Monthly Archives: Квітень 2019

EdCamp Kharkiv ULA за темою «Soft Skills – технологія чи мистецтво?»

20 квітня 2019 року педагоги та учні Центру взяли участь в афілійованій (не)конференції mini- EdCamp Kharkiv ULA за темою «Soft Skills – технологія чи мистецтво?». Борисенко Н.В. як експертка представила конструктор за темою «Нестандартні уроки як мотивація до навчання», практичний психолог Зінов’єва С.Л. на вчительській паралелі провела тренінг «Емоційне вигоряння педагогів. Учасники mini-EdCamp із зацікавленням прийняли участь у майстер-класах «Яскраві капелюшки», «Овочева різьбярня», «Коса-краса», «Фарби настрою», які провели учні Центру. Педагоги отримали сертифікати, учні подяку.

Участь у відбірковому турі XXII Чемпіонату України Спілки Професіоналів України в індустрії краси з перукарського мистецтва.

Учні другого та першого курсів з професії «Перукар (Перукар-модельєр)» прийняли участь у відбірковому турі XXII Чемпіонату України Спілки Професіоналів України в індустрії краси з перукарського мистецтва.

Чемпіонат проводився на базі Торговельно-розважального комплексу «Радмір» де посіли призові місця в номінаціях:

Авторська чоловіча салонна зачіска

  • І місце Камінева Аміна;
  • ІІ місце Харченко Карина;

Авторська жіноча салонна зачіска

  • ІІ місце Кадигроб Катерина;
  • ІІІ місце Будняк Ксенія;

«Кучері і хвилі»

  • І місце Камінева Аміна;

Коктейльна зачіска з елементами плетіння

  • ІІ місце Мошненко Яна.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у навчанні.

Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та дня благоустрою»

Працівники Центру взяли участь у щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою». У ході весняного прибирання провели заходи із забезпечення чистоти, порядку та благоустрою територій прилеглих до будівель та приміщень.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища. Адже відомо, що чисто там, де не смітять.

Майстер-клас «Люби і знай свій край»

Старший майстер Панченко Зоя Віталіївна провела для педагогів Центру майстер-клас з виготовлення оберегів Зерновушки. Викладачі і майстри виробничого навчання із задоволенням залучилися для виготовлення ляльок Зерновушок.

Вважається, що Зерновушка зберігає силу матері-землі, дає надію на гарну весну, літо з теплими дощами та багату осінь.

День благоустрою територій населених пунктів

Учні та працівники закладу освіти взяли участь у щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою»

В результаті було впорядковано квіткові клумби, прибрана територія біля центрального входу та навколо приміщення закладу освіти.

Всі попрацювали на відмінно!

ІV Харківський міжнародний марафон

У Харкові пройшов шостий міжнародний марафон, для участі в якому зареєструвалися 10,5 тисячі осіб з 18 країн світу.
Мета заходу – популяризація бігу ,здорового способу життя та єднання професійних бігунів, любителів і початківців з усієї країни. До цього спортивного дійства у якості вболівальників долучились учні та педагогічні працівники закладу освіти. Викладач Ленівенко Олена Олексіївна стала учасником марафону.

Забіги пройшли через найкрасивіші місця Харкова, вулицями Сумською, Пушкінською, проспектом Науки. Учасники марафону обачили пам’ятки міста: площу Конституції і площу Архітекторів, «Дзеркальний струмінь», Історичний музей, пам’ятник засновникам міста Харкова.

Багато в чому саме завдяки марафону Харків називають українською біговій столицею.

Вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ)О із професії «Кухар»!

Цей тиждень приніс закладу освіти велику радість – Сірко Микола, учень групи № 33 з професії «кухар;кондитер» посів ІІІ місце у II етапі
Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ)О із професії «Кухар».

Конкурс складався з 2 частин – теоретичної та практичної.
Микола чудово справився з поставленими завданнями та успішно
продемонстрував свої професійні навички.

Підготувала учня до конкурсу майстер виробничого навчання Фальченко Наталія Павлівна.

Вітаємо Миколу та його куратора! Бажаємо подальшого розвитку,
здійснення мрій та досягнення нових професійних висот!

Робота гуртка технічної творчості «Смаколики»

Одним із пріоритетних направлень освітнього процесу закладу освіти є робота з обдарованою та талановитою молоддю.

Учні групи № 02, майбутні кондитери, мають змогу розширити свої знання, практичні вміння та навички у приготуванні кондитерських виробів, оформленні тортів та тістечок, складання відповідних
композицій відвідуючи гурток технічної творчості «Смаколики» під керівництвом майстра виробничого навчання Божко Руслани Сергіївни.

День відкритих дверей

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи, в закладі професійної освіти проведено День відкритих дверей. В цей день Центр відвідали 250 учнів випускних класів ЗОШ міста Харкова №59,130,115,65,162,54,92,76,93,153, Коротичанського ліцею та Люботинських ЗОШ № 3,5.

Гості отримали інформацію про умови вступу до закладу освіти, зміст
освітнього процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання.

Майстер-класи, що проводились в рамках цього заходу, допомогли школярам краще зрозуміти особливості професій, за якими ведеться підготовка в Регіональному центрі.

У такій невимушеній та гостинній атмосфері присутні могли переконатись у неабиякій майстерності, високому рівні підготовки кваліфікованих робітників та замислитись над необхідністю усвідомленого вибору майбутньої професії.