Daily Archives: 09.11.2018

Українознавчий квест до Дня української писемності і мови

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, в Україні відзначають День української писемності та мови.

В рамках  інноваційного проекту  «Виховання в учнівської молоді національної свідомості і активної громадянської позиції  як один з пріоритетних напрямків  виховної роботи в ЗП(ПТ)О»  в Центрі професійної освіти  був проведений українознавчий квест «Нас єднає рідна мова». Під час проведення квесту команди (рої) пройшли різноманітні локації, на яких долали перешкоди у вигляді вікторин  та завдань  щодо обізнаності з історії козацтва, українських народних традицій та звичаїв, пісень та  прислів’їв.  

До квесту учні ретельно готувалася, тому й показала гарні результати.  А завдання на квесті були різнопланові: треба було пригадати якнайбільше козацьких прізвищ, виконати українську народну пісню, зібрати інгредієнти для приготування українського борщу, правильно вдягнути традиційний національний костюм, виконати стройові вправи.   

Усі рої розгадали українознавчий кросворд, вони показали, що знають місця України, пов’язані з козацтвом, історичні пам’ятки минулого нашого рідного Харкова, володіють інформацією про історію освіти міста – коли і ким заснований перший університет України. А також знають безліч прислів’їв про козаків.

 Перемогу  святкував рій «Гарячі перці » групи №23,  а загалом у цій грі перемогу отримали здоровий спосіб життя, азарт, ентузіазм, прагнення молоді гуртуватися,знати і пізнавати.