Category Archives: Без рубрики

Контроль виробничої практики

Згідно графіку контролю виробничої практики,  здійснено перевірку на виробництві  учнів групи № 2-02 з професії «кухар; кондитер». За учнями закріплені індивідуальні робочі місця, які відповідають вимогам навчальної програми та охорони праці.

Екскурсія на підприємство

Учням навчальних груп №01,02,2-01 з професії «Кравець; закрійник», «Кравець» провели екскурсію на підприємство по виготовленню верхнього чоловічого одягу. Ознайомлення учнів з цехами, режимом роботи, асортиментом продукції яку виготовляють.

Волонетрський осередок «Ми поруч!» отримав подяку.

Яскравий приклад добра і небайдужості показують учні з волонтерського осередку «Ми поруч!», що  постійно проводять акції на підтримку бійців зони АТО, під час яких плетуть маскувальні сітки, виготовляють прапори, солодощі та обереги.

 «Дорогие наши помощники! Волонтёрская группа “Маскировка для АТО” благодарит вас за помощь в пошиве флагов и камуфляжных лент для плетения сетей. При отправке на фронт мы в каждую сеть вкладываем ФЛАГ и обереги. Сейчас наши с вами флаги радуют бойцов в зоне проведения АТО.  Желаем нам всем ПОБЕДЫ и МИРА и надеемся на дальнейшее сотрудничество» – лист з такими словами подяки учням з волонтерського осередку «Ми поруч!» надійшов сьогодні на адресу регіонального центру.

 

Милосердя ніколи не буває багато. Варто лише вчасно серцем відчути прохання про допомогу. Сьогодні тисячі патріотів, в тому числі із нашої рідної Слобожанщини, обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники сьогодні як ніколи потребують уваги і розуміння від своїх співвітчизників, у тому числі і молоді.

Співпраця з Харківським обласним центром зайнятості

Педагогічні працівники регіонального центру взяли участь у виїзних профорієнтаційних акціях під загальним гаслом  “Професія твоєї мрії”, що  були організовані Харківським обласним  центром зайнятості у Балаклійському, Зачепилівському і Дворічанському районах Харківської області . Профорієнтаційні заходи відвідали  близько двох тисяч учнів випускних класів міських і сільських шкіл, які змогли поспілкуватись з представниками нашого закладу освіти, дізнались про професії , за якими навчаються в регіональному центрі, умови вступу та навчання.

День української писемності і мови

Напередодні Дня  писемності та мови, 8 листопада, викладачем української мови та літератури Н.В.Борисенко було проведено квест у місті «Незабутні пам’ятки Харкова». У заході змагались учні 1-3 курсів, які шукали пам’ятні місця, пов’язані з життям та творчістю видатних українців, відгадували мовні загадки тощо. Сповнені емоцій та натхнення, учні із задоволенням і в пригодах виборювали звання найписемнішої команди.

Учні і педагоги регіонального центру,разом з тисячами українців,  взяли участь у написанні  сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності , який в цьому році пройшов під девізом “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.

Наша допомога героям – воїнам Збройних Сил України

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Лише відчуваючи нашу підтримку, воїни  продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. опомога військовослужбовцям може бути різною. Головне  – мати бажання.

За ініціативи волонтерського осередку  «Ми поруч !», учні з професії «кухар; кондитер» постійно виготовляють солодку випічку для воїнів ЗСУ , що зараз несуть нелегку службу на Сході України, для тих , хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів і захищає нас, даруючи нам мирне небо над головою.

Волонтерська робота  осередку «Ми  поруч !»  триває

Тримайтесь,братики! Ми з вами 
У цей страшний,болючий час.
Ви стали нам захисниками,
А ми молитимось за вас.

Контроль виробничого навчання

Згідно графіка контролю виробничого навчання та практики,  здійснено перевірку проходження виробничого навчання учнями  групи № 31 з професії «кушнір-розкрійник; кравець», на виробництві ФОП Волошина І.В. За учнями закріплені індивідуальні робочі місця, які відповідають вимогам навчальної програми та охорони праці.

Робота волонтерського осередку «Ми поруч!»

За ініціативи волонтерського осередку «Ми поруч!»,  учнями  з професій «кушнір – розкрійник ; кравець » і «кравець» розпочато виготовлення маскувальних сіток та Державних прапорів України, які будуть відправлені військовим ЗСУ в зону проведення АТО.

Для наших воїнів учні підписали патріотичні листівки.

Привіт , солдате! Ти мене не знаєш

Я просто дівчина, живу собі, як всі

В моєму місті тихо. Не стріляють.

Але війна торкнулась і моїй душі.

Співпраця з вищими навчальними закладами

Учні ІІІ курсу з професії «кухар ; кондитер» завітали у день відкритих дверей до Харківського державного університету харчування та торгівлі, де ознайомились з діяльністю ВНЗ та взяли участь у проведенні майстер класів з кулінарної майстерності.

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу перукарської майстерності

В регіональному центрі пройшов підготовчий етап півфіналу Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2017», в якому взяли участь учні з професії «перукар(перукар – модельєр )» І ,ІІ та ІІІ курсів.