Daily Archives: 09.05.2019

День пам’яті та примирення

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

У закладі професійної освіти під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення.

В групах проведені уроки  пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», під час яких учні ознайомились з подіями  важких часів війни,  незабутнім подвигом солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу.

Педагогічні працівники та учні взяли участь у урочистій ході та церемонії покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку.

Заключною частиною заходів стала лінійка – реквієм, під час якої присутні  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.  

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
   В. Симоненко