Волонтерська діяльність

Робота волонтерського осередку «Ми поруч!»

Доброта і милосердя – невід’ємна складова поняття « Людина». Допоки ми співчуваємо і допомагаємо ближньому – ми залишаємося людьми

Саме через душевний поклик і щире безкорисливе бажання допомогти героям – воїнам Збройних Сил України, радою учнівського самоврядування було вирішено створити  в нашому навчальному закладі волонтерський осередок «Ми поруч!». Варто відмітити, що активність наших учнів виправдала усі наші сподівання. Так приємно було бачити щасливі, щирі, небайдужі усмішки учнів, які відгукнулися на нашу пропозицію і стали першими волонтерами ліцею, аджеволонтерський рух для молоді – це можливість реалізувати себе в служінні людям.

 

Робота волонтерського осередку розпочалась з проведення акції «Напиши лист пораненому», в якій взяли участь всі  групи ліцею

Листи , сповнені підтримки і вдячності , малюнки та листівки, були передані пораненим воїнам ЗСУ,  які лікуються у військово-медичному клінічному центрі північного регіону .

До Дня пам’яті і примирення учні з професії «кухар; кондитер» виготовили солодощі ля поранених воїнів і ветеранів.

Учні встановили чергування у військово-медичному клінічному центрі північного регіону і осуботи відвідують поранених, допомагають волонтерам організації «Сестра милосердя» доглядати за бійцями, які не в змозі самостійно пересуватися.

Герої радіють спілкуванню з учнями. Вони розповідають про те, де воювали, як знайшли нових побратимів, як спілкувалися з місцевим населенням. Жартують та розповідали цікаві історії, а головне не падають духом!

Учні з професії «кравець; закрійник» виготовляли білизну, комуфляжні чохли для касок,  маскувальні костюми для військових, що знаходяться в зоні АТО.

Для потреб військових у жовтні минулого року  учні з волонтерського осередку «Ми поруч!» розпочали плетіння маскувальних сіток.

На передодні Дня Захисника України наші волонтери виготовили та подарували бійцям «браслети нескорених».Дівчата плели браслети у національних синьо-жовтих кольорах, як символ єдності  та підтримки.

Дуже важливо надавати  підтримку захисникам України в такій нелегкий та скрутний час, адже нашим героям дуже потрібно знати, що про них турбуються , в них вірять, ними пишаються ті, кого вони захищають.