Daily Archives: 24.05.2022

24.05.2022

Війна може травмувати нашу психіку, але цьому можна запобігти. Намагайтеся триматися правил, які можуть допомогти від психологічних проблем в майбутньому.

Бути поруч зі своїми рідними – це про дотик і обійми, про спільну діяльність, де б ми не були … Це про добрий погляд, це про уважність ,терпіння, толерантність і любов…

Бути прикладом. Підлітки наслідують манеру долати стрес. Тому від того, як батьки, або педагоги можуть дати раду з критичними ситуаціями залежить, як їх долатиме учень, або ваша власна дитина. Це не про те, щоб ніколи не падати, а про те, щоб вставати знову і знову.

Спілкуватися. Вкрай важливо допомогти підліткам зрозуміти, що відбувається і як нам вистояти у цій війні. Це про те, щоб звертатися з повагою до почуттів та переживань учнів та їх батьків, до внутрішньої мудрості.  А ще – слухати, що вони говорять, та чесно відповідати на їхні питання.

Шановні дорослі ! Наша педагогічна мета – передати дітям віру в те , що з Правдою ми обов’язково і неминуче переможемо і наша країна буде вільною і щасливою!

Слава Україні!