Профорієнтаційна робота

 Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Впродовж всього навчального року в усіх школах Новобаварського і  Холодногірського районів Харкова, а також в інших школах нашого міста і області ведеться робота з презентації закладу та  інформування учнів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому закладі освіти.  Під час проведення Дня відкритих дверей проводяться  екскурсії для учнів 9-11 класів з презентацією професій:

  • Кравець;
  • Кравець; закрійник;
  • Кушнір -розкріник; кравець;
  • Перукар (перукар-модельєр);
  • Кухар-кондитер

і проведенням майстер-класів

Розроблений комплект агітаційного та рекламного матеріалу розрахований на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про професії, які можна отримати закладі освіти, які документи необхідні для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи.

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. І тут найважливіше — не схибити.

 Відповідно плану  профорієнтаційної роботи в Центрі  пройшов День відкритих дверей.

 Цей традиційний захід завжди є визначною подією для закладу освіти, абітурієнтів та їх батьків, адже після змістовного відвідування Центру багато випускників шкіл  визначаються із відповіддю на життєво важливе запитання «Де навчатися після закінчення школи? Яку професію обрати?».

В цей день заклад освіти відвідали більше 500 учнів випускних класів шкіл Новобаварського та Холодногірського району міста Харкова .

Для гостей та батьків майбутніх вступників була проведена екскурсія по закладу освіти, підготовлені та проведені майстер – класи з професій «Кушнір-розкріник» «Кравець» «Кухар;кондитер», учні переглянули презентаціїю про життя Центру, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Велику зацікавленість школярів викликала можливість самостійно попрацювати на швейному обладнанні в майстернях та прикрасити смаколики до дня святого Валентина.

 А нам залишається лише сказати :«Ласкаво просимо!»

  • Активними учасниками  профорієнтаційних заходів є  учні  осередку «Професійна варта». Учасники “Професійної варти”,  учні групи №21 з професії “кушнір-розкрійник;кравець” разом зі своїм майстром виробничого навчання Тузко Т.С. завітали до Харківської спеціальної школи №2 де провели   майстер-клас з пошиву гольниці “Капелюшок” та ознайомили школярів зі своєю професією
  • Відповідно до плану спільних заходів закладу професійної освіти і Харківської гімназії №65 та з метою активізації профорієнтаційної роботи, старшим майстром Панченко З.В. був проведений майстер – клас з виготовлення українського оберегу  «Зерновуха» для учнів дев’ятого  класу.