«ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

Розпочався 5-ий Всеукраїнський конкурс “Прорив легкої промисловості” . З освітнього проекту  “Прорив” виріс до культурного та задіяв всі регіони України.

    Для багатьох людей цей проєкт допоможе відкрити для себе красоти регіонів України, які продемонстровані через fashion колекції, створених закладами професійної освіти. Освіта в галузі легкої промисловості та фешн індустрії продемонструвала неймовірну єдність- 66  закладів освіти приймають участь в конкурсі і майже всі вищі учбові інституції підтримали проект участю в журі!

Завдання конкурсу: створити колекцію одягу з 5-7 образів на тему «Fashion візитівка». Джерелом натхнення якої можуть бути історико-культурні традиції та географічні особливості регіону, історія закладу чи студентський креатив. Це представлено  в: moodboard, ескізному ряді, lookbook.

Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області “ представляє Харківщину на конкурсі за номером 28 – колекція “МАЛЬВИ”

До 18 квітня проходить голосування глядацьких вподобань.

Вас чекають унікальні відео, креатиівні рішення та маловідомі факти про нашу країну.

Підтримуємо заклад професійної освіти! НАШ НОМЕР -28!


ІСТОРІЯ КОНКУРСУ

4-й Всеукраїнський конкурс “Прорив легкої промисловості”

23/03/2019, місто Хмельницький

Хіба не круто!? А головне безпечно.

Безпечний одяг може бути модним!

Відбувся заключний етап конкурсу «Прорив легкої промисловості України», який був проведений в місті Хмельницький. Конкурс ініційований національним галузевим партнерством в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine».

Показ колекцій «Безпека як тренд» пройшов в колишньому ТЦ «Європа». Доводити необхідність використання світлоповертаючих елементів в одязі в темну частину доби не має потреби.

В конкурсі прийняли участь 37 ПТНЗ з усіх областей України , які представили наступні номінації з обов’язковим використанням світло відбиваючої стрічки;
1. Сучасні шкільні колекції – 1 місце ДНЗ « Хмельницький центр ПТО сфери послуг»
2. Сучасні молодіжні колекції -1 місце ДНЗ «Березівське ВПУ Одеського національного політехнічного університету»
3. Сучасні спортивні колекції – 1 місце ДНЗ « Луцький центр ПТО»

Вітаємо переможців!

Наш заклад професійної освіти представив колекцію молодіжного верхнього одягу «Ритми міста» і став лауреатом конкурсу.

 

 


3-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «ПРОРИВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

14/03/2018, місто  Харків,

Спільний проект Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації працівників ПТНЗ швейного профілю та сфери послуг України.

 

В конкурсі взяли участь 25 навчальних закладів з 22 областей України  які представили розроблені колекції одягу за номінаціями :

 

  • СУЧАСНІ КОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТЕАТРІВ ТА МУЗЕЇВ
  • КОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ВОКАЛЬНИХ АНСАМБЛІВ
  • УРОЧИСТІ ОБРАЗТИ ДЛЯ СОЛІСТКИ ТА СОЛІСТУ ОПЕРНОГО ТЕАТРУ

 

Перший день конкурсу  14.03.2018

Другий день конкурсу    15.03.2018

 Третий день конкурсу    16.03.2018

Державний навчальний заклад «РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської  області», колекція для дитячого вокального ансамблю «Карамельки» (автор Ніна ТКАЧЕНКО) –

І місце у  номінації «Колекції для дитячих вокальних ансамблів»

Вітаємо наших переможців!

Центр професійно – технічної освіти № 1 міста Івано-Франківська І місце у номінації «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв»

Державний професійно – технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну», урочисті образи для солісту та солістки оперного театру «Смарагдові почуття» І місце у номінації «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру»).

Інформаційні матеріали конкурсу знаходятся: Семінар, Фото матеріали, Відео матеріали