Monthly Archives: Червень 2019

Лауреат конкурсу “Молода людина року”

Конкурс «Молода людина року » проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова».

 Його мета – підтримка обдарованої і талановитої молоді, заохочення вагомих досягнень молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя.

Цього року конкурс «Молода людина року» проходив в десяти номінаціях.

Учень першого курсу групи №3 Керімов Асіф став переможцем у номінації    «Спортсмен року» 

Він взяв участь у церемонії нагородження, яка пройшла в у парку ім. Квітки-Основьяненка.

Дякуємо організаторам  конкурсу, рідному Новобаварському району міста Харкова за підтримку активної, талановитої молоді !

День Конституції України

Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання.

Конституція України набрала чинності з дня її прийняття.

Двадцять третю річницю Конституції України працівники закладу освіти зустріли на Майдані Конституції, на знак вшанування єдиного державного свята, та взяли участь у покладанні квітів до  монумента  Незалежності.

Для випускників 2019 року пролунав останній дзвоник.

Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, викладачів, батьків та гостей. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок літніх канікул, а для 58 випускників   це були останні хвилини перебування в рідному закладі професійної освіти.

Розпочався захід традиційно урочистою частиною, коли до святкової зали були запрошені випускники 2019 року на чолі зі керівниками груп.

Директор закладу професійної освіти Ніна Григорівна Ткаченко звернулась  до випускників з теплими словами побажань та вручила  почесні грамоти відмінникам навчання.

Дипломи кваліфікованого робітника отримали 58 випускників з професій:  «Кухар;кондитер», «Кравець» та « Електрозварник ручного зварювання», дипломи з відзнакою отримали 3 учні.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо нових можливостей та перспектив, впевненості у своїх силах, творчих звершень, мудрих рішень і дій!

Проведена Державна кваліфікаційна атестація у групах з професій «Кухар; кондитер»;”Кравець” та “Електрозварник ручного зварювання»

Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України “Про професійно-технічну освіту”
Цей підсумковий контроль здійснювався у два етапи, а саме: виконання учнями кваліфікаційної пробної роботи наприкінці виробничої практики на підприємствах та складання державного кваліфікаційного екзамену або захисту дипломної роботи.

58 учнів закладу освіти з професій :”Кравець”
“Кухар; кондитер” та ” Електрозварник ручного зварювання ” завершили навчання та успішно склади Державну кваліфікаційну атестацію (ДКА).

Проведені пробні кваліфікаційні роботи з професій “Кушнір-розкрійник; кравець”та “Швачка”

У закладі професійної освіти були проведені пробні кваліфікаційні роботи у групі №1( майстер виробничого навчання: Тузко Т.С. ) з професії «Кушнір-розкрійник; кравець»;кваліфікація: кушнір-розкрійник 2-3-го розряду.

Проведені пробні кваліфікаційні роботи у групі №2 з професії «Швачка»( майстер виробничого навчання: Зубкова Д.В. )кваліфікація: кушнір-розкрійник 1-2-го розряду.

Проведена поетапна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар; кондитер»

У Центрі професійної освіти була проведена поетапна кваліфікаційна атестація у групі №23,24 ( майстри виробничого навчання: Фадєєва Я.Б., Степаніщева Л.В. ,Смірнова С.В. ) з професії «Кухар; кондитер»; кваліфікація: кухар 4 розряду. Учні представили письмові екзаменаційні роботи для розгляд кваліфікаційної комісії. Кожен з учнів презентував свою роботу.

З Днем працівників легкої промислововсті!

Легка промисловість — це найбільш близька до споживача галузь виробництва. До її основних підгалузей відносяться: взуттєва, шкіряна, текстильна, швейна та хутряна промисловість.

Наш заклад професійної освіти майже сорок років готує кваліфікованих робітників для підприємств легкої промисловості.

На передодні Дня  працівників легкої промисловості до закладу професійної освіти завітала Голова обласної організації профспілок робітників текстильної та легкої промисловості Татарінцева М.І., яка привітала співробітників   Центру з професійним святом та вручила нагороди кращим робітникам.

За сумлінну працю,високий професіоналізм та значний особистий внесок у виробництво конкурентоспроможної продукції, почесною грамотою Голови Харківської обласної державної адміністрації  нагороджено директора закладу освіти Ткаченко Ніну Григорівну.

За сумлінну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток  легкої промисловості, високий професіоналізм почесною грамотою Голови Харківської обласної ради нагороджено Тузко Тетяну Сергіївну,майстра виробничого навчання .

За багаторічну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток  легкої промисловості, високий професіоналізм, почесною грамотою Харківського міського Голови  нагороджено Мартиросянц Олену Олександрівну ,майстра виробничого навчання.

Почесними грамотами Об’єднання профспілок Харківської області відзначена робота  заступника директора з начально-виховної роботи Яловенко  Наталії Максимівни та   майстра виробничого навчання , голови профспілкового комітету Смірнової Світлани Василівни.

Ми обрали професію «швачка»!

Професія «швачка» має дуже давню історію і у всі часи вважалася вельми почесною. Секрети мистецтва виготовлення одягу  накопичувалися протягом тисячоліть.

У Центрі професійної освіти на найвищому рівні здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за професією “Швачка”

Учні першого курсу групи № 2  з професії «швачка»на уроках виробничого навчання опановують основи цієї цікавої та необхідної професії , яка завжди затребувана на ринку праці.

Ми обрали професію “Кушнір – розкрійник”!

Наш Регіональний центр професійної освіти   – унікальний, тому що це  єдиний заклад професійної освіти в Україні, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професією  «кушнір -розкрійник».

Професія кушніра  має глибокі історичні корені,  завжди затребувана на сучасному ринку праці. Випускники з професії «кушнір -розкрійник» ніколи не мають проблем з працевлаштуванням.

Учні першого курсу групи № 1, які роблять перші кроки в опануванні цієї унікальної професії,  успішно  виконують пробні кваліфікаційні роботи з професії “кушнір – розкрійник; кравець» на кваліфікацію кушнір  – розкрійник – 2-3 розряду.

Участь учнів Центру у зовнішньому незалежному оцінюванні

Випускники  Центру взяли участь у Зовнішньому незалежному   

   оцінюванні  2019 року з   української мови і літератури,     

     математики, англійської мови, історії України. 

62 учня зареєструвались для проходження ЗНО.

У 2018/2019 навчальному році державна підсумкова атестація проводиться у формі ЗНО з української мови і літератури (обов’язково), з математики або історії України (за вибором). Усі випускники взяли участь у ЗНО з української мови і літератури,  56 учнів –  з  історії України, 10 – з математики.

Сподіваємося на успішні результати!