Волонтерська діяльність

Робота волонтерського осередку «Ми поруч!»

Доброта і милосердя – невід’ємна складова поняття « Людина». Допоки ми співчуваємо і допомагаємо ближньому – ми залишаємося людьми

Саме через душевний поклик і щире безкорисливе бажання допомогти героям – воїнам Збройних Сил України, радою учнівського самоврядування було вирішено створити  в нашому закладі освіти волонтерський осередок «Ми поруч!». Варто відмітити, що активність наших учнів виправдала усі наші сподівання. Так приємно було бачити щасливі, щирі, небайдужі усмішки учнів, які відгукнулися на нашу пропозицію і стали першими волонтерами ліцею, адже волонтерський рух для молоді – це можливість реалізувати себе в служінні людям.

 

 

Яскравий приклад добра і небайдужості показують учні з волонтерського осередку «Ми поруч!», що  постійно проводять акції на підтримку бійців зони АТО, під час яких плетуть маскувальні сітки, виготовляють прапори, солодощі та обереги.

 «Дорогие наши помощники! Волонтёрская группа “Маскировка для АТО” благодарит вас за помощь в пошиве флагов и камуфляжных лент для плетения сетей. При отправке на фронт мы в каждую сеть вкладываем ФЛАГ и обереги. Сейчас наши с вами флаги радуют бойцов в зоне проведения АТО.  Желаем нам всем ПОБЕДЫ и МИРА и надеемся на дальнейшее сотрудничество» – лист з такими словами подяки учням з волонтерського осередку «Ми поруч!» надійшов сьогодні на адресу регіонального центру.

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути прохання про допомогу. Сьогодні тисячі патріотів, в тому числі із нашої рідної Слобожанщини, обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і молоді.

За ініціативи волонтерського осередку «Ми поруч!»,  учнями  з професій «кушнір – розкрійник ; кравець » і «кравець» розпочато виготовлення маскувальних сіток та Державних прапорів України, які будуть відправлені військовим ЗСУ в зону проведення АТО.

Для наших воїнів учні підписали патріотичні листівки.

Привіт , солдате! Ти мене не знаєш

Я просто дівчина, живу собі, як всі

В моєму місті тихо. Не стріляють.

Але війна торкнулась і моїй душі.

Дуже важливо надавати  підтримку захисникам України в такій нелегкий та скрутний час, адже нашим героям дуже потрібно знати, що про них турбуються , в них вірять, ними пишаються ті, кого вони захищають.