Monthly Archives: Травень 2022

24.05.2022

Війна може травмувати нашу психіку, але цьому можна запобігти. Намагайтеся триматися правил, які можуть допомогти від психологічних проблем в майбутньому.

Бути поруч зі своїми рідними – це про дотик і обійми, про спільну діяльність, де б ми не були … Це про добрий погляд, це про уважність ,терпіння, толерантність і любов…

Бути прикладом. Підлітки наслідують манеру долати стрес. Тому від того, як батьки, або педагоги можуть дати раду з критичними ситуаціями залежить, як їх долатиме учень, або ваша власна дитина. Це не про те, щоб ніколи не падати, а про те, щоб вставати знову і знову.

Спілкуватися. Вкрай важливо допомогти підліткам зрозуміти, що відбувається і як нам вистояти у цій війні. Це про те, щоб звертатися з повагою до почуттів та переживань учнів та їх батьків, до внутрішньої мудрості.  А ще – слухати, що вони говорять, та чесно відповідати на їхні питання.

Шановні дорослі ! Наша педагогічна мета – передати дітям віру в те , що з Правдою ми обов’язково і неминуче переможемо і наша країна буде вільною і щасливою!

Слава Україні!

19 травня -Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки – це день усвідомлення себе українцем та єдності зі своєю нацією. Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Вона є символом не однієї епохи, а кожного покоління українців. Тому третього четверга у травні ми одягаємо вишиванки для того, щоб ще раз нагадати світу і собі, що ми українці.

В закладі освіти для евакуйованих громадян, які знайшли прихисток у гуртожитку Центру, був проведений творчий захід, приурочений до Всесвітнього дня вишиванки. Малеча і дорослі  із задоволенням вдягли  українські  вишиванки, на яких яскравими нитками розцвіли маки та барвінки, активно створювали патріотичні плакати  та завзято підтримували виконавців української пісні.

Свято головного оберега нації – вишиванки, який  відзначили у родинному  колі,  ще міцніше згуртувало нас, українців .

Над Україною всміхнулось сонце красне,

Зігріло землю променем своїм.

А я вдягнула зранку вишиванку.

Я – українка і пишаюсь цим!

Ніхто і ніколи не заборонить нам, нашим дітям і онукам одягати національний оберіг – українську вишиванку, співати українських пісень, плекати рідне українське слово і будувати нову європейську Україну.