Monthly Archives: Червень 2018

Свято останнього дзвоника

В закладі професійної освіти відбулось традиційне свято останнього дзвоника.

Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, викладачів, батьків та гостей. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок літніх канікул, а для 59 випускників   це були останні хвилини перебування в рідному закладі професійної освіти.

Розпочався захід традиційно урочистою частиною, коли до святкової зали були запрошені випускники 2018 року на чолі зі керівниками груп.

Директор закладу професійної освіти Ніна Григорівна Ткаченко звернулась  до випускників з теплими словами побажань та вручила  почесні грамоти відмінникам навчання.

Дипломи кваліфікованого робітника отримали 59 випускників з професій:  «Кухар;кондитер», «Перукар (перукар-модельєр)» та «Слюсар з ремонту автомобілів. Електрозварник ручного зварювання», дипломи з відзнакою отримали 8 учнів.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо нових можливостей та перспектив, впевненості у своїх силах, творчих звершень, мудрих рішень і дій!

Моя професія –кушнір -розкрійник!

Наш Регіональний центр професійної освіти   – унікальний, тому що це  єдиний професійний заклад освіти в Україні, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професії  «кушнір -розкрійник».

Професія кушніра  має глибокі історичні корені,  завжди затребувана на сучасному ринку праці. Випускники з професії «кушнір -розкрійник» ніколи не мають проблем з працевлаштуванням.

 Учні групи № 1, які роблять перші кроки в опануванні цієї унікальної професії,  успішно  виконали пробні кваліфікаційні роботи з професії “кушнір – розкрійник; кравець» на кваліфікацію кушнір  – розкрійник – 2-3 розряду.

До уваги абітурієнтів! У закладі професійної освіти триває робота приймальної комісії.

У закладі професійної освіти триває робота приймальної комісії.

Абітурієнти та їх батьки мають можливість ознайомитись  із  закладом професійної освіти, його досягненнями, особливостями навчання, адже попередня поінформованість абітурієнта про перспективи обраної професії, що користується попитом на ринку праці, та ймовірність працевлаштування після отримання професійної освіти має важливе значення. Завдяки добре організованій та злагодженій роботі приймальної комісії кожен вступник може отримати вичерпну інформацію про умови навчання та проживання учнів, можливість подальшого працевлаштування.

Приймальна комісія ДНЗ «Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області »

працює щодня з 8-00 до 17-00 без перерв, крім суботи,  неділі, та  святкових днів.

Моя професія- перукар

Учні з професії «перукар(перукар-модельєр)», під керівництвом майстра виробничого навчання Полякової Л.І., провели в одному зі скверів Новобаварського району міста Харкова акцію «День краси». Просто неба, чудовим літнім днем учні надавали безкоштовні перукарські послуги,  створювали для всіх бажаючих нові образи, зачіски та проводили майстер-класи з плетіння.

Ця акція  викликала жвавий інтерес присутніх та подарувала всім учасникам масу позитивних емоцій.

Проведено загальні збори колективу

У закладі професійної освіти, в колі трудового колективу відбулось оголошення про укладення контракту директору ДНЗ «Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області »       Ткаченко Н.Г., на якому були присутні представники  Департаменту освіти Харківської міської ради: начальник  відділу позашкільної та професійно-технічної освіти Ростовська В.І. та начальник кадрової роботи Леонова А.М..

Ткаченко Н.Г. подякувала  міській владі, трудовому колективу за виявлену високу довіру  та підтримку.                                 

З днем працівника легкої промисловості!

З Днем працівника легкої промисловості трудовий колектив закладу професійної освіти привітала Голова Харківського обласного об’єднання профспілок текстильної та легкої промисловості Татарінцева М.І., яка вручила працівникам закладу нагороди та подяки від виконкому Харківської міської ради та Харківського обласного об’єднання профспілок.

Вітаємо переможця районного етапу міського конкурсу «Молода людина року »!

Конкурс «Молода людина року» , організатором якого є Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради, проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова». Мета заходу – підтримати обдаровану й талановиту молодь для відзнаки вагомих здобутків молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя.

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Іващенко О.М. стала переможцем районного етапу міського конкурсу «Молода людина року » в номінації «Громадська діяльність».

Щиро вітаємо Ольгу Михайлівну і бажаємо їй успіхів та творчої наснаги!