Monthly Archives: Березень 2018

Профорієнтаційна робота учнівського об’єднання «Професійна варта»

Учні з професії «кушнір – розкрійник;кравець » – учасники об’єднання «Професійна варта », під керівництвом майстра виробничого навчання Тузко Тетяни Сергіївни, ведуть підготовку майстер – класів для проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх школах Харкова та області.

Виховна година «Борець за Україну» до 80-річчя Героя України В’ячеслава Чорновола

В рамках реалізації проекту , «Виховання в учнівської молоді національної свідомості і активної громадянської позиції як один з пріоритетних напрямків виховної роботи в ПТНЗ», на виконання Указу Президента України від 1 грудня 2017 року № 397 «Про відзначення 80-річчя від дня народження видатного державного, політичного й громадського діяча, народного депутата України першого-третього скликання, одного з лідерів українського правозахисного руху, багаторічного лідера Народного руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола», в бібліотеці для учнів Центру була проведена виховна година «Борець за Україну».

В ході заходу учні ознайомилися з непростою біографією В’ячеслава Чорновола, переглянули відеоролик «Таємниці загибелі та маловідомі факти з життя В. Чорновола», презентацію «11 фактів про В’ячеслава Чорновола». Учні Центру не залишилися просто спостерігачами: вони взяли активну участь в обговоренні цитат В. Чорновола щодо України, її історії та майбутнього.

Захід завершився напуттям-цитатою справжнього патріота своєї країни: «Україна починається з тебе!»

Участь у ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрозварник ручного зварювання »

Учень групи СЗ 31 Нестеренко Олександр взяв участь у ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрозварник ручного зварювання». В конкурсі фахової майстерності брали участь 18 представників закладів професійної освіти м. Харкова та Харківської області. Олександр Нестеренко гідно представив регіональний Центр, посівши почесне п’яте місце , та отримав диплом лауреата і подарунок від спонсорів конкурсу.

В рамках конкурсу було проведено майстер-клас: «Використання сучасного зварювального обладнання для набуття професійних компетентностей майбутніми зварювальниками », в якому взяв участь учень групи СЗ-31 Васильєв Денис.

Урок виробничого навчання

Учні групи №1 (майстер виробничого навчання Тузко Т.С.),  з професії «Кушнір-розкрійник; кравець», на уроці виробничого навчання за темою «Виготовлення жилетів із натурального хутра овчини» опановують вправи по виготовленню пластин із натурального хутра овчини (сортування хутрового клаптя, обкрій за шаблоном, зшивання на кушнірській машині 10-Б  класу, зволоження, про лежка і правка пластин на дерев’яних щитах).

 Із готових  пластин учні проводять розкрій і зшивання жіночих жилетів з обтачками.

Підготовка учасниці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Кравець».

Триває підготовка учениці групи № 31 Семенко Ганни до участі у ІІ ( обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Кравець». Відпрацьовуються прийоми виготовлення дитячого сарафана з напіввовняної тканини.

Вітаємо з перемогою у Обласному огляді – конкурсі первинних профспілкових організацій !

Первинна профспілкова організація ДНЗ «Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області » посіла ІІ місце в Обласному огляді – конкурсі первинних профспілкових організацій .

Голова первинної профспілкової організації, Смірнова Світлана Василівна, отримала подяку Голови об’єднання профспілок Харківської області.

Вітаємо всіх членів профспілкової організації з перемогою!

Третий день ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

16  березня 2018 року відбувся фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості» за номінаціями: «Колекції для дитячих вокальних ансамблів», «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв», «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру».  

Переможцями конкурсу стали :

Державний навчальний заклад «РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської  області » , колекція для дитячого вокального ансамблю «Карамельки» (номінація «Колекції для дитячих вокальних ансамблів»)

Центр професійно – технічної освіти № 1 міста Івано-Франківська (номінація «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв»)

Державний професійно – технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну», урочисті образи для солісту та солістки оперного театру «Смарагдові почуття» (номінація «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру»)

2 день ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

  За програмою проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив Легкої промисловості України» відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій легкої промисловості за темою: «Сучасні технології у сфері пошиття одягу».
   У роботі семінару взяли участь 76 педагогічних працівників професій легкої промисловості з 20 регіонів України.
Семінар-практикум відкрила радник Міністра освіти і науки України, голова Національного партнерства в легкій промисловості України «Fashiоn Globus Ukraine» Голда Виноградська.
   Під час семінару розглядались питання впровадження елементів дуальної форми навчання у ЗПО, презентовано «Інтерактивний навчальний посібник як ефективний навчальний ресурс у підготовці у підготовці кваліфікованих робітників для швейної галузі», проведено майстер-клас «Актуальні напрямки формування у сучасному дизайні одягу».

Перший день ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

Урочисте відкриття ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

 

Презентація навчального закладу та демонстрація майстер класу з професії “кушнір-розкріник”

 

Екскурсійна подорож містом Харковом та на швейне підприємство ВО “Харків”