Daily Archives: 16.05.2019

Святкування Дня вишиванки!

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Святкуємо разом День вишиванки…

Участь у першому регіональному фестивалі «Мода. Sumy. Стиль»

15 травня на базі Сумського центру профтехосвіти з дизайну та сфери послуг відбувся перший регіональний фестиваль «Мода. Sumy. Стиль». Мета фестивалю: підвищення іміджу професій легкої промисловості та сфери послуг, сприяння розвитку творчого потенціалу учнів, створення можливості для обміну досвідом, знаннями і новими технологіями в сфері освіти, мистецтва, дизайну та конструювання костюма.

     На першому  регіональному фестивалі Харківщину представляла  команда нашого  закладу професійної освіти. Учні, які навчаються за професіями  «Швачка», «Кравець», «Закрійник», «Перукар (перукар-модельєр)»  у шоу-показах  представили свої  роботи:

 три  колекції моделей одягу за номінаціями:

  • Фолк-мода
  • Молодіжна мода
  • Видовищна мода;

 з перукарського та візажного  мистецтва  в образах за номінаціями:

  • Fаshion – локони
  • Street – мода.

На фестивалі була представлена виставка творчих робіт учнів, проведено майстер-класи.

Наш заклад професійної освіти став дипломантом фестивалю та одержав дипломи за креативність та прагнення до удосконалення; за використання національних  мотивів у сучасному дизайнерському одязі.