Category Archives: Без рубрики

День здоров’я

 “Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо” – говорить народна мудрість.      

За традицією,  День здоров’я  в нашому  навчальному закладі проходить на початку вересня і є найбільш очікуваною подією нового навчального року .

 

Після рапорту керівника фізичного виховання,  директор навчального  закладу, Ніна Григорівна Ткаченко,   урочисто відкрила свято спорту та здоров’я,  в якому взяли участь педагогічний колектив і всі навчальні групи .

Силу, спритність і  витривалість  показали учасники команд в спортивній естафеті , стрибках у довжину, крутіння обруча .  Не залишила  нікого байдужим спортивна естафета . День  здоров’я пройшов цікаво, учні  отримали багато позитивних емоцій. Уболівальники гучно підтримували свої команди.

 

Кульмінаційним моментом спортивного заходу стали змагання з перетягування каната, виконання елементу туризму та «Встановлення  намету»

Тож за результатами усіх видів змагань перемогу святкували учні груп:

№ 23, 4, 2. 2-03.

 Свято вдалось на славу! Перемогла дружба та  любов  до спорту. По закінченню змагань всіх учасників частували смачним кулішем..

У Леонардо да Вінчі є такі слова: “Пам’ятай, життя є дар, великий дар. І той, хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує”. Хай і з вами здоров’я і щастя будуть  на многіє літа, завжди!

Розпочались заняття

       В навчальних групах з професій: “кравець”, “кушнір-розкрійник; кравець”, “перукар (перукар-модельер)”, “кухар-кондитер” та “слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання”  розпочались заняття з теоретичного і виробничого навчання.

Зі святом 1 вересня!

         Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками веселого дзвоника. Знову вулиці нашого улюбленого Харкова розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, гордість і радість – переплелися разом.
        Це наша Слобожанщина, наша Україна зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
        Ось і в нашому Центрі професійної освіти сьогодні першовересень. 330 юнаків та дівчат поєднали свою долю з нашим навчальним закладом. Вони поповнятимуть славну історію нашого навчального закладу, створюватимуть нові традиції, прославлятимуть у справах обрану професію. Привітати учнівську молодь зі святом на урочистості з нагоди Дня знань завітали шановні гості : волонтери ,воїни АТО, представників підприємств – замовників кадрів. Діти і педагоги отримали Боже благословення на добрі справи і навчання від святого отця Сергія. Перший урок за темою «Європа – наш цивілізаційний вибір» було проведено у всіх навчальних групах.

До нового учбового року готови!

Навчальний заклад підготовлено до нового 2017/2018 навчального року!

Кабінети і майстерні, оснащені сучасним обладнанням, гостинно відкриють 1 вересня свої двері учням з професій:

  • «кушнір-розкрійник; кравець»;
  • «кравець»,
  • «кухар; кондитер» і
  • «перукар (перукар-модельєр)» .

ОГОЛОШЕННЯ

Зустріч з абітурієнтами відбудеться 30 серпня 2017 року о 10-00

*******************************************************************************************************************************

Співбесіда абітурієнтів з професії “Кухар, кондитер” та “Перукар”

відбудеться 18 серпня 2017 року о 10-00

 

                                                                                                                                                                                                                                                                           Адміністрація

УВАГА!

Оголошення!

    Харківський професійний ліцей швейного і хутрового виробництва змінив тип і назву на

Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області». 

       Прийом осіб, які мають освіту 9-11 класів продовжується за наступними професіями:

  •        Кравець
  •        Кушнір-розкрійник; кравець
  •        Кравець; закрійник
  •        Кухар; кондитер
  •        Перукар (перукар-модельєр)