Виховна робота – це той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім. Навіть карантин не може стати перепоною для проведення заходів, які допоможуть учням сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися.
Щоб урізноманітнити дозвілля здобувачів освіти у період дистанційного навчання, класні керівники запустили в мережі марафон #НеНудьгуйНаКарантині. Суть марафону полягає в тому, щоб виховні заходи, заплановані в річному плані, по можливості інтерпретувати для виконання в соціальній мережі, залучивши здобувачів освіти до виховного процесу дистанційно.
Під час карантину та переведення закладу освіти на дистанційне навчання , у здобувачів освіти виникає закономірне питання : «Як використовувати свій вільний час? Як організовувати своє дозвілля?»
За ініціативи ради учнівського самоврядування Центру , серед здобувачів освіти проводився фото челлендж «Мій вільний час без комп’ютера», який має на меті демонстрацію світлин з прикладами раціонального використання молоддю свого дозвілля.
Час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров’я, а ще й для самовиховання та саморозвитку .
З метою покращення емоційного стану та популяризації здорового способу життя, особливо в умовах поширення COVID-19, в групі №34 відбувся онлайн-марафон «Будьмо здорові!»

Щодня учасники отримували індивідуальні челенджі (виклики), на тему здорового способу життя, які допомагали «прокачати» здоров’я та провести вільний час із користю.
Завдання відповідали 5 темам: раціональне харчування, фізична активність, репродуктивне здоров’я, психічне здоров’я та профілактика COVID-19.
«Золота осінь — це найкраща пора року, щоб насолодитися всією красою природи», так вирішили здобувачі освіти групи №2 , які залюбки взяли участь у фото челенджі «Колір настрою – осінній»
Кому цікаво?
Найбільші музеї світу мають розкішні віртуальні тури і онлайн-колекції, на які в нас завжди бракувало часу. Тож збережіть собі цей корисний список і гуляйте досхочу:
Галерея Брера, Мілан https://pinacotecabrera.org/en/
Галерея Уфіцці, Флоренція https://www.uffizi.it/mostre-virtuali
Музей Прадо, Мадрид https://www.museodelprado.es/en/the-collection
Лувр, Париж https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne
Британський музей, Лондон https://www.britishmuseum.org/collection
Поглянути на історію України через найважливіші підписи можна під час онлайн-подорожі інтерактивною виставкою «Сила підпису»: тут зібрали унікальні документи, які визначали долю нашої держави впродовж віків — від універсалу Івана Виговського до Акта проголошення незалежності України.
Якщо ви планували, але так і не встигли відвідати виставку Ukraine WOW, тепер це теж можна зробити віртуально!