

Усім нам хотілося б вірити у те, що всі українці наступний Новий рік зустрічатимуть у колі найближчих людей,  у мирній та цілісній країні.

Проведено конкурс «Альтернативна ялинка»

Останнім часом захист природи – найактуальніше питання всього людства, але що ж робити, якщо не уявляєш новорічно-різдвяних свят без ялинки? У світі придумали стильну альтернативу, до якої приєднались і учні нашого центру.

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят, які неможливо уявити без прикрашеної ялинки, в центрі проведено конкурс «Альтернативна ялинка», в якому взяли участь всі групи. Учні представили на суд журі стильні, креативні і цікаві варіанти новорічного символу . Нетрадиційний погляд на традиційну ялинку надав можливість показати своє творче бачення зеленої красуні.

«Благодійна акція «ПОДІЛИСЬ ДОБРОМ!»

Для нашого закладу професійної освіти благодійність — це святе діло. Допомагати потрібно завжди , навіть тоді, коли не маєш особливо чим поділитися. Ти завжди можеш зробити добру справу: допомогти маленькому сироті необхідним та поділитися з нужденним останнім.

Є таке поняття як людяність. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

Саме таких учнів : добрих , чуйних, небайдужих до чужої біди, молодих людей з добрим серцем і чистою душею збирає до своїх лав волонтерський осередок «МИ поруч!»

Благодійна акція «Поділись добром!», яка ініційована волонтерським осередком, проводиться вже сьомий рік поспіль. Цьогоріч мета та умови акції незмінні – кожен охочий може стати для маленьких вихованців Обласного будинку дитини №3 добрим чарівником та виконати дитячі побажання до свята Миколая. 
Мета акції – подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в добро та казку, зібравши для них подарунки та найнеобхідніше. Побажання дітей прості та під силу до виконання кожному з нас: учні з професії «кушнір-розкрійник;кравець» виготовили для маленьких вихованців теплі хутрові речі; учні з професії «кравець» пошили великий казковий черевичок для подарунків. Всі зібрані речі, засоби особистої гігієни та солодощі учні передали до будинку дитини № 3 , в якому побували в день Святого Миколая.


                               Молімося, сьогодні це ще вчасно,

                         Хай серце рясно квітом оброста.

                         Молімося, нехай же не загасне

                         Душі людської вічна доброта!..

 

                         Молімося за спечену хлібину,

                         Молімося за вишень цвіт в імлі,

                         Молімося за нас , за Україну,

                         Щоб мир і спокій правив на Землі!

До нас завітав Святий Миколай!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших народних свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро і Милосердя.

Цікаво та весело пройшло сьогодні свято Миколая в нашому закладі освіти. Учасники фольклорного гурту «Толока» підготували чудову літературно-музичну композицію “Ой хто, хто Миколая любить…” і ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, співали пісні. До гостей свята з добрими побажання мира та злагоди звернувся сам святий Миколай, учні пільгового контингенту отримали від нього подарунки – солодкі миколайчики. Свято забезпечило всім гарний настрій, а Святий Миколай побажав учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.

 

Святий та добрий Миколаю,

Чекаєм ми тебе  давно,

Що даш Ти нам – ми ще не знаєм,

Та просимо Тебе одно:

Усьому нашому народу

Дай добру волю й много літ,

Щоб пісня – слава України,

Полинула на цілий світ.

Подорож до Києва!

Учні ІІ та ІІІ  курсів центру професійної освіти  були запрошені на день відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв. Під час екскурсії вишем  вони  побували на Факультеті журналістики і міжнародних відносин, Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультеті дизайну та реклами  , поцікавилася правилами вступу  до університету   та  перспективою  реалізації своїх знань та вмінь після закінчення навчального закладу.

Учні зустрілись з ректором вишу М. Поплавським, який  розповів про комфортні умови навчання і високий професійний рівень науково-педагогічного складу.

«Атакуйте життя та наполегливо йдіть до мети!» – з такими словами звернувся до  молоді  Михайло Поплавський.

 

Подорож  до Києва була цікавою і  багатою на позитивні емоції!

Обласна школа позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів ПТНЗ

     На базі закладу професійної освіти  проведено засідання обласної школи позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів ПТНЗ Харківської області  за темою : «Ефективні форми,  методи організації та методика проведення сучасного уроку виробничого навчання» (з досвіду роботи старшого майстра Панченко З.В.)

Тиждень права в центрі професійної освіти

Відповідно  до розпорядження КМ України від 23.08. 2017 року  № 579-р  «Про затвердження плану заходів з проведення  Всеукраїнського тижня права»,  з метою попередження правопорушень, покращення правового виховання та вдосконалення виховної роботи, в професійному закладі освіти  8- 15 грудня   2017  року  відбувся   тиждень права, під час якого проведені  наступні заходи: виховні години   «Профілактика дрібних крадіжок» (група № 31) та  «Кримінальна відповідальність неповнолітніх за правопорушення »( групи № 2, 21, 22); інтерактивні бесіди  «Права громадянина і Конституція України» (групи  № 1,32,23); « Від Конституції  Пилипа Орлика до Конституції незалежної України » (учні ІІ  курсу) та «Держава та державність» (група  № 32);

Вітаємо переможців!

Закінчилися  змагання з настільного тенісу, переможцями стали :

Косарєв Семен  (учень 23 групи) – I місце;

Черногуз Денис (учень 4 групи) та Плевако Вадим (учень 1 групи)  – II місце;

Харченко Карина   та  Предаткіна  Аліна  (учениці 2 групи)   –  III місце;

Команда в такому ж складі взяла участь 13.12.2017р. в обласних змаганнях серед ПТНЗ, в яких  посіла II місце.

Вітаємо!

Тиждень права

    Відповідно  до розпорядження КМ України від 23.08. 2017 року  № 579-р  «Про затвердження плану заходів з проведення  Всеукраїнського тижня права» та  з метою попередження правопорушень, покращення правового виховання та вдосконалення виховної роботи, в професійному закладі освіти  8- 15 грудня   2017  року  проводиться  тиждень права.

Участь в благодійній акції «Бажаємо здоров’я »

      Учні навчального закладу взяли участь у благодійній акції «Бажаємо здоров’я», що проводилась за підтримки Харківської обласної державної адміністрації з  метою надання допомоги учасникам АТО, які знаходяться на лікуванні  у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Напередодні Дня Збройних Сил України учні зібрали і відправили пораненим воїнам предмети особистої гігієни та солодощі .