Category Archives: Без рубрики

Триває місячник «Ми за здоровий спосіб життя»

В рамках місячника  «Ми за здоровий спосіб життя»  в групах ІІІ курсу лектором  Фонду «Рятування дітей та підлітків від наркотиків» Савко І.М. були проведені профілактичні бесіди «Наркотики та наслідки їх вживання» та «Молодь і вживання наркотиків»

 На жаль, кількість українців, які мають справу з наркотиками, щоденно збільшується. 70% наркоманів – це молодь віком до 25 років. Підлітковий вік є найнебезпечнішим періодом для утворення шкідливих звичок, таких як алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія. Як правило, молодь вперше починає приймати наркотики «за компанію». Та більшість навіть не усвідомлює, на що себе наражає. Тому завданням суспільства є профілактична робота щодо протидії поширенню наркотиків.

Підвищуємо професійну майстерність

До  Центру професійної освіти  завітали представники виробника італійської професійної косметики для волосся Shot.

  Учні, які навчаються за професією перукар, мали змогу оцінити якість професійних засобів  для волосся люкс класу та взяти участь у проведеннї майстер –каласів

Екскурсія на виставку «Харків бьюті»

Учні з професії “Перукар(перукар -модельєр)” відвідали виставку  «Харків бьюті», яка була презентована у стінах  «Артзаводу механіка»

 Учениця групи № 32 Будняк Ксенія взяла участь у професійному батлі в номінації “Креатив і весільна зачіска”, що проводився на майданчику виставки в рамках фестивалю «Crazy Fashion world».

День здоров’я у закладі професійної освіти

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевненою, бо вона усвідомлює, що керує своїм життям і є його господарем.

Саме тому чудового вересневого ранку на подвір’ї закладу професійної освіти  зібрались разом учні та педагогічні працівники для того щоб разом взяти участь у проведенні традиційного Дня здоров’я.

 День здоров’я, що проводиться в рамках місячника «Молодь за здоровий спосіб життя», цілком і повністю присвячений  зміцненню  здоров’я та можливості долучитися  до занять спортом.

До програми Дня здоров’я увійшли такі види змагань: човниковий біг, кидки м’яча, стрибки, перетягування канату, тощо.

Всі команди відзначились наполегливістю і швидкістю, продемонстрували не аби яку звитягу та креативний підхід до створення власного спортивного талісману . Спорт об’єднав усіх!

Не обійшлося без традиційного козацького кулешу, який  вдався  напрочуд смачним та поживним, що дало змогу учасникам змагань відновити сили .

Перемогу у наполегливій боротьбі вибороли команди груп №32″Супер бджілки ” та № 21 “Хижаки”, за що були нагороджені солодким призом.

Учасники свята   отримали позитивні емоції, адже активний відпочинок – це запорука здоров’я та гарного настрою

.

Лабіринтами бібліотеки

Щойно стартував новий навчальний рік, новоспечені першокурсники завітали до бібліотеки Центру. Час, проведений там, був насиченим та цікавим. Учні ознайомилися з послугами, що надає бібліотека, стали її користувачами, оглянули книжкові виставки та підбірки.

     Існує думка, що людині за життя необхідно прочитати лише 10 книжок, але щоб їх знайти, треба прочитати тисячі… Аби хоч трішки допомогти присутнім у виборі «своєї десятки» та привернути увагу до кращих зразків художньої літератури, бібліотекар запропонувала для перегляду кілька тематичних презентацій та буктрейлерів. Одна з таких відкрила таємничу завісу стосовно книжкових смаків світових знаменитостей. Є сподівання, що кумири мільйонів допомогли молоді відповісти на запитання: «Що б сьогодні почитати»?

        Ще одна запропонована електронна презентація під назвою «Най…Най…Най книга» познайомила учнів з найцікавішими надбаннями літератури, де кожен зможе знайти щось за своїми вподобаннями.  Яка книга є найпатріотичнішою, а яка найлюдянішою? Яка найсмішніша, а яка найнезрозуміліша? Відповіді на ці та інші запитання всі разом шукали на слайдах.

      І на завершення на згадку про сьогоднішню зустріч, звичайно ж, яскраві фотографії з книгами, що вподобали хлопці та дівчата, та хештегами  на осінніх листях.

Засідання ради гуртожитку

 Відбулося розширене засідання ради гуртожитку, на яке були запрошені учні першого курсу. Засідання мало на меті ознайомлення учнів з правилами внутрішнього розпорядку  та умовами  проживання у гуртожитку .

На питання учнів відповіли  комендант, вихователь та голова ради гуртожитку.

Не оминуло обговорення і питання санітарного стану кімнат мешканців гуртожитку.

При спілкуванні з учнями першого курсу  було приємно дізнатись, що вони дуже  задоволені умовами проживання у гуртожитку, що свідчить про їх адаптацію та успішне влиття в дружню учнівську сім’ю нашого Центру.

Комплекс заходів, які здійснюють  адміністрація,   педагогічні  працівники і обслуговуючий персонал Центру,   спрямований на створення комфортних житлово-побутових умов для проживання учнів у гуртожитку, ефективної самопідготовки, організації культурно-побутового обслуговування, соціально-психологічної підтримки, естетичного оформлення кімнат та приміщень загального користування, має кінцеву мету – створення  позитивного морального клімату в колективі.

Засідання педагогічної ради

У Центрі професійної освіти відбулося засідання педагогічної ради, на якому було проаналізовано підсумки роботи педагогічного колективу за 2018/2019 навчальний рік та визначено основні завдання на новий навчальний рік.

        Директор Центру Н.Г. Ткаченко привітала присутніх з початком нового навчального року та представила педагогічному колективу нових педагогічних працівників.

Засідання педагогічної ради проведено відповідно до порядку денного.

Н.Г. Ткаченко ознайомила членів педагогічної ради  з організацією роботи над експериментом Всеукраїнського рівня  «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності»

Педагоги Центру поділись досвідом участі у педагогічному форумі  «STEM- освіта : інструмент формування моделі випускника Нової української школи»

Перший урок «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»

У День знань традиційний перший урок з теми: «Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю» пройшов з метою сприяти вихованню в учнів доброти, чесності, порядності, гуманного ставлення до оточуючих; закріпити уявлення учнів про моральні цінності людини.

Тема першого уроку вміщала в собі орієнтири, які спрямують учнів у подальшому житті, та спонукала педагогів обирати для його  проведення неформальні форми, які дають можливість учням висловити свою думку, поділитися своїм внутрішнім світом .  

День знань

Гарного сонячного ранку в  центрі професійної освіти відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань. Подвір’я закладу наповнилося щирими усмішками, квітами та вишиванками.

 За доброю традицією, зустрічають День знань – початок нового навчального року, як велике і радісне свято, адже воно символізує нові починання та прагнення до змін.

До присутніх – учнів, педагогічного колективу та гостей, звернулась директор Центру Ніна Григорівна Ткаченко, яка привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, побажала всім учням наполегливості, працелюбності  та успіхів у навчанні.  

Дзвінко пролунав перший дзвоник, запрошуючи присутніх на перший урок «Власний шлях  до самореалізації або як стати особистістю».
Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до обраної професії, до нових звершень.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Наш рідний Центр всім двері відчиняє

До мудрості, в майстерні  кличе всіх,

І ми сьогодні радо зустрічаєм

Робітників майбутніх, учнів дорогих!

Зустріч з першокурсниками

В Центрі професійної освіти відбулась зустріч першокурсників з представниками адміністрації та  керівниками груп.

Директор закладу освіти Н.Г. Ткаченко щиро привітала присутніх  та ознайомила майбутніх учнів та їх батьків з організацією  і порядком проведення освітнього  процесу, правами та обов’язки учнів.