Виробнича практика

Випускники навчального закладу з професії «Кравець» працюють на підприємстві ТОВ «Виробнича організація «Харків»

  

 

Згідно графіка контролю виробничого навчання та практики,  здійснено перевірку проходження виробничого навчання учнями  групи № 31 з професії «кушнір-розкрійник; кравець», на виробництві ФОП Волошина І.В. За учнями закріплені індивідуальні робочі місця, які відповідають вимогам навчальної програми та охорони праці.

 

Згідно графіку контролю виробничої практики,  здійснено перевірку на виробництві  учнів групи № 2-02 з професії «кухар; кондитер». За учнями закріплені індивідуальні робочі місця, які відповідають вимогам навчальної програми та охорони праці.

 

У ДНЗ «Регіональному ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» згідно навчальних планів і програм та графіків виробничої практики проводиться  виробнича переддипломна практика на підприємствах м. Харкова і області (перукарня ФОП Кулєшов, салон «НАТАЛІ», ФОП Андрєєнко салон «Мастер грез»,ФОП Семенов  з професії «Перукар (перукар-модельєр)», кваліфікація перукар – 1 класу.

      Під час переддипломної виробничої практики учні вивчають передові високопродуктивні прийоми та способи праці, а також інструменти, пристосування, оснащення, що застосовується новаторами побутового обслуговування; суворо дотримуватися правил охорони праці, пожежної безпеки.