Monthly Archives: Квітень 2018

Наша підтримка учасників V Харківського міжнародного марафону

Харківський міжнародний марафон – щорічний марафон, який у 2014 році внесений до Книги рекордів України як найбільший масовий забіг за кількістю зареєстрованих учасників. Траса, по якій проходить марафон, прокладена по центральних вулицях Першої столиці, охоплюючи основні визначні пам’ятки міста, а старт і фініш розташовані в самому серці Харкова, на одній з найбільших площ Європи – площі Свободи. 

Яскравим сонячним квітневим днем , учні та педагогічні працівники закладу професійної освіти підтримали учасників Харківського марафону та прийняли рішення взяти участь у цьому святі здоров’я та спорту наступного року.

Виконання пробних кваліфікаційних робіт з професії «Кухар;кондитер» гр.23

У ДНЗ «Регіональному ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» згідно навчальних планів, програм та графіків проведено пробні кваліфікаційні роботи у групі №23 з професії «Кухар; кондитер»; кваліфікація: кухар 4 розряду, майстер виробничого навчання Фальченко Наталія Павлівна

Кожен учень представив свою страву, розповів технологію її приготування, відповів на додаткові запитання. Члени комісії оцінили смакові якості і оцінили кожну роботу.

Урочиста зучтріч Кубку Ліги чемпіонів УЄФА

Кубок Ліги чемпіонів УЄФА – трофей, який щорічно вручається УЄФА футбольному клубу, що здобув перемогу в турнірі Ліги чемпіонів УЄФА.

В рамках туру Україною, який почався 21 квітня з Києва, престижний футбольний трофей  прибув до Харкова.

До урочистої зустрічі Кубку Ліги чемпіонів УЄФА на площі Конституції біля історичного музею долучилися учні і педагогічні працівники закладу професійоної освіт, де мали можливість побачити трофей і сфотографуватися з ним.

Участь в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Кравець»

З метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, учениця 3 курсу, група №31, Семенко Анна з професії «Кушнір-розкрійник;кравець», майстер виробничого навчання Руденко Олена Сергіївна (готувала ученицю до конкурсу), прийняла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсі фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Кравець».

Учениця отримала сертифікат про участь у конкурсі.

День відкритих дверей – справжнє свято

День відкритих дверей – справжнє свято, адже заклад професійної освіти завжди радий знайомству з майбутніми абітурієнтами і гостинно відкриває двері для всіх зацікавлених в отриманні престижної робочої професії.

150 учнів шкіл міста Харкова і області , які завітали на день відкритих дверей , мали чудову нагоду ознайомитися з закладом професійної освіти та отримати консультації з питань правил вступу.

Для майбутніх абітурієнтів були організовані екскурсії майстернями , лабораторіями та кабінетами Регіонального центру, виставки-презентації професій,за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників.

Участь у VІІ Всеукраїнському чемпіонаті з колористики «ESTEL COLOR»

Заклад професійної освіти  є постійним та активним учасником конкурсів професійної майстерності.

23 квітня 2018  року в м. Києві  проходив VІІ Всеукраїнський чемпіонат з колористики «ESTEL COLOR».  На конкурсі свою майстерність представили учениці групи №2 з професії «перукар(перукар модельєр)»  (майстер в/н Полякова Л.І.):  А.Камєнєва  стала учасником конкурсу в номінації «Весільна зачіска», К. Будняк  брала  участь у номінації «Креативне фарбування».  Наші учениці гідно представили наш заклад професійної освіти та отримали  подяки від організаторів конкурсу за участь.

Наші учні у конкурсах професійної майстерності мають можливість реалізувати себе, показати високий рівень знань, оцінити свої сили і можливості, отримати професійну оцінку компетентного журі.

Участь в у загальноміському суботнику

Заклад професійної освіти 21.04.2018 року долучився до загальноміського суботника. Під час проведення суботника була прибрана територія біля навчального корпусу та гуртожитку на проспекті Любові Малої , 30 ; гуртожитку на вулиці Селянській, 25, побілені дерева та бордюри, висаджені квіти та кущі. На території Гідропарку учасники суботника збирали викидне сміття.

В проведенні суботника взяли участь 160 учнів та 58 працівників закладу професійної освіти.

Участь в в екологічній акції «За чистий Харків !»

Для кожного мешканця Новобаварського району наведення порядку у місті– важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

Учні  закладу професійної  освіти,за ініціативи учнівського самоврядування , долучилися до акції «За чистий Харків», прибираючи Гідропарк в рамках весняної акції «За чисте довкілля».

Після прибирання, переконані учні, територія Новобаварського району  виблискуватиме чистотою та в силах кожного учня, щоб вона залишалася такою і надалі.

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території Новобаварського району  до ладу зовсім не важко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом.

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани. Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І від того як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя.

Людина виділяється своїм розумом та щирим серцем.

 Тож давайте будемо пам’ятати, що чистота нашого улюбленого Харкова залежить лише від нас!

Відбулися збори трудового колективу

В Регіональному центрі відбулися загальні збори трудового коллективу,на яких заслухали звіт директора Ткаченко Ніни Григорівни про виконання умов контракту за період з 01.04.2013р. по 01.04.2018 р.

 

За результатами голосування, діяльність директора за звітній період одноголосно визнана задовільною.