Category Archives: Без рубрики

До уваги абітурієнтів! У закладі професійної освіти триває робота приймальної комісії.

У закладі професійної освіти триває робота приймальної комісії.

Абітурієнти та їх батьки мають можливість ознайомитись  із  закладом професійної освіти, його досягненнями, особливостями навчання, адже попередня поінформованість абітурієнта про перспективи обраної професії, що користується попитом на ринку праці, та ймовірність працевлаштування після отримання професійної освіти має важливе значення. Завдяки добре організованій та злагодженій роботі приймальної комісії кожен вступник може отримати вичерпну інформацію про умови навчання та проживання учнів, можливість подальшого працевлаштування.

Приймальна комісія ДНЗ «Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області »

працює щодня з 8-00 до 17-00 без перерв, крім суботи,  неділі, та  святкових днів.

Моя професія- перукар

Учні з професії «перукар(перукар-модельєр)», під керівництвом майстра виробничого навчання Полякової Л.І., провели в одному зі скверів Новобаварського району міста Харкова акцію «День краси». Просто неба, чудовим літнім днем учні надавали безкоштовні перукарські послуги,  створювали для всіх бажаючих нові образи, зачіски та проводили майстер-класи з плетіння.

Ця акція  викликала жвавий інтерес присутніх та подарувала всім учасникам масу позитивних емоцій.

Проведено загальні збори колективу

У закладі професійної освіти, в колі трудового колективу відбулось оголошення про укладення контракту директору ДНЗ «Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області »       Ткаченко Н.Г., на якому були присутні представники  Департаменту освіти Харківської міської ради: начальник  відділу позашкільної та професійно-технічної освіти Ростовська В.І. та начальник кадрової роботи Леонова А.М..

Ткаченко Н.Г. подякувала  міській владі, трудовому колективу за виявлену високу довіру  та підтримку.                                 

З днем працівника легкої промисловості!

З Днем працівника легкої промисловості трудовий колектив закладу професійної освіти привітала Голова Харківського обласного об’єднання профспілок текстильної та легкої промисловості Татарінцева М.І., яка вручила працівникам закладу нагороди та подяки від виконкому Харківської міської ради та Харківського обласного об’єднання профспілок.

Вітаємо переможця районного етапу міського конкурсу «Молода людина року »!

Конкурс «Молода людина року» , організатором якого є Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради, проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова». Мета заходу – підтримати обдаровану й талановиту молодь для відзнаки вагомих здобутків молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя.

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Іващенко О.М. стала переможцем районного етапу міського конкурсу «Молода людина року » в номінації «Громадська діяльність».

Щиро вітаємо Ольгу Михайлівну і бажаємо їй успіхів та творчої наснаги!

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

24 травня 2018 року  усі випускники Центру (77 учнів) успішно пройшли тестування з української мови і літератури в закладах освіти міста Харкова: Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 51, Харківській гімназії № 12, Національному технічному університеті  «Харківський політехнічний інститут», Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, Харківському державному університеті харчування і торговлі та Харківському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету.

Зовнішнє незалежне оцінювання

На базі закладу професійної освіти працює пункт Зовнішнього незалежного
оцінювання. Тестування з математики (22 травня 2018 року) та української
мови і літератури (24 травня 2018 року) пройшли біля 500 учнів зі шкіл
міста Харкова та Харківської, Луганської, Донецької областей. В Центрі
були створені всі умови для проведення ЗНО на належному рівні.

Гордість та надія Новобаварського району – 2018

«Гордість та надія Новобаварського району – 2018»  – під  таким девізом пройшов шостий районний фестиваль досягнень молоді Новобаварського району.

Грамотами та пам’ятними медалями нагороджені наші учні  відмінники професійного навчання:

Семенко Ганна , лауреат  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії «Кравець».

 Плевако Вадим , відмінник професійно – практичного навчання, кращий  за професією «кушнір-розкрійник».

 Старосельська Анастасія, краща за професією професії «Перукар» переможниця  конкурсів перукарської майстерності «Снігова королева 2017», «Кришталевий янгол 2018», «Весняний кубок Харкова 2018», призер Обласного конкурсу фахової майстерності,  лауреат Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Wordkills Ukraine».

Дзюба Ольга, відмінниця професійного-практичної підготовки, переможниця конкурсу «Кращий кондитер»,друге місце в обласний олімпіаді по фізикі.

Директору Регіонального центру Ткаченко Ніни Григорівни оголошена подяка від голови адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради за високий рівень професійної компетентності, особистий вагомий внесок у справу розбудови районного освітянського простору, підняття його престижу та вручено Кубок «Гордість та надія Новобаварського району – 2018»

Державна підсумкова атестація

Для учнів  випускних груп  Центру розпочалась екзаменаційна сесія.  Вони складають Державну підсумкову атестацію з математики та англійської мови. ДПА з української мови учні будуть складати 24 травня  2018 року у формі ЗНО.