Daily Archives: 01.03.2019

Активізація профорієнтаційної роботи

Профорієнтаційна робота є важливою складовою діяльності регіонального центру у питаннях формування якісного контингенту учнів закладу освіти. В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи педагогічні працівники разом з учнями з об’єднання «Професійна варта» відвідують ЗОШ м. Харкова і області.

Під час спілкування здобувачі освіти ознайомлюються із професіями, що надає Державний навчальний заклад ,отримують інформаційний матеріал та беруть участь у проведенні майстер – класів.

Випускники отримали вичерпні відповіді на запитання щодо вступної компанії, переліку документів,необхідних для вступу на навчання , були запрошені на День відкритих дверей , який відбудеться в закладі освіти 05.03.2019 року.

Всі присутні мали змогу переглянути презентацію про навчальний заклад та його традиції , матеріально-технічну базу, отримали рекламні буклети та інші друковані матеріали .

Вітаємо переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо учня групи № 33 з професії «кухар; кондитер» Терещенко Олексія та його наукового керівника – викладача предметів професійно-теоретичної підготовки Іващенко О.І. з перемогою у І етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області у 2018/2019 навчальному році!

Бажаємо наснаги для втілення мрій та успіхів і досягнень у достойних
справах!

Виховна година на тему “Визначення колірного типу і правильний підбір вбрання”

Кожна людина має неповторний колорит.

Залежно від кольору волосся , очей, шкіри і безлічі інших чинників кожен являє собою унікальну сукупність кольорів і відтінків – такий набір ознак називається колірним типом людини. Безумовно, можна носити одяг будь- якого кольору. Але ось відтінки потрібно підбирати відповідно до свого природного колориту. І для цього потрібно знати, до якого колірного типу ви належите.

В групі 2 з професії “Швачка” класним керівником Гончаровою О.М. була проведена виховна година “Визначення колірного типу і правильний підбір вбрання”.

Під час виховної години, учні ознайомились з існуючими колірними типами людини, які типи людей відносяться до теплої або холодної гамми відтінків, як правильно підбирати вбрання, а також мали можливість визначити свій колірний тип.

Учні отримали корисну інформацію, яка розвиває професійні здібності і стане у нагоді майбутньому кваліфікованому робітнику швейного виробництва.