Театр мод “Шарм”

В нашому закладі професійної освіти, який завжди був колискою творчості і натхнення,  з 2006 року працює театр моди, краси і таланту,  який було названо не перевідним французьким словом «Шарм». За час існування театру було виготовлено неповторні, прекрасні колекції, які були відзначені багатьма дипломами і нагородами обласних конкурсів і Всеукраїнських фестивалів.

Колекція “МАЛЬВИ” 2021 рік – 4 місце V Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”.
Колекція молодіжного верхнього одягу «Ритми міста» – лауреат конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості 2019″ (Автор колекції – Н.Г. Ткаченко) .
Колекція для дитячого вокального ансамблю «Карамельки» -переможець (І місце) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості 2018″ (Автор колекції – Н.Г. Ткаченко)

Сучасна колекція для працівників театрів та музеїв – лауреат Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості 2018″
На Всеукраїнському конкурсі «Нелегкий ПРОРИВ  легкої промисловості» колекція сучасного жіночого одягу – вечірній одяг з хутровими уборами    «ETRANGER» (автори – Н.Г. Ткаченко і З.В. Панченко) зайняла трете місце

Колекція «Квітка душі»(автор – директор Центру Н.Г. Ткаченко) театру мод «Шарм» вражає витонченим смаком і майстерністю виконання ручної вишивки. Ця колекція  посіла ІІ місце у міському конкурсі дитячих іюнацьких театрів мод «Слобожаночка-2016».
У 2017 році творчою групою   закладу професійної освіти розроблена та виготовлена колекція одягу для готельно-ресторанного комплексу «KALYNA»,  яка стала лауреатом  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості» у м. Львові.
Колекція «Королева краси» 2014 року була створена  в стилі ретро.
Веселка – це символ  оновлення і надії на краще. «Веселка » – саме так називається нова колекція 2013 року.

2011 рік – рік 20 річниці незалежності нашої держави. До цієї події була підготовлена колекція «Моя Україна». В колекції поєдналась народна творчість і сучасний стиль, майстерність і смак творців , велика любов до нашої прекрасної Батьківщини. Автор – директор  Ткаченко Н.Г.
Колекція Театру мод 2010 року «Модна штучка», автор майстер в/н Ларіонова Тетяна Ігорівна.

Майстром виробничого навчання Ларіоновою Тетяною Ігорівною розроблено нову колекцію «Міледі», яка виготовлена в гуртку технічної творчості, яка стала лауреатом V фестивалю студентської моди «Весняні ластівки 2009 року»

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Єрьоменко Н.П., Ларіонової Т.І., Закаблук Н.І. у 2008 році була розроблена колекція «Рапсодія квітів», яка стала лауреатом фестивалю студентської молоді «Весняні ластівки – 2008»