Робота волонтерського осередку «Ми поруч!»
Доброта і милосердя – неодмінна складова поняття« Людина». Допоки ми співчуваємо і допомагаємо ближньому — ми залишаємося людьми. Саме через душевний поклик і щире безкорисливе бажання допомогти героям — воїнам Сил Оборони України, радою учнівського самоврядування було вирішено створити в нашому закладі освіти волонтерський осередок «Ми поруч!», адже волонтерський рух для молоді – це можливість реалізувати себе в служінні своїй країні.
![](https://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/photo_2024-03-06_10-11-41-1-724x1024.jpg)
Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!
Стартувала благодійна акція “Поділись добром . Поділись теплом !”