Daily Archives: 02.09.2019

Перший урок «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»

У День знань традиційний перший урок з теми: «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю» пройшов з метою сприяти вихованню в учнів доброти, чесності, порядності, гуманного ставлення до оточуючих; закріпити уявлення учнів про моральні цінності людини.

Тема першого уроку вміщала в собі орієнтири, які спрямують учнів у подальшому житті, та спонукала педагогів обирати для його  проведення неформальні форми, які дають можливість учням висловити свою думку, поділитися своїм внутрішнім світом .  

День знань

Гарного сонячного ранку в  центрі професійної освіти відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань. Подвір’я закладу наповнилося щирими усмішками, квітами та вишиванками.

 За доброю традицією, зустрічають День знань – початок нового навчального року, як велике і радісне свято, адже воно символізує нові починання та прагнення до змін.

До присутніх – учнів, педагогічного колективу та гостей, звернулась директор Центру Ніна Григорівна Ткаченко, яка привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, побажала всім учням наполегливості, працелюбності  та успіхів у навчанні.  

Дзвінко пролунав перший дзвоник, запрошуючи присутніх на перший урок «Власний шлях  до самореалізації або як стати особистістю».
Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до обраної професії, до нових звершень.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Наш рідний Центр всім двері відчиняє

До мудрості, в майстерні  кличе всіх,

І ми сьогодні радо зустрічаєм

Робітників майбутніх, учнів дорогих!