Monthly Archives: Травень 2019

Участь у VII Фестивалі «Гордість і надія Новобаварського району»

Учні  та педагогічні працівники закладу професійної освіти взяли участь у проведенні  VII Фестивалю «Гордість і надія Новобаварського району», присвяченого Дню захисту дітей,  який пройшов в парку ім. Квітки-Основ’яненка у Новобаварського районі міста Харкова.

Зокрема, на мальовничих алеях парку представники нашого Центру проводили  профорієнційну роботу та залучали  всіх охочих  до проведення майстер-класу «Коса – дівоча краса»   

Ми обрали професію “Перукар”!

 Професія перукаря не менш складна і відповідальна, ніж професії інженера чи бухгалтера.

 Адже перукар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком, окрім того психологом, мати широкий кругозір, бути інтелектуально розвиненим.

За останні кілька років професія перукаря стала користуватися надзвичайною популярністю, оскільки попит на перукарські послуги ще з давніх часів завжди був високий.

Учні закладу професійної освіти з професії «перукар(перукар-модельєр)» постійно шукають шляхи для вдосконалення своєї майстерності, тому залюбки погоджуються брати участь у практичних семінарах та майстер-класах.

Практичні вміння,отримані учнями на  семінарі «Складні техніки фарбування » стануть  у нагоді майбутнім професіоналам, адже в  перукарській справі досягти досконалості практично неможливо – завжди можна трудитися ще краще для отримання ще більш гарних результатів.

Заклад професійної освіти запрошує випускників шкіл на навчання за професією «перукар(перукар-модельєр)», яка користується високим попитом на ринку праці.

ПЕРЕМОГА У ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ –ОГЛЯДІ МОЛОДІЖНОЇ ТВОРЧОСТІ «УЧЕНЬ РОКУ ЗП(ПТ)О -2019»

 Яна Добробаба , учениця закладу професійної освіти з професії «кухар;кондитер»,  стала переможницею обласного  фестивалю – огляду молодіжної творчості «УЧЕНЬ РОКУ ЗП(ПТ)О -2019» у номінації «Талант профтехосвіти »

Після перемоги у І турі , Яну було запрошено на фінал фестивалю – огляду молодіжної творчості . На розгляд поважного журі Яна представила само презентацію «Світ в якому я живу» та творчий виступ «Харківщина має талант», в якому їй допомагали учні групи №3 (майстер виробничого навчання Божко Р.С.).

 Яскраве дійство, представлене нашими учнями, не залишило байдужими ні глядачів, ні членів журі.

Участь у подібних конкурсах збагачує учнів досвідом соціальної активності,  творчої та успішної самореалізації.

Вітаємо Яну з перемогою, бажаємо подальших успіхів та  творчого натхнення!   

Наша участь у районному краєзнавчому зльоті

З метою активізації туристсько-краєзнавчої роботи, отримання додаткових знань в галузях історичного краєзнавства та екології, учні  закладу професійної освіти взяли участь у краєзнавчому зльоті, який проводився у Новобаварському районі міста Харкова  

Дякуємо всім організаторам заходу та кожному, хто був у цей день частинкою великої та дружньої команди учнів Новобаварського району!

Учні  провели теплий травневий день у активному відпочинку на природі. 
Під час зльоту вони взяли участь у різноманітних спортивних естафетах і творчих конкурсах.

ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу в закладі професійної освіти  було проведено «ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».

Впродовж дня робота педагогічних працівників була спрямована на формування в учнів розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

В день толерантності до закладу завітали гості – представники обласного Департаменту науки і освіти . Гості провели з учнями  бліц – опитування  «Толерантність – це…» та   годину спілкування «Толерантність. Позитивне значення  толерантності у формуванні цілісної особистості молодої  людини.»  .

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – 2019

На базі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області«  було організовано роботу пункту Зовнішнього незалежного оцінювання. В закладі професійної (професійно-технічної) освіти були створені всі умови для проведення ЗНО на належному рівні. 21 травня та 23 травня 2019 року  в ЗНО  з математики та української мови і літератури взяли участь 444  учня зі шкіл міста Харкова та Харківської області.  

«Профспілки Харківщини мають таланти !»

Учні та педагогічні працівники закладу професійної освіти взяли участь у фестивалі майстрів народної творчості «Профспілки Харківщини мають таланти!». Нинішній фестиваль майстрів народної творчості зібрав разом представників профспілок  з усієї Харківщини. Фестиваль-  унікальна можливість творчого спілкування, обміну досвідом та співпраця у майбутньому.

Творчий колектив учнів і педагогів (керівник Панченко З.В) став дипломантом  у номінації «Авторська лялька»; у номінації «Солодка творчість» диплом ІІ ступеню отримав творчий колектив учнів  під керівництвом Божко Р.С.

Святкування Дня вишиванки!

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Святкуємо разом День вишиванки…

Участь у першому регіональному фестивалі «Мода. Sumy. Стиль»

15 травня на базі Сумського центру профтехосвіти з дизайну та сфери послуг відбувся перший регіональний фестиваль «Мода. Sumy. Стиль». Мета фестивалю: підвищення іміджу професій легкої промисловості та сфери послуг, сприяння розвитку творчого потенціалу учнів, створення можливості для обміну досвідом, знаннями і новими технологіями в сфері освіти, мистецтва, дизайну та конструювання костюма.

     На першому  регіональному фестивалі Харківщину представляла  команда нашого  закладу професійної освіти. Учні, які навчаються за професіями  «Швачка», «Кравець», «Закрійник», «Перукар (перукар-модельєр)»  у шоу-показах  представили свої  роботи:

 три  колекції моделей одягу за номінаціями:

  • Фолк-мода
  • Молодіжна мода
  • Видовищна мода;

 з перукарського та візажного  мистецтва  в образах за номінаціями:

  • Fаshion – локони
  • Street – мода.

На фестивалі була представлена виставка творчих робіт учнів, проведено майстер-класи.

Наш заклад професійної освіти став дипломантом фестивалю та одержав дипломи за креативність та прагнення до удосконалення; за використання національних  мотивів у сучасному дизайнерському одязі.

День Європи в Україні.

Учні  Центру взяли участь у відкритому онлайн-уроці “Європа починається з тебе”, присвяченого Дню Європи в Україні. Проводив урок відомий тележурналіст Майкл Щур, який розповів про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.