Monthly Archives: Лютий 2022

До Дня вшанування пам’яті Героїв небесної Сотні та Героїв АТО

20 лютого виповнилися восьмі роковини розстрілів на Майдані.

        Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.     

        В бібліотеці закладу здобувачи освіти першого курсу переглянули презентацію хронології подій 8-річної давності, відеорепортажі тих часів.

         Молодь згадала і віддала шану тим, хто віддав своє життя в ті страшні часи та впродовж останніх років, тих, хто продовжує і досі відстоювати незалежність наших територій. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях”.

     Хай палають свічки пам’яті загиблим героям Небесної Сотні у наших серцях. Дякуємо Героям України! Вони назавжди залишаться у наших серцях…

Поспішай творити добро!

В рамках проведення дня спонтанного прояву Доброти,  зі здобувачами освіти гр.23, 32 проведено виховний захід “Добро починається з тебе”. Під час заходу діти працювали в парах, розробляли конституцію дружби, пройшли анкету доброти та створили плакат з добрими побажаннями.

Під час виконання завдань, здобувачі освіти обговорили питання щодо різниці  добра і зла, намагалися зрозуміти важливість взаємодопомоги в колективі та  необхідності чемного  ставлення одне до одного..

17 лютого – День спонтанного прояву доброти

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце.

Конфуцій

В День спонтанного прояву доброти,  члени ради учнівського самоврядування організували для всіх бажаючих навчальний майстер-клас щодо надання першої медичної допомоги, який провели керівник фізичного виховання Тетяна КРИШКЕВИЧ та медична сестра Наталія ЄМЕЛЬЯНОВА.

Здобувачі освіти ознайомились із складовою  індивідуальної аптечки першої допомоги, навчались накладати турнікети при кровотечах  та відновлювати дихання за допомогою носоглоткового повітропроводу. Присутні дізналися про те, за якими критеріями визначаються  ступені опіку та як треба надавати першу допомогу потерпілому.

Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої допомоги, підтримки та розуміння.

 Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас, а задля цього не потрібні спеціальні дати.

16 ЛЮТОГО -ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає День єднання.

Заклад професійної освіти  залучився  до Дня Єднання:  педагогічні працівники та здобувачі освіти, разом із мільйонами українців, заспівали  Гімн України та з гордістю підняли Державний прапор, показуючи всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру та єднання .

Інформаційна година «Будь медіаграмотним !»

        На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/20221 у бібліотеці навчального закладу проведено інформаційний захід із забезпечення медіаграмотності серед здобувачів освіти групи 2, професія “кухар;кондитер” з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу.

        В ході зустрічі  молодь ознайомилася з такими поняттями, як дисклеймер, хайп, фактчекінг, клікбейт та ін., навчилися перевіряти інформацію, що надходить з усіх видів медіа, спробували себе у ролі фактчекерів.

       Захід, без сумніву, був корисним для здобувачів освіти шодо  формування їхнього свідомого ставлення до оточуючого середовища.

День закоханих у сучасному стилі

Викладачем іноземної мови Аллою ШАРИКІНОЮ впродовж тижня  проводився інтернет-квест, присвячений Дню Закоханих.

Кожного дня учасники квесту виконували різноманітні тематичні завдання, розгадували ребуси і кросворди та знайшли 40 способів освідчення у коханні.

Під час підведення підсумків, учасники були відзначені грамотами та солодкими подарунками, а головний приз ,квитки до кінотеатру , отримав переможець – Дмитро ІЛЬЇН (група №2 )

Проведено протипожежний тренінг в гуртожитку.

З метою посилення протипожежного стану та збереження життя і здоровя учасників освітнього процесу, в закладі освіти два рази на рік проводиться протипожежні тренінги. Напередодні проведено евакуацію здобувачів освіти з помешкання гуртожитку, при цьому з системи оповіщення прозвучала інформація: “Увага! Пожежа, всім мешканцям негайно покинути приміщення та виходити відповідно за планом-схемою евакуації”. Всі згуртовано покинули приміщення і виходили до головного виходу.

По закінченні тренінгу ,інженером з охорони праці Поповою Н.М. проведена інформаційна бесіда з пожежної безпеки.

АКЦІЯ «Я РОБЛЮ СВІТ КРАЩИМ»

Товариство Червоного Хреста України є однією з найчисельніших гуманітарних організацій в Україні,основними завданнями якої є захист життя людей, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, сприяння органам влади в їх діяльності в гуманітарній сфері. Основні джерела формування фінансової бази Червоного Хреста – це членські та благодійні внески, пожертвування організацій та фізичних осіб.

За ініціативи учнівського самоврядування  в закладі професійної освіти  розпочалась акція  «Я РОБЛЮ СВІТ КРАЩИМ» по збору членських внесків  Товариства Червоного Хреста України  . Активісти роз’яснювали здобувачам освіти  функції, напрямки та благородну мету діяльності Товариства Червоного Хреста України

Конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україна у 2022році з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпеки праці серед учнівської молоді Головне управління Держпраці організовує і проводить конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”

До участі в конкурсі долучилися і наші здобувачі освіти, що висвітлили тематику безпеки праці у  пожежній діяльності, в медичній сфері та інших напрямках безпеки праці. Журі відзначило кращими  малюнками авторів: Іщук Альону і Северіну Марію (гр.1)- “Пожежна безпека”, Ільїна Дмитра (гр.2) -“Безпека праці – запорука життя”.

Розпочалась реєстрація на ЗНО-2022

В заклададі професійної освіти розпочалась реєстрація здобувачів освіти для участі в ЗНО -2022.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року проходитиме з 23 травня до 17 червня.