Category Archives: Без рубрики

“Хто попереджений – той захищений”.

Ворог підступно продовжує обстріли міст нашої Держави. Дотримання  основних вимог евакуації при оголошенні сигналу «Повітряна тривога» – вкрай важливе питання: сигнал повітряної тривоги не  можна ігнорувати.

Співробітники закладу освіти провели навчання на випадок повітряної тривоги. Інженер з охорони праці ознайомила присутніх з алгоритмом дій під час сигналу «Повітряна тривога» та провела тренінг щодо  застосування  ефективних засобів загальної комунікації  та зменшення тривожності .

У добру путь, випускники 2022!

30.06.2022 проведено Державну кваліфікаційну атестацію у групі 31 професія “Кравець” (майстер виробничого навчання- Шевченко Олена Сергіївна, викладач – Пашнева Наталія Петрівна).

Здобувачі освіти представили свої письмові екзаменаційні роботи і швейні вироби, які виготовили згідно переліку пробних кваліфікаційних робіт.  Перебуваючи на дистанційному навчанні , у нелегкі для країни часи, юнаки та дівчата проявили відповідальність та організованість, та ще раз підтвердили високий професійний рівень підготовки .

Ми радіємо  за наших учнів. Бажаємо нашим випускниками працевлаштування на робочих місцях, мирного неба та  віри в перемогу . 

Так, не про таке свято «Останнього дзвоника » мріяли випускники

Та ще прийде на нашу рідну землю мирна, сонячна, тепла весна ,будуть  ще у нашому житті  радісні події – все це буде після перемоги України.

 Вітаємо вас, випускники 2022 року! І нехай ті знаня, які ви отримали  у закладі професійної освіти допоможуть кожному з вас  реалізувати себе у вільній, незалежній, заможній  Україні!


Нехай же вас Господь оберігає
У світлу путь на добрії діла,
На вірну стежку завжди наставляє,
Щоб доля в вас щасливая була!

Заклад професійної освіти – лауреат the battle “Soft skills – сучасні навички успішності»!

Команда «Слобожанщина » (Наталія Яловенко, Юлія Ольховська, Олена Шевченко, Катерина Корсікова, керівник – Ніна Ткаченко) ДНЗ «РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» стала лауреатом the battle “Soft skills – сучасні навички успішності» ,який відбувся серед учасників педагогічного експерименту регіонального рівня з теми «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (науковий керівник ‒ доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, науковий консультант ‒ президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» Катерина Мірошніченко). Тримаємо стрій! 

 

Приймальна комісія працює!

 
Центр професійної освіти здійснює набір учнів на 2022/2023 навчальний рік  за професіями:
  • Кушнір-розкрійник; Кравець;
  • Кравець
  •  Кухар;  Кондитер;
  • Перукар(перукар;модельєр)
Приймальна комісія ДНЗ «Регіональний ЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області »працює  щодня (крім неділі) з 9-00 до 15-00 
 
Чекаємо Вас за адресою : ХАРКІВ, проспект Любові Малої ,30
 

Цінуй життя – живи на позитиві!

За підрахунками, майже половина людей, що виїхали з України через війну — діти шкільного віку і серед них є й наші учні.

У нових місцях перебування дітям надали можливість навчатися у місцевих закладах освіти, аби зменшити їхній психологічний стрес та дати відчуття стабільності.

Наші учні, що знайшли прихисток у Португалії, відвідують адаптаційну школу на базі професійного коледжу — вчать мову, спілкуються (португальською та англійською), звикають до системи.

Та ще , як виявилось, не пасуть задніх. До  традиційного свята , що проходило в місті їх перебування,  учні з професії «кухар», у складі команди української діаспори,   взяли участь у змаганнях кондитерів і виготовили от такий чудовий смаколик розміром метр на півметра  вагою 10 кілограмів! Та ще й оздобили цей витвір  завжди  актуальним девізом –«Цінуй життя!»   

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе! (Св.Франциск Асізський) Згодні ? Ми також!

Участь команди “Слобожанщина” у the battle “Soft skills – сучасні навички успішності»

Команда «Слобожанщина » (Наталія Яловенко, Юлія Ольховська, Олена Шевченко, Катерина Корсікова) ДНЗ «РЦПО швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»  гідно представила  Харківщину  у the battle “Soft skills – сучасні навички успішності»

The battle  це ― поєдинок, бій, естафета, в якому за диплом переможця змагалися   п’ять команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти – учасників педагогічного експерименту регіонального рівня з теми «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (науковий керівник ‒ доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, науковий консультант ‒ президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» Катерина Мірошніченко).


«Бій» розпочався виступом капітанів, які презентували кращі практики формування навичок своїх  закладів. Далі  в бій вступили члени команд  які повели інтелектуальні дуелі з опонентами , демонструючи при цьому свою компетентність, здатність знаходити рішення в будь яких  ситуаціях, ефективно взаємодіяти, творчо реагувати та  креативно мислити.

24.05.2022

Війна може травмувати нашу психіку, але цьому можна запобігти. Намагайтеся триматися правил, які можуть допомогти від психологічних проблем в майбутньому.

Бути поруч зі своїми рідними – це про дотик і обійми, про спільну діяльність, де б ми не були … Це про добрий погляд, це про уважність ,терпіння, толерантність і любов…

Бути прикладом. Підлітки наслідують манеру долати стрес. Тому від того, як батьки, або педагоги можуть дати раду з критичними ситуаціями залежить, як їх долатиме учень, або ваша власна дитина. Це не про те, щоб ніколи не падати, а про те, щоб вставати знову і знову.

Спілкуватися. Вкрай важливо допомогти підліткам зрозуміти, що відбувається і як нам вистояти у цій війні. Це про те, щоб звертатися з повагою до почуттів та переживань учнів та їх батьків, до внутрішньої мудрості.  А ще – слухати, що вони говорять, та чесно відповідати на їхні питання.

Шановні дорослі ! Наша педагогічна мета – передати дітям віру в те , що з Правдою ми обов’язково і неминуче переможемо і наша країна буде вільною і щасливою!

Слава Україні!

19 травня -Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишиванки – це день усвідомлення себе українцем та єдності зі своєю нацією. Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Вона є символом не однієї епохи, а кожного покоління українців. Тому третього четверга у травні ми одягаємо вишиванки для того, щоб ще раз нагадати світу і собі, що ми українці.

В закладі освіти для евакуйованих громадян, які знайшли прихисток у гуртожитку Центру, був проведений творчий захід, приурочений до Всесвітнього дня вишиванки. Малеча і дорослі  із задоволенням вдягли  українські  вишиванки, на яких яскравими нитками розцвіли маки та барвінки, активно створювали патріотичні плакати  та завзято підтримували виконавців української пісні.

Свято головного оберега нації – вишиванки, який  відзначили у родинному  колі,  ще міцніше згуртувало нас, українців .

Над Україною всміхнулось сонце красне,

Зігріло землю променем своїм.

А я вдягнула зранку вишиванку.

Я – українка і пишаюсь цим!

Ніхто і ніколи не заборонить нам, нашим дітям і онукам одягати національний оберіг – українську вишиванку, співати українських пісень, плекати рідне українське слово і будувати нову європейську Україну.

До Дня вшанування пам’яті Героїв небесної Сотні та Героїв АТО

20 лютого виповнилися восьмі роковини розстрілів на Майдані.

        Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.     

        В бібліотеці закладу здобувачи освіти першого курсу переглянули презентацію хронології подій 8-річної давності, відеорепортажі тих часів.

         Молодь згадала і віддала шану тим, хто віддав своє життя в ті страшні часи та впродовж останніх років, тих, хто продовжує і досі відстоювати незалежність наших територій. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях”.

     Хай палають свічки пам’яті загиблим героям Небесної Сотні у наших серцях. Дякуємо Героям України! Вони назавжди залишаться у наших серцях…

Поспішай творити добро!

В рамках проведення дня спонтанного прояву Доброти,  зі здобувачами освіти гр.23, 32 проведено виховний захід “Добро починається з тебе”. Під час заходу діти працювали в парах, розробляли конституцію дружби, пройшли анкету доброти та створили плакат з добрими побажаннями.

Під час виконання завдань, здобувачі освіти обговорили питання щодо різниці  добра і зла, намагалися зрозуміти важливість взаємодопомоги в колективі та  необхідності чемного  ставлення одне до одного..