Daily Archives: 12.02.2020

День відкритих дверей в закладі професійної освіти

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. І тут найважливіше — не схибити.

 Відповідно плану  профорієнтаційної роботи в Центрі  пройшов День відкритих дверей.

 Цей традиційний захід завжди є визначною подією для закладу освіти, абітурієнтів та їх батьків, адже після змістовного відвідування Центру багато випускників шкіл  визначаються із відповіддю на життєво важливе запитання «Де навчатися після закінчення школи? Яку професію обрати?».

В цей день заклад освіти відвідали більше 500 учнів випускних класів шкіл Новобаварського та Холодногірського району міста Харкова .

Для гостей та батьків майбутніх вступників була проведена екскурсія по закладу освіти, підготовлені та проведені майстер – класи з професій «Кушнір-розкріник» «Кравець» «Кухар;кондитер», учні переглянули презентаціїю про життя Центру, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Велику зацікавленість школярів викликала можливість самостійно попрацювати на швейному обладнанні в майстернях та прикрасити смаколики до дня святого Валентина.

Сподіваємось, після цього заходу чимала кількість школярів вирішила поступити на навчання саме в  наш заклад професійної освіти.

 А нам залишається лише сказати :

«Ласкаво просимо!»