Daily Archives: 10.09.2019

Лабіринтами бібліотеки

Щойно стартував новий навчальний рік, новоспечені першокурсники завітали до бібліотеки Центру. Час, проведений там, був насиченим та цікавим. Учні ознайомилися з послугами, що надає бібліотека, стали її користувачами, оглянули книжкові виставки та підбірки.

     Існує думка, що людині за життя необхідно прочитати лише 10 книжок, але щоб їх знайти, треба прочитати тисячі… Аби хоч трішки допомогти присутнім у виборі «своєї десятки» та привернути увагу до кращих зразків художньої літератури, бібліотекар запропонувала для перегляду кілька тематичних презентацій та буктрейлерів. Одна з таких відкрила таємничу завісу стосовно книжкових смаків світових знаменитостей. Є сподівання, що кумири мільйонів допомогли молоді відповісти на запитання: «Що б сьогодні почитати»?

        Ще одна запропонована електронна презентація під назвою «Най…Най…Най книга» познайомила учнів з найцікавішими надбаннями літератури, де кожен зможе знайти щось за своїми вподобаннями.  Яка книга є найпатріотичнішою, а яка найлюдянішою? Яка найсмішніша, а яка найнезрозуміліша? Відповіді на ці та інші запитання всі разом шукали на слайдах.

      І на завершення на згадку про сьогоднішню зустріч, звичайно ж, яскраві фотографії з книгами, що вподобали хлопці та дівчата, та хештегами  на осінніх листях.