Daily Archives: 12.10.2018

Екскурсія на спеціалізовану виставку легкої і текстильної промисловості «Textile Expo»

Учні з професій швейного напрямку відвідали спеціалізовану виставку легкої і текстильної промисловості «Textile Expo»,   що  проводиться в в рамках «Kharkiv Fashion Business Days», організованого Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну .

Учні  мали змогу ознайомитись з сучасним швейним обладнанням і матеріалами для виготовлення та оздоблення швейних виробів; взяли участь участь у  бізнес-форумі «Легпромекспорт», який відбувся  в рамках виставки, побували на показах мод сучасних українських дизайнерів.

Наша участь в осінньому ярмарку

Осінь – час ярмаркувати!  Учнів з об’єднання «Професійна варта» разом зі своїми наставниками – майстрами виробничого навчання,  було запрошено  до спеціалізованої ЗОШ № 162, що у Новобаварському районі м. Харкова, де цього теплого дня відбувся традиційний осінній ярмарок. На кілька годин шкільне подвір’я перетворилося на гомінкий, барвистий, веселий ярмарок. Тож наші учні завзято стали ярмаркувати.

Учні з професії «кушнір розкрійник ;кравець »проводили майстер-клас з виготовлення хутрових виробів , учні з професії «кухар; кондитер» вчили всіх бажаючих розпису імбирних пряників.  Майбутні перукарі заплітали маленьким красуням  коси.   Учасниці фольклорного гурту «Толока »взяли участь у концерті художньої самодіяльності .

Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів – все, як на справжньому ярмарку.

Жарти і сміх лунали звідусіль, гості, батьки та учні раділи, веселилися, купували солодощі. Всі учасники ярмарку розійшлись по домівках сповнені   позитивними емоціями  та з гарним настроєм.

Шановні гості! Йдіть до нас на свято!

Сьогодні ярмарок – і тут всього багато!

Бо ж люди в нас такі талановиті,

А їх серця і чисті, і відкриті!

Вони для вас ці страви готували,

Щоб ви раділи й дещо купували!

І ще щоб вас чогось навчили,

І щоб душею трохи збагатіли!