Monthly Archives: Січень 2018

Державна кваліфікаційна атестація з професій «кравець;закрійник», «кухар; кондитер».

В Регіональному центрі професійної освіти пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професій «кравець;закрійник» та «кухар; кондитер».

Всі учні груп 2-01 та 2-02 успішно склали випускні іспити та отримали дипломи кваліфікованих робітників, п’ять  з яких – з відзнакою.

Участь в профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії»

Представник професійного закладу освіти , майстер виробничого навчання Тузко Тетяна Сергіївна взяла участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який був проведений обласним центром зайнятості в Ізюмському районі Харківської області.

Головною метою проведення даної акції, в якій взяли участь майже тисяча учнів випускних класів ЗОШ  Ізюмського району, є активізація професійного самовизначення учнівської молоді, актуалізація її внутрішніх резервів і можливостей

Під час заходу старшокласники мали можливість переглянути інформаційні відеоролики про наш Регіональний центр, ознайомились з професіями, які можна отримати, навчаючись  в нашому закладі освіти. Учні мали нагоду задати запитання та більше дізнатися про діяльність Регіонального центру..

 Проведення таких заходів завжди викликає зацікавленість серед учнівської молоді та спонукає їх замислитись над власним професійним майбутнім.

Державна кваліфікаційна атестація

В Регіональному центрі професійної освіти пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії «перукар(перукар-модельєр)». Всі учні групи 2-03 успішно склали випускні іспити та отримали дипломи кваліфікованих робітників,три з яких – з відзнакою.

День Соборності України

День соборності України – річниця відразу двох важливих подій в історії нашої країни: перше проголошення незалежності України і День соборності. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

В День соборності України в бібліотеці центру , яка є активним учасником усіх святкових та тематичних заходів, проведено урок державності «Соборність України-основа державності», літературну вікторину «Україна – єдина країна» та організовано книжкову виставку «Незалежна. Соборна. Вільна».

Фестиваль вертепів

Учні закладу освіти, учасники фольклорного гурту «Толока », відвідали фестиваль вертепів, що пройшов днями у Харкові,в якому взяли участь фольклорні колективи з 22 областей України . Разом з учасниками фестивалю наші учні пройшли святковою ходою по вулиці Сумській і насолодились неповторною атмосферою народного свята і фольклорного дійства.

Подяка учням від бійців з зони проведення АТО

На адресу навчального закладу надійшов вітальний лист від бійців із зони проведення АТО зі словами подяки за прапори і солодкі подарунки до Новорічних свят, зроблені учнями власноруч та передані на передову волонтерами.

Українські воїни надіслали світлини в доказ того, що посилка дійшла до адресатів.