Monthly Archives: Вересень 2019

Проведено місячник “Ми – за здоровий спосіб життя”

Окремим питанням у виховній роботі закладу професійної освіти є профілактика наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління та формування здорового способу життя .

З метою пропаганди здорового способу життя, згідно річного плану виховної роботи, в Центрі  пройшов місячник « Ми- за здоровий спосіб життя».

У його межах проведено День здоров’я , вікторину «Здоров’я нації у наших руках», профілактичні бесіди «Попередження суїцидальної  поведінки серед підлітків», «Моє життя без алкоголю», «Шкідливий вплив тютюнопаління та алкоголю на організм людини», виховні заходи «Бути здоровим –  це модно!» оформлення дошки побажань «Бажаю бути здоровим!»

 Завершальним етапом місячника стало проведення анкетування в групах на тему «Що я знаю  про здоровий спосіб життя».

Ми обрали професію “Кравець”

Учні групи 2-01 , що навчаються за професією «кравець», виконали поетапну пробну кваліфікаційну роботу,кваліфікація кравець 2-3 розряду .

 Сьогодні до якості виготовлення одягу пред’являються дуже високі вимоги. У зв’язку з цим сучасний кравець повинен бути високоосвіченою, творчою, відповідальною, естетично розвиненою людиною, якій вже недостатньо просто умілого володіння певним набором механічних операцій.

Учні з професії «Кравець» прагнуть стати технічно грамотними фахівцями, що  в майбутньому допоможе їм самостійно вирішувати поставлені виробництвом складні  завдання.

Зустріч з прекрасним

Учні та педагоги закладу освіти долучилися до  акції «Мистецтво об’єднує молодь», яка проводилась  за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.  

Класичну музику для харків’ян виконав єдиний в Україні молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський». Під час концерту просто неба музиканти виконали твори Джузеппе Россіні, Жоржа Бізе, Франца Легара та інші.

Всі присутні отримали насолоду від класичної музики та майстерності молодих виконавців.

Збережи своє здоров’я

     Здоровий спосіб життя – одна із складових  фізично, морально, соціально, духовно здорового члена суспільства. Учні груп №1 та №01, вперше завітавши до бібліотеки Центру, мали можливість не лише стати користувачами, ознайомитися з кращими книжками сучасних письменників та класиків, взяти ті, що сподобались, додому почитати, але й переглянути виставку-рекомендацію літератури зі здорового способу життя.

В ході бесіди присутні обговорили складові азбуки здоров’я, секрети бадьорості та шляхи до здоров’я та гармонії. Калейдоскоп видався різноманітним, творчим та захоплюючим. Хлопцям та дівчатам так сподобалося провести час в бібліотеці, що деякі виявили бажання і написали свої відгуки про зустріч в Книзі читацьких відгуків.

Обласна конференція профспілки робітників текстильної та легкої промисловості

На базі закладу професійної освіти проведено ХХІІ обласну звітно-виборчу конференцію профспілки робітників текстильної та легкої промисловості, в роботі якої взяли участь представники трудових колективів галузі та педагогічні працівники закладів освіти, що готують кваліфікованих робітників для підприємств легкої промисловості.

Голова об’єднання профспілок Харківської області,член виконавчого комітету Харківської міської ради Тесленко С.А. ознайомився з роботою закладу професійної освіти , оглянув майстерні, навчальні кабінети та відвідав навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну.

Триває місячник «Ми за здоровий спосіб життя»

В рамках місячника  «Ми за здоровий спосіб життя»  в групах ІІІ курсу лектором  Фонду «Рятування дітей та підлітків від наркотиків» Савко І.М. були проведені профілактичні бесіди «Наркотики та наслідки їх вживання» та «Молодь і вживання наркотиків»

 На жаль, кількість українців, які мають справу з наркотиками, щоденно збільшується. 70% наркоманів – це молодь віком до 25 років. Підлітковий вік є найнебезпечнішим періодом для утворення шкідливих звичок, таких як алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія. Як правило, молодь вперше починає приймати наркотики «за компанію». Та більшість навіть не усвідомлює, на що себе наражає. Тому завданням суспільства є профілактична робота щодо протидії поширенню наркотиків.

Підвищуємо професійну майстерність

До  Центру професійної освіти  завітали представники виробника італійської професійної косметики для волосся Shot.

  Учні, які навчаються за професією перукар, мали змогу оцінити якість професійних засобів  для волосся люкс класу та взяти участь у проведеннї майстер –каласів

Екскурсія на виставку «Харків бьюті»

Учні з професії “Перукар(перукар -модельєр)” відвідали виставку  «Харків бьюті», яка була презентована у стінах  «Артзаводу механіка»

 Учениця групи № 32 Будняк Ксенія взяла участь у професійному батлі в номінації “Креатив і весільна зачіска”, що проводився на майданчику виставки в рамках фестивалю «Crazy Fashion world».

День здоров’я у закладі професійної освіти

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевненою, бо вона усвідомлює, що керує своїм життям і є його господарем.

Саме тому чудового вересневого ранку на подвір’ї закладу професійної освіти  зібрались разом учні та педагогічні працівники для того щоб разом взяти участь у проведенні традиційного Дня здоров’я.

 День здоров’я, що проводиться в рамках місячника «Молодь за здоровий спосіб життя», цілком і повністю присвячений  зміцненню  здоров’я та можливості долучитися  до занять спортом.

До програми Дня здоров’я увійшли такі види змагань: човниковий біг, кидки м’яча, стрибки, перетягування канату, тощо.

Всі команди відзначились наполегливістю і швидкістю, продемонстрували не аби яку звитягу та креативний підхід до створення власного спортивного талісману . Спорт об’єднав усіх!

Не обійшлося без традиційного козацького кулешу, який  вдався  напрочуд смачним та поживним, що дало змогу учасникам змагань відновити сили .

Перемогу у наполегливій боротьбі вибороли команди груп №32″Супер бджілки ” та № 21 “Хижаки”, за що були нагороджені солодким призом.

Учасники свята   отримали позитивні емоції, адже активний відпочинок – це запорука здоров’я та гарного настрою

.

Лабіринтами бібліотеки

Щойно стартував новий навчальний рік, новоспечені першокурсники завітали до бібліотеки Центру. Час, проведений там, був насиченим та цікавим. Учні ознайомилися з послугами, що надає бібліотека, стали її користувачами, оглянули книжкові виставки та підбірки.

     Існує думка, що людині за життя необхідно прочитати лише 10 книжок, але щоб їх знайти, треба прочитати тисячі… Аби хоч трішки допомогти присутнім у виборі «своєї десятки» та привернути увагу до кращих зразків художньої літератури, бібліотекар запропонувала для перегляду кілька тематичних презентацій та буктрейлерів. Одна з таких відкрила таємничу завісу стосовно книжкових смаків світових знаменитостей. Є сподівання, що кумири мільйонів допомогли молоді відповісти на запитання: «Що б сьогодні почитати»?

        Ще одна запропонована електронна презентація під назвою «Най…Най…Най книга» познайомила учнів з найцікавішими надбаннями літератури, де кожен зможе знайти щось за своїми вподобаннями.  Яка книга є найпатріотичнішою, а яка найлюдянішою? Яка найсмішніша, а яка найнезрозуміліша? Відповіді на ці та інші запитання всі разом шукали на слайдах.

      І на завершення на згадку про сьогоднішню зустріч, звичайно ж, яскраві фотографії з книгами, що вподобали хлопці та дівчата, та хештегами  на осінніх листях.