Monthly Archives: Жовтень 2022

Наша тисяча у скарбничку Перемоги!

Вісім  місяців Україна мужньо протистоїть ворогу. До наближення перемоги долучається кожен із нас – хтось на фронті зі зброєю в руках, хтось в тилу, допомагаючи нашим воїнам.

Акція “Смілива гривня” – це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть, якщо він становитиме лише 10 копійок. Тому заклад професійної освіти залучився до акції «Смілива гривня », яку запровадив Національний банк України.

Учні та працівники закладу освіти  назбирали монет номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, і 10 гр.  на суму 1307 гривень

Цілком символічно , що перерахування зібраних “сміливих гривень”  на потреби Збройних Сил України   відбулося 28 жовтня, у день, коли відзначається  визволення України від фашистської навали.

Схиляємо голови, віддаючи шану загиблим захисникам України.  Ми  передаємо нашу підтримку  сміливим та  відважним українським воїнам!

Тримаємо стрій . Україна переможе, Слава Україні !

Тематичний тиждень до Дня захисників та захисниць України

До Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва, які наш народ відзначає у день  Покрова Преcвятої Богородиці, в закладі професійної освіти традиційно проводиться  тематичний Тиждень.

В цьому році , у час ,коли триває героїчне протистояння українського народу  рашистській навалі,  Тиждень проводився  у дистанційному форматі під гаслом: «Українські звитяжці. Незламні українці . Славетні імена України».

В рамках Тижня були заплановані і проведені виховні патріотичні заходи  а саме:

волонтерський осередок «Ми поруч! » організував сбір дарунків нашим героям- воїнам  та   провів для всіх бажаючих відео майстер -клас  з плетення патріотичних браслетів.  Напередодні свята все зібране було направлено на передову  українським захисникам та захисницям!

У всіх групах пройшли уроки мужності на яких учні записали голосові привітання нашим захисникам . Учні переглянули тематичні відеоролики, пригадали захисників України, волонтерів, військових медиків, з якими знайомі особисто, висловили своє ставлення до теми захисту Батьківщини. Керівники груп розповіли про випускників закладу освіти, які зараз боронять нашу  Батьківщину.

Учні груп 21 , 22 та 31 провели спільний батл: «Дух козацтва – Український дух» та переглянули  документальний фільм про козацтво: «Історія українських земель. Козаки».

Учні закладу  взяли участь у створенні віртуальної дошки подяки від дітей захисникам України ( ініціатива команди проєкту «Підтримай дитину »)

Дорогі наші герої!

Наснаги, щастя, сили та любові
Вам до життя та до своєї долі,
Щоб ворог не дійшов до нашого порогу,
Щоб ви здобули мир і перемогу.

Ви захищати у боях навчились,
Все те, заради чого народились,
Надію в поміч, щастя в порятунок!
Дай Боже, віку довгого вам у дарунок !

Місячник національно-патріотичного спрямування «З Україною в серці! »

З метою формування в учнів  компетентності спілкування  державною мовою,  виховання  поваги до нашої держави, культивування кращих рис української ментальності, у закладі пройшов місячник «З Україною в серці! »

Впродовж Місячника керівники груп  провели з учнями  виховні заходи, спрямовані на формування національної стійкості в умовах мінливого безпекового середовища : Група 01(професія «кравець») флешмоб «Наближаємо перемогу кожен на своєму місці», урок мужності «Україна єдина! Україна переможе! Україна за мир!»; 

група 21(професія «кравець») квест «Стань успішним українцем!», година творчості “Вчимося виготовляти патріотичні прикраси”; група 32(професія «кухар; кондитер») Урок пам’яті до дня вшанування пам’яті жертв фашизму, Урок безпеки «Поінформований – значить озброєний»;

група 23 (професія «кухар; кондитер») батл  «Українська кухня – не лише борщ та вареники», віртуальна екскурсія «Дивовижні місця в Україні».