«ОБДАРОВАНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ –
НАША ГОРДІСТЬ»
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 355682401_645254430971833_6745160032154467838_n-1.jpg](https://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/355682401_645254430971833_6745160032154467838_n-1.jpg) |
Альона Іщук стала лауреатом конкурсу «Молода людина року – 2023» в номінації «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти» |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/photo_2021-10-20_08-09-34-1.jpg) |
Катерина КАДИГРОБ стала лауреатом Міського конкурсу “Молода людина року 2021” у номінації «Здобувач освіти ЗП(ПТ)О» |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/зображення_viber_2020-09-21_ть.jpg) |
Катерина КАДИГОРОБ, здобувач освіти групи № 34, призер Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році з професії «перукар(перукар-модельєр)»
|
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2019-05-29_13-50-00-2.jpg) |
Яна Добробаба, учениця групи № 3, переможець обласного фестивалю – огляду молодіжної творчості «УЧЕНЬ РОКУ ЗП(ПТ)О -2019» у номінації «Талант профтехосвіти »
|
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/viber-image-2019-04-11-16.30.09.jpg) |
Сірко Микола, учень
групи № 33 з професії «кухар;кондитер» посів ІІІ місце у II етапі
Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ)О із
професії «Кухар».
|
![ÐÑо изобÑажение Ð¸Ð¼ÐµÐµÑ Ð¿ÑÑÑой аÑÑибÑÑ alt; его Ð¸Ð¼Ñ Ñайла - поздÑавлениÑ-ÐÐÐ-2019.jpg](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%9C%D0%90%D0%9D-2019.jpg) |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/viber-image-2019-04-09-11.34.05-225x300.jpg) |
Учень групи № 23 Журавков Єгор у складі збірної команди Харківської
області став переможцем Всеукраїнських змагань серед учнів ЗП (ПТ)О по
волейболу, що проходили у м. Миколаєві.
|
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/8-300x225.jpg) |
Беспалько Артур,учень групи 23, ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади по хімії |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/P4030765-1024x862.jpg) |
Дзюба Ольга,учениця групи №32, ІІ місце в Обласній олімпіаді з фізики |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/9-287x300.jpg) |
Камінєва Аміна , учениця групи № 2 , професія «перукар»,Гран прі конкурсу перукарської майстерності «Весняний кубок Харкова 2018» |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/7-225x300.jpeg) |
Борисенко Марія, учениця групи 2-02, професія «кухар», дипломант Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Wordkills Ukraine». Компетентність «Кулінарна майстерність» (2017 рік); ІІ місце в Обласному конкурсі фахової майстерності (2017рік); ІІ місце у Обласному етапі VII Міжнародного мовного конкурсу ім. Тараса Шевченка |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/12-1-1024x856.jpg) |
Волонтерський осередок «Ми поруч!» – дипломант Обласного фестивалю молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» |
|
Старосельська Анастасія,учениця групи 33 ,професія «перукар», дипломант Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Wordkills Ukraine». Компетентність «Перукарська майстерність»(2017 рік); ІІ місце в Обласному конкурсі фахової майстерності з (2017рік); ІІ місце у конкурсі перукарської майстерності «Весняний кубок Харкова 2018» |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/22-1-1024x1024.jpg) |
Мірошніченко Аліна , учениця групи 33, професія «перукар», фіналіст Всеукраїнського конкурсу перукарської майстерності «Снігова королева 2017», ІІІ місце у конкурсі перукарської майстерності «Весняний кубок Харкова»(2018 рік) |
![](http://mehovschic.ptu.org.ua/wp-content/uploads/5-1-300x225.jpg) |
Сечка Аліна, учениця групи 2-01,професія «кравець», І місце у Обласному конкурсі фахової майстерності з професії «кравець» |
|
|
|
|