Daily Archives: 20.12.2017

«Благодійна акція «ПОДІЛИСЬ ДОБРОМ!»

Для нашого закладу професійної освіти благодійність — це святе діло. Допомагати потрібно завжди , навіть тоді, коли не маєш особливо чим поділитися. Ти завжди можеш зробити добру справу: допомогти маленькому сироті необхідним та поділитися з нужденним останнім.

Є таке поняття як людяність. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Добро творити може кожен, але щоб повірити в силу добра, треба розпочати його творити самому.

Саме таких учнів : добрих , чуйних, небайдужих до чужої біди, молодих людей з добрим серцем і чистою душею збирає до своїх лав волонтерський осередок «МИ поруч!»

Благодійна акція «Поділись добром!», яка ініційована волонтерським осередком, проводиться вже сьомий рік поспіль. Цьогоріч мета та умови акції незмінні – кожен охочий може стати для маленьких вихованців Обласного будинку дитини №3 добрим чарівником та виконати дитячі побажання до свята Миколая. 
Мета акції – подарувати дітям незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в добро та казку, зібравши для них подарунки та найнеобхідніше. Побажання дітей прості та під силу до виконання кожному з нас: учні з професії «кушнір-розкрійник;кравець» виготовили для маленьких вихованців теплі хутрові речі; учні з професії «кравець» пошили великий казковий черевичок для подарунків. Всі зібрані речі, засоби особистої гігієни та солодощі учні передали до будинку дитини № 3 , в якому побували в день Святого Миколая.


                               Молімося, сьогодні це ще вчасно,

                         Хай серце рясно квітом оброста.

                         Молімося, нехай же не загасне

                         Душі людської вічна доброта!..

 

                         Молімося за спечену хлібину,

                         Молімося за вишень цвіт в імлі,

                         Молімося за нас , за Україну,

                         Щоб мир і спокій правив на Землі!