ЗНО 2018 року

Наказ МОНУ від 31.08.2016 № 1055 Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році ЗНО

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме

з 23 травня до 16 червня

 

українська мова і література  –  23 травня 

іспанська, німецька, французька мова – 25 травня 

англійська мова 29 травня

математика – 31 травня

історія України – 2 червня

російська мова 6 червня

біологія 8 червня

географія 12 червня

фізика 14 червня

хімія 16 червня

 

 Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках

   28 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ до інформаційної сторінки – за номером і пін-кодом сертифіката, указаним у ньому. Радимо не зволікати із роздруком запрошення-перепустки, що є одним з обов’язкових документів для допуску до пункту тестування

 

Схеми доїзду до пунктів проведення ЗНО

  Для орієнтування у розташуванні пунктів тестування на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в розділі “ЗНО-2017” опубліковано схеми доїзду до пунктів тестування Харківської, Полтавської та Сумської областей.

  Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

   На базі  навчального закладу  було організовано роботу пункту Зовнішнього незалежного оцінювання. В навчальному закладі були створені всі умови для проведення ЗНО на належному рівні. В травні-червні 2017 року в ЗНО  прийняли участь понад тисячі учнів зі шкіл міста Харкова, Харківської, Луганської, Донецької областей, які виконували тестові завдання з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії.