Monthly Archives: Вересень 2018

Обласний семінар-практикум викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання

В закладі професійної освіти відбувся обласний семінар-практикум викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання. Методична тема семінару «Організація та методичні підходи до збереження здоров’я, його формування та зміцнення на уроках фізичної культури». Керівник фізичного виховання Центру Новікова Т.А. виступила з доповіддю «Організаційні та методичні підходи до збереження здоров’я  учнів»,

презентувала Міні-проект «Козацько-лицарське виховання» в системі фізичного виховання ЗП(ПТ)О. Педагоги з зацікавленням відвідали урок «Гімнастика. Колове тренування на всі види м’язів»,  проведений керівником фізичного виховання.

Хто здоровий, той не плаче,

Жде його в житті удача,

Він уміє працювати,

Вчитись і відпочивати.

Бо здоров’я – це прекрасно,

Здорово, чудово, ясно.

І доступні для людини

Всі дороги і стежини!

Виховний захід «Геть паління! Ми – здорове покоління!»

Про шкідливий вплив куріння говорять багато. Проте неспокій вчених і лікарів, викликаний поширенням цієї згубної звички серед молоді, росте, оскільки поки що значна кількість молодих людей не вважає її за шкідливу для здоров’я звичку.

Куріння є хворобою століття, як алкоголізм та  туберкульоз. Від наслідків куріння і вживання алкоголю щорічно вмирають більше 3 млн. жителів планети.

Майстром виробничого навчання  Тузко Т.С.  був проведений в групі № 21 з пофесії «Кушнір розкрійник;кравець» виховний захід на тему «Скажемо палінню – НІ !».

Під час заходу учні створювали листівки «Збережи своє життя. Скажи НІ тютюнопалінню» та презентацію про здоровий спосіб життя, розробляли антирекламу цигаркам. Для учнів  групи психологом  Зінов’євою С.Л.  проведено анкетування «Що я знаю про паління».

Життя дається лише один раз. Яким воно буде, залежить лише від нас: довгим чи коротким, щасливим чи ні.
Людство у своєму розвитку переступило межу третього тисячоліття. За цей час вирішувалося і вирішується безліч проблем. Такою на сьогодні є проблема тютюнопаління, яка стосується кожного з нас, а не лише тих, хто курить.

Ми обрали професію «Перукар»!

Перукар – професія особлива. Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них: глибокі теоретичні знання, володіння прийомами та методами практичної роботи з виконання стрижок, завивання, укладання волосся, фарбування та моделювання зачісок. Перукар має бути освіченим у питаннях гігієни хімії, анатомії, біології, знати закони колористики, просторової композиції. Важливим компонентом професійного портрета перукаря є культура, уміння доброзичливо контактувати з людьми, знання етики та психології, історії перукарської справи, постійне самовдосконалення . 

В рамках ознайомлення учнів першого курсу з професії «Перукар (перукар-модельєр)» з обраною професією, спеціалістами фірми «ESTEL»  був проведений семінар  «Теорія кольору».

До 100 річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Відповіно плану виховної роботи, в рамках  відзначення ювілею видатного  педагога, в закладі освіти розпочався тиждень пам’яті В.О. Сухомлинського – «Письменник. Вчитель. Гуманіст».

Програмою Тижня передбачено проведення виховних заходів  в групах, бібліотечні уроки, літературні квести та презентації.

Тиждень розпочав бібліотечний урок в групі № 3  «Учитель добра та краси». Учні дізнались про життєвий шлях  талановитого педагога, та  виявили бажання самостійно дослідити життєвий шлях та творчу спадщину світоча української педагогіки В.О.Сухомлинського.

Практичне засідання клубу «Між нами , дівчатами»

В гуртожитку закладу освіти відбулось практичне засідання дівочого клубу «Між нами, двівчатами». Учні другого курсу з професії «кухар » провели для першокурсниць, що мешкають в гуртожитку, майстер –клас з приготування  борщу та плову. Всі учасниуки заходу залишились задоволеними, а страви вийшли дуже смачними.

Перший урок виробничого навчання з професії «кравець»

У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, один із них – кравець. Адже вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Професія кравця є однією із найдавніших і одночасно однією з найсучасніших і найнеобхідніших людям професій. 

Учні групи № 01, які в цьому році обрали професію кравця , роблять перші кроки в оволдодінні нею.

Професія моя-ти юна й споконвічна,

любов до тебе в серці пронесу,

бо в тобі сила чудотворна иі магічна ,

що творить радість, зручність  і красу

День здоров’я 2018

“Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо” – говорить народна мудрість.      

За традицією,  День здоров’я  в нашому  навчальному закладі проходить на початку вересня і є найбільш очікуваною подією нового навчального року .

Силу, спритність і  витривалість  показали учасники команд в спортивній естафеті , стрибках у довжину, крутіння обруча.  Не залишила  нікого байдужим спортивна естафета . День  здоров’я пройшов цікаво, учні  отримали багато позитивних емоцій. Уболівальники гучно підтримували свої команди.

Свято вдалось на славу! Перемогла дружба та  любов  до спорту. По закінченню змагань всіх учасників частували смачним кулішем..

Тож за результатами усіх видів змагань перемогу святкували учні груп:

серед дівчат команда групи №4, серед хлопців – команди груп № 24 та 3

У Леонардо да Вінчі є такі слова: “Пам’ятай, життя є дар, великий дар. І той, хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує”. Хай і з вами здоров’я і щастя будуть  на многіє літа, завжди!

Ми обрали професію «Перукар»

Для учнів з професії  «Перукар; (перукар – модельєр)» у бібліотеці в  Всесвітній день перукаря, була підготовлена книжкова полиця «Перукар: майстерність і творчість» та проведений бібліографічний екскурс «Історія перукарської справи».

Єдиний інформаційний день: «Євроатлантична інтеграція України»

До закладу освіти в єдиний інформаційний день завітала спеціаліст Юридичного департаменту Харківської ОДА Забродовська Н.І., яка провела з учнями другого курсу бесіду «Проблеми  євроатлантичної інтеграції України» . Учні ознайомились зі сприятливими умовами, які надає членство в Альянсі для зміцнення демократичних цінностей і розбудови громадянського суспільства в нашій країні. Вступ України в НАТО – це реалізація її цивілізаційних інтересів.

Ознайомлення учнів першого курсу з бібліотекою закладу

Відповідно плану роботи, для учнів першого курсу з професій : «кушнір-розкрійник;кравець » та  «швачка»   бібліотекарем Бакуменко Т.А. проведено екскурсію-знайомство з бібліотекою та бесіда про улюблені прочитані книжки. Учні ознайомились з книжковими виставками  :  «Книги –  ювіляри 2018» та «Ювілейний зореліт» ( поети письменники – ювіляри 2018)