Category Archives: Без рубрики

До 100 річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

Відповіно плану виховної роботи, в рамках  відзначення ювілею видатного  педагога, в закладі освіти розпочався тиждень пам’яті В.О. Сухомлинського – «Письменник. Вчитель. Гуманіст».

Програмою Тижня передбачено проведення виховних заходів  в групах, бібліотечні уроки, літературні квести та презентації.

Тиждень розпочав бібліотечний урок в групі № 3  «Учитель добра та краси». Учні дізнались про життєвий шлях  талановитого педагога, та  виявили бажання самостійно дослідити життєвий шлях та творчу спадщину світоча української педагогіки В.О.Сухомлинського.

Практичне засідання клубу «Між нами , дівчатами»

В гуртожитку закладу освіти відбулось практичне засідання дівочого клубу «Між нами, двівчатами». Учні другого курсу з професії «кухар » провели для першокурсниць, що мешкають в гуртожитку, майстер –клас з приготування  борщу та плову. Всі учасниуки заходу залишились задоволеними, а страви вийшли дуже смачними.

Перший урок виробничого навчання з професії «кравець»

У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, один із них – кравець. Адже вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Професія кравця є однією із найдавніших і одночасно однією з найсучасніших і найнеобхідніших людям професій. 

Учні групи № 01, які в цьому році обрали професію кравця , роблять перші кроки в оволдодінні нею.

Професія моя-ти юна й споконвічна,

любов до тебе в серці пронесу,

бо в тобі сила чудотворна иі магічна ,

що творить радість, зручність  і красу

День здоров’я 2018

“Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо” – говорить народна мудрість.      

За традицією,  День здоров’я  в нашому  навчальному закладі проходить на початку вересня і є найбільш очікуваною подією нового навчального року .

Силу, спритність і  витривалість  показали учасники команд в спортивній естафеті , стрибках у довжину, крутіння обруча.  Не залишила  нікого байдужим спортивна естафета . День  здоров’я пройшов цікаво, учні  отримали багато позитивних емоцій. Уболівальники гучно підтримували свої команди.

Свято вдалось на славу! Перемогла дружба та  любов  до спорту. По закінченню змагань всіх учасників частували смачним кулішем..

Тож за результатами усіх видів змагань перемогу святкували учні груп:

серед дівчат команда групи №4, серед хлопців – команди груп № 24 та 3

У Леонардо да Вінчі є такі слова: “Пам’ятай, життя є дар, великий дар. І той, хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує”. Хай і з вами здоров’я і щастя будуть  на многіє літа, завжди!

Ми обрали професію «Перукар»

Для учнів з професії  «Перукар; (перукар – модельєр)» у бібліотеці в  Всесвітній день перукаря, була підготовлена книжкова полиця «Перукар: майстерність і творчість» та проведений бібліографічний екскурс «Історія перукарської справи».

Єдиний інформаційний день: «Євроатлантична інтеграція України»

До закладу освіти в єдиний інформаційний день завітала спеціаліст Юридичного департаменту Харківської ОДА Забродовська Н.І., яка провела з учнями другого курсу бесіду «Проблеми  євроатлантичної інтеграції України» . Учні ознайомились зі сприятливими умовами, які надає членство в Альянсі для зміцнення демократичних цінностей і розбудови громадянського суспільства в нашій країні. Вступ України в НАТО – це реалізація її цивілізаційних інтересів.

Ознайомлення учнів першого курсу з бібліотекою закладу

Відповідно плану роботи, для учнів першого курсу з професій : «кушнір-розкрійник;кравець » та  «швачка»   бібліотекарем Бакуменко Т.А. проведено екскурсію-знайомство з бібліотекою та бесіда про улюблені прочитані книжки. Учні ознайомились з книжковими виставками  :  «Книги –  ювіляри 2018» та «Ювілейний зореліт» ( поети письменники – ювіляри 2018)

День знань – всенародне свято!

День знань всенародне, свято мудрості й добра, свято сподівань і нових звершень, свято віри у майбутнє.

Не порушуючи традиції, наш заклад професійної освіти урочистою лінійкою зустрів День Знань та початок нового навчального року.

З  вітальним словом до учнів, педагогів та батьків  звернулася директор  закладу освіти Ніна Григорівна Ткаченко, яка привітала присутніх з початком нового навчального року та  побажала нових звершень і перемог, сумлінного ставлення до праці і навчання, вдосконалення професійної майстерності.

  Святкова лінійка завершилась флешмобом «Моя професія – моя гордість»

Навчальний день 3 вересня розпочався першим уроком на тему: “Україна починається з тебе!.

Участь педагогічних працівників в районній педагогічній конференції

Педагогічні працівника закладу професійної освіти взяли участь у педагогічній конференції Новобаварського району міста Харкова, на якій були підведені підсумки розвитку освіти району у 2017/2018 навчальному році та намічені пріоритетні завдання закладів освіти щодо створення інноваційного простору Нової української школи у 2018 /2019 навчальному році.