Monthly Archives: Лютий 2020

Фестиваль талановитої молоді Новобаварського району «Шлях до зірок»

Третій рік поспіль проходить серед талановитої молоді Новобаварського району  фестиваль художньої самодіяльності «Шлях до зірок».
Учасниками заходу стали більш ніж 1500 дітей та їх наставників. Глядацька зала палацу студентів національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, де і пройшов фестиваль, була вщент заповнена гостями. Третій Фестиваль «Крок до зірок» пройшов під патронатом мера Харкова Геннадія КЕРНЕСА за ініціативи голови адміністрації Новобаварського району Тетяни ЦИБУЛЬНИК.

Учениця закладу освіти , солістка фольклорного гурту «Толока », Яна МАШНЕНКО стала лауреатом фестивалю  третього ступеня, отримала пам’ятну статуетку та  диплом.

Учасницям студії сучасного танцю, які допомогали Яні створювати яскравий виступ на сцені, були урочисто вручені  подяки Новобаварської адміністрації та солодощі від Харківського мера.

 Глядачі ж отримали купу позитивних емоцій і порцію гарного настрою.

 

Тиждень профорієнтаційної роботи.

Згідно з планом профорієнтаційної роботи, в закладі освіти проведений Тиждень профорієнтаційної роботи.

Під часпроведення тижня педагоги та  учні з об’єднання «Професійна варта » зметою профорієнтації   відвідували школи міста Харкова та брали участь у виїзних заходах Обласного центру зайнятості у Ізюмському та Куп’янському районах Харківської області .

Вітаємо переможців конкурсу професійної майстерності!

Учні другого та третього курсів з професії “Перукар (перукар-модельєр)” взяли участь  у 1 турі Чемпіонату України СПУ  “Перша столиця” та посіли призові місця в таких номінаціях: 

Мошненко Яна – 3 місце (Авторська чоловіча стрижка)

Кадигроб Катерина – 2 місце (Авторська чоловіча стрижка)

Будняк Ксенія – 3 місце ( Барбер)

Вітаємо переможців та бажаємо подальшого професійного розвитку!

Відзначення Міжнародного Дня рідної мови

    Мова  одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучився й заклад професійної освіти:  проведено тематичну лінійку«Мово моя рідна, мово калинова»та бібліотечну годину «Від папірусу до CD-ROM».

З нагоди Міжнародного дня рідної мови всі бажаючі учні написали диктант національної єдності

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

 «Герої не вмирають» – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх групах закладу освіти проводяться виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні  під гаслом «Зима, що нас змінила» .

 В бібліотеці закладу бібліотекарем Тетяною БАКУМЕНКО для учнів групи № 23 проведено інформаційну годину «Ангели, що тримають українське небо» .

 «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході.

Державна кваліфікаційна атестація з професії “Кравець”.

У закладі професійної освіти проведено  Державну кваліфікаційну атестацію.

Лави кваліфікованих робітників поповнять учні групи №2-01( майстер виробничого навчання Дар’я ЗУБКОВА), які здобули  професію “Кравець”.

Зідно з  нормативними документами ДКА відбувалася у два етапи:

— виконання учнями та захист кваліфікаційної пробної роботи;

— складання державного кваліфікаційного іспиту.

Бажаємо випускникам успіхів у кар’єрі та подальшого підкорення професійїних вершин!

Спільний святковий захід “Нас єднає святий Валентин”

Згідно з планом спільних профорієнтаційних дій, учні та педагоги закладу професійної освіти в день святого Валентина завітали до Харківської гімназії №65, де взяли участь у святковому заході «Нас єднає святий Валентин»:

учасники театру мод «Шарм » презентували колекцію вечірнього  вбрання «Червона троянда», учні з професії «перукар (перукар-модельєр ) »- учасники об’єднання «Професійна варта», зробили всім бажаючим школяркам красиві зачіски .

Участь у засіданні “Клубу довіри “

Учні пільгових категорій   взяли участь в черговому засіданні міського “Клубу довіри”, який проводився Харківським міським Центром СССДМ “Довіра” та був присвячений дню святого Валентина.

Учні поспілкувалися зі своїми однолітками  у форматі воркшопу і тренінгів, пригощалися смаколиками та отримували подарунки.

У спільній діяльності учні вчились переконувати, доводити, висловлювати свою думку, вести за собою інших, нести відповідальність. Такі якості є ознаками лідерських здібностей.

Позитивні емоції, товариське, дружнє спілкування з однолітками мають величезне значення для розвитку здібностей і досягнення успіхів.

День відкритих дверей в закладі професійної освіти

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. І тут найважливіше — не схибити.

 Відповідно плану  профорієнтаційної роботи в Центрі  пройшов День відкритих дверей.

 Цей традиційний захід завжди є визначною подією для закладу освіти, абітурієнтів та їх батьків, адже після змістовного відвідування Центру багато випускників шкіл  визначаються із відповіддю на життєво важливе запитання «Де навчатися після закінчення школи? Яку професію обрати?».

В цей день заклад освіти відвідали більше 500 учнів випускних класів шкіл Новобаварського та Холодногірського району міста Харкова .

Для гостей та батьків майбутніх вступників була проведена екскурсія по закладу освіти, підготовлені та проведені майстер – класи з професій «Кушнір-розкріник» «Кравець» «Кухар;кондитер», учні переглянули презентаціїю про життя Центру, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Велику зацікавленість школярів викликала можливість самостійно попрацювати на швейному обладнанні в майстернях та прикрасити смаколики до дня святого Валентина.

Сподіваємось, після цього заходу чимала кількість школярів вирішила поступити на навчання саме в  наш заклад професійної освіти.

 А нам залишається лише сказати :

«Ласкаво просимо!»