Category Archives: Без рубрики

Проведення тижня правової освіти

З метою реалізації цільового проекту  правової освіти і виховання учнів «Відвернути біду» та в рамках тижня правової освіти, в Центр завітали представники  Харківської обласної адміністрації, які провели в групах другого та третього курсів лекції на тему «Безпека в Інтернеті» та «Адміністративна та кримінальна відповідальність».

Участь у проекті UPshift

В рамках реалізації проекту «Виховання в учнівської молоді національної свідомості і активної громадянської позиції  як один з пріоритетних напрямків  виховної роботи в ЗП(ПТ)О», команда учнів центру професійної освіти  презентували свою ідею у Міжнародному інноваційному проекті ЮНІСЕФ UPshift,  який здійснюється в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Проект спрямований на розвиток професійних навичок підлітків та молоді,  має покращити перспективи працевлаштування соціально вразливої молоді та допомогти проектам соціального підприємництва вирішити соціальні та екологічні проблеми у їхніх громадах. 

Учні   Центру пройшли анкетування та співбесіду із представниками міжнародної організації. Наразі проводиться жорсткий відбір серед команд учасниць. Результати відбору будуть відомі незабаром.

 Шлях до мети та мрії прокладено, тож бажаємо нашій команді успіхів!

Розробка та впровадження освітніх стандартів

Закалад пофесійної   освіти відвідали міжнароднві експерти з питань змісту та якості освіти Європейського фонду освіти  Арієн Дей та  Відманас Тутліс, фахівці Міністерства освіти і науки України,  підприємці швейної галузі  та представники профспілкових  організацій з метою вивчення діяльності щодо формування змісту професійної освіти. Відбулося змістовне обговорення питань розробки та впровадження освітніх стандартів на основі модульно  –  компетентнісній основі та професійних стандартів по швейній галузі. Гості ознайомились з роботою навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну.

«Гуртуймося до захисту держави!»

В рамках реалізації проекту «Виховання в учнівської молоді національної свідомості і активної громадянської позиції як один з пріоритетних напрямків виховної роботи в ЗП(ПТ)О», в закладі освіти проведено конкурсну програму «Гуртуймося до захисту держави!», приурочену до Дня Збройних Сил України.

У виховному заході взяли участь представники всіх навчальних груп. Виховний захід містив в собі 7 конкурсів на виконання стройових елементів, вирішення військового кросворду,на кращу відповідь з історії українського війська. Всі команди продемонстрували добрий вишкіл, а переможцем стала команда групи №23 .

Вітаємо!

Воїне, лицарю славний, 
Ти зброю тримаєш в руках, 
Щоб на нашу країну-державу 
Злий не позарився враг. 
Будь мужній і будь достойний 
Ти слави своїх батьків, 
Відважний вкраїнський воїне, 
Нащадку славних віків. 

Профорієнтаційна робота в школах м. Харкова і області

Профорієнтаційна робота, як невід’ємна складова функціонування закладу професійної освіти, має кілька пріоритетних завдань, зокрема: організація агітаційно-роз’яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та інформування учнів шкіл про професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників в нашому закладі освіти.

До профорієнтаційної роботи залучені педагогічні працівники, рада учнівського самоврядування та учнівське об’єднання «Професійна варта»

Відповідно плану профорієнтаційної роботи у 2018/2019 н.р., педагогічні працівники разом з учнями із об’єднання «Професійна варта» проводять відповідну роботу в школах м. Харкова та області .

Учні з професії «перукар (перукар-модельєр)» ознайомили школярів з нашим закладом освіти та провели майстер – клас у школі № 79 та Манченківській ЗОШ.

Вітаємо дипломантів Всеукраїнського  конкурсу професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE»

Вітаємо дипломантів Всеукраїнського  конкурсу професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE» – учня групи № 33 Сірко Миколу (Компетентність «Кулінарне мистецтво») та майстра виробничого навчання Зубкову Д.В. (Компетентність «Технологія моди») ! Бажаємо успіхів та подальшого професійного зростання.

Місячник профілактики шкідливих звичок

В закладі професійної освіти пройшов місячник профілактики шкідливих звичок, приурочений до Міжнародного дня відмови від паління. У всіх групах відбулись виховні заходи з профілактики алкоголізму, тютюнопаління ігроманії  та наркоманії. Учні взяли участь у брей – рингах та  інтелектуальних  іграх, стали учасниками відвертих інтерактивних бесід та тренінгів.Також був проведений конкурс плакатів на тему: «Ні, шкідливим звичкам!», і на завершення місячнику в групах першого курсу  був проведений виховний захід «Ми за здоровий спосіб життя!»

Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

WorldSkills International – це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому.
Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

Заклад професійної освіти бере участь  у  Всеукраїнському  конкурсі професійної майстерності  «WORLDSKILLS UKRAINE»  (27-29.11.2018 р. , м. Київ)

Компетентність «Технологія моди»

  • Учасник Зубкова Д.В., майстер виробничого навчання
  • експерт  Гончарова О.М., викладач професійно-теоретичної підготовки швейного напрямку

Компетентність «Кулінарне мистецтво»

Учасник – Сірко М. – учень групи № 33

Експерт – Фальченко Н.П , майстер виробничого навчання

Всеукраїнський  конкурс  професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» – важливий засіб розвитку державно – громадського партнерства в системі освіти, що сприяє зростанню престижності робітничих професій.