Monthly Archives: Серпень 2019

Зустріч з першокурсниками

В Центрі професійної освіти відбулась зустріч першокурсників з представниками адміністрації та  керівниками груп.

Директор закладу освіти Н.Г. Ткаченко щиро привітала присутніх  та ознайомила майбутніх учнів та їх батьків з організацією  і порядком проведення освітнього  процесу, правами та обов’язки учнів.

Підготовка до нового навчального року 

У закладі професійної освіти завершуються роботи по підготовці до нового навчального року. Кабінети, лабораторії, майстерні,гуртожиток та їдальня чекають учнів.

Працівниками закладу  проведені ремонтні роботи покрівлі побутового та виробничого корпусів, замінена система опалення  в їдальні, в гуртожитку відремонтовано 8 кімнат та побутові приміщення.

Відповідно плану підготовки до опалювального сезону проведена повірка манометрів, технічне обслуговування теплових вузлів, проведена заміна вузла комерційного обліку теплової енергії. Проведені заходи з охорони праці та пожежної безпеки.До уваги першокурсників!

30 серпня 2019 року о 10-00 у приміщенні ДНЗ “Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області” (проспект Любові Малої,30) відбудеться зустріч першокурсників з адміністрацією закладу професійної освіти та знайомство з керівниками груп.

Канікули без компа!

Цього літа учні пільгових категорій добре відпочили, набрались сил  та змістовно провели свої літні канікули  у молодіжному  оздоровчому таборі «БМВ» ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», який  розташований в екологічно чистій місцевості, в живописному куточку недалеко від міста Харкова.

Відпочинок виявився насиченим і неймовірно цікавим:  щоденні культурно-масові і спортивні змагання і ігри , творчі вікторини, інтелектуальні ігри, конкурси, капусники.

 Наші учні стали учасниками унікальних шоу та грандіозних концертів, в яких виступали всі без виключення діти.

З приємними враженнями та  чудовим настроєм, повні сил та творчих ідей учні повернулись додому.