Category Archives: Без рубрики

Третий день ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

16  березня 2018 року відбувся фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості» за номінаціями: «Колекції для дитячих вокальних ансамблів», «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв», «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру».  

Переможцями конкурсу стали :

Державний навчальний заклад «РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської  області » , колекція для дитячого вокального ансамблю «Карамельки» (номінація «Колекції для дитячих вокальних ансамблів»)

Центр професійно – технічної освіти № 1 міста Івано-Франківська (номінація «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв»)

Державний професійно – технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну», урочисті образи для солісту та солістки оперного театру «Смарагдові почуття» (номінація «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру»)

2 день ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

  За програмою проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив Легкої промисловості України» відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій легкої промисловості за темою: «Сучасні технології у сфері пошиття одягу».
   У роботі семінару взяли участь 76 педагогічних працівників професій легкої промисловості з 20 регіонів України.
Семінар-практикум відкрила радник Міністра освіти і науки України, голова Національного партнерства в легкій промисловості України «Fashiоn Globus Ukraine» Голда Виноградська.
   Під час семінару розглядались питання впровадження елементів дуальної форми навчання у ЗПО, презентовано «Інтерактивний навчальний посібник як ефективний навчальний ресурс у підготовці у підготовці кваліфікованих робітників для швейної галузі», проведено майстер-клас «Актуальні напрямки формування у сучасному дизайні одягу».

Перший день ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

Урочисте відкриття ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Прорив легкої промисловості”

 

Презентація навчального закладу та демонстрація майстер класу з професії “кушнір-розкріник”

 

Екскурсійна подорож містом Харковом та на швейне підприємство ВО “Харків”

Участь у конкурсі перукарської майстерності «Весняний кубок Харкова 2018»

Учні з професії «Перукар(перукар-модельєр)» взяли участь у конкурсі перукарської майстерності   «Весняний кубок Харкова 2018», на якому гідно представили наш Центр професійної освіти.

 За результатами конкурсу призові місця у різних номінаціях  вибороли :

  • І місце  – Камінєва  Аміна
  • ІІ місце -Шабаршина Кристина,  Старосельська Анастасія
  • ІІІ місце – Мірошніченко Аліна, Липовська Віола

Учнів підготували майстри виробничого навчання : Полякова Л.І., Филипповська К.В., Фещук Л.О.

Вітаємо переможців!

Участь у Всеукраїнській грі з англійської мови “Puzzle”

Учні І, ІІ та ІІІ курсів Центру взяли участь у Всеукраїнській грі з англійської мови “Puzzle”. Учні виконували тестові завдання на кмітливість та ерудицію з англійської мови, літератури та країнознавства. Результати гри будуть оприлюднені на сайті гри  puzzle-game.com.ua.

 Бажаємо успіху усім учасникам гри!

Віртуальна подорож рідним містом.

На жаль, часто можна почути від самих харків’ян, що вони не знають свого міста і вже тим більше багато хто не мають поняття про те, які пам’ятки Харкова є чи не ровесниками нашого міста, які будівлі Харкова найвищі, які навчальні заклади найбільші, які пам’ятники найстаріші?

На всі ці питання учні Центру отримали відповідь від завідуючої інформаційно-бібліографічним відділу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва Шевченко Є.А. під час проведення віртуальної подорожі Харковом «Від фортеці до столиці».

Використовуючи слайди, Євгенія Анатоліївна повела учнів знаменитою харківською бруківкою до найвідоміших історичних місць  нашого улюбленого міста, розповіла цікаві подробиці, пов’язані з цими місцями, згадала великих українців Слобожанського краю.

Учні, автори міні – проекту «Харків відомий і невідомий», під час віртуальної подорожі дізналися багато цікавих та маловідомих фактів з історії столиці Слобожанщини.

У слові „Харків” – шелестіння трав,

І грім громів, і трепетні пісні,

І Дике поле у стрімких вітрах,

І сьогодення, і майбутні дні…

До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в регіональному Центрі з учнями групи №3 проведено тематичний бібліотечний урок, присвячений пам’яті загиблих під час Революції Гідності. Під час уроку учні пригадали події 2013 – 2014 років

Захисники Майдану поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни, і ми про це повинні завжди пам’ятати. Учні вшанували хвилиною мовчання Героїв Майдану, що віддали свої життя за світле майбутнє України,запалили свічки, як символ пам’яті та скорботи. Сьогодні гімн України лунав без фонограми. Пам’ятаючи ті страшні дні, наші учні запропонували заспівати гімн України акапельно, як тоді співали на Майдані Герої Небесної сотні. 

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Участь в обласних змаганнях з волейболу серед дівчат

Спортивна команда навчального закладу перемогла у обласних щорічних змаганнях серед ПТНЗ Харківської області з волейболу, в такому складі:

1.Старосельська Анастасія 33 група

2. Сухіна Оксана 22 група

3. Харченко Карина 2 група

4. Дмитрусенко Яна 2 група

5. Предаткіна Аліна 2 група

6. Черниченко Анастасія 2 група

7. Жарова Анастасія 23 група

8. Булиух Єлизавета 0-1 група

Вітаємо!

Участь у святкуванні Масляної у Новобаварському районі міста Харкова

Свято Масляної  здавна пов’язувалося із весняним пробудженням природи. Масляну святкували в Україні, ще в язичницькі часи, коли поклонялися Сонцю. З приходом християнства всі язичницькі звичаї поступово викорінювалися, однак традиція святкувати Масляну залишилася.

Пробуджувати весну піснями та іграми у кращих народних традиціях, а відновлювати сили – смакуючи млинці, взялися учні і педагоги нашого закладу освіти разом з мешканцями Новобаварського району Харкова.

Хотілося б відзначити, що  святкові заходи Масляної  у Новобаварському районі завжди наповнені самобутнім народним колоритом, участь у прекрасному яскравому дійстві дарує неповторні позитивні емоції.

Влаштоване свято вийшло на славу: тут можна було і повеселитися і поспівати: гості свята оплесками супроводжували виступ на святковому концерті учнів нашого Центру з фольклорного гурту «Толока» .

Всі бажаючі смакували млинцями, пряниками ,кулішем.

Однією з прикметних яскравих традицій на Масляну є спалювання опудала. Вважалося, що разом із спаленим опудалом люди позбавляються від всіх негараздів і напастей, які супроводжували їх у минулому. У ритуальному вогнищі прагнули спалити всі старі і непотрібні речі, щоб згодом вони повернулися оновленими і принесли в будинок достаток і процвітання.

Наші учні також не пропустили цього яскравого феєричного видовища, яким і завершилося святкування Масляної. Хоча весняна погода ще не встановилася, та ось такі яскраві Сонячні свята наповнюють душу теплом та світлом.

Масляна, воротися!

До Великодня простягнися,

Від Великодня до Петра,

А від Петра та до тепла…

Тиждень сприяння здорового способу життя «Зроби свій вибір на користь здоров’ю»

Формування здорового способу життя є обов’язковим завданням і умовою розвитку творчих здібностей учня та формування його як творчої особистості.

Заклад освіти – це місце, де учень проводить значну частину часу, саме тут є великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров’я. Усвідомлюючи це, в Центрі активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров’я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники освітнього процесу.

В професійному закладі освіти розпочався Тиждень сприяння здорового способу життя «Зроби свій вибір на користь здоров’ю»

В рамках тижня проведено виховні заходи в групах за єдиною тематикою:«Обереш здоров’я – матимеш майбутнє»: години спілкування: «Твоє здоров’я – в твоїх руках» (група №1 кл. керівник Кузуб Т.В.); «Зроби свій вибір на користь здоров’ю» (групи № 4,33 кл. керівники Борисенко Н.В., Шарикіна А.С.). Учні групи № 23 стали учасниками заняття з елементами тренінгу « Я обираю здоров’я », який провела майстер в/н Фальченко Н.П.

Впродовж тижня в приміщенні бібліотеки на учнів чекає виставка – огляд літератури, тема якої «Здорова людина – здорова країна».

Отриману корисну інформацію учні зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я.