Monthly Archives: Квітень 2021

Всесвітній день охорони праці

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. 

У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я ( БЗР), що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі.

Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі»

Напередодні відзначення Всесвітнього дня охорони праці учасники освітнього процесу закладу взяли участь у фоточеледнджі «Працюю_безпечно!»

Мета акції – привернути увагу суспільства до питань охорони праці . Таким чином учасники декларують, що дбають про свою безпеку та інших закликають дотримуватися правил охорони праці і використовувати засоби індивідуального захисту під час роботи.

Усний журнал “Дзвони Чорнобиля”. 35-тій річниці Чорнобильської трагедії присвячується.

Трагічна сторінка в новій історії України

Вночі 26 квітня 1986 року серія вибухів зруйнувала четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. 

Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження.

26 квітня є днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

З метою поглиблення знань  про аварію на Чорнобильській АЕС , здобувачі освіти групи №33, за допомогою засобів дистанційного навчання, провели для однолітків усний журнал «Дзвони Чорнобиля» та підготували відеопрезентацію :“ЧОРНОБИЛЬ: ТРАГЕДІЯ,ПОДВИГ,ПАМ’ЯТЬ”, який розміщено на YouTube-каналі закладу освіти .

Здобувачі освіти групи №1 стали учасниками уроку пам’яті «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс»

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

 

Участь в обласному веб-форумі лідерів учнівського самоврядування «Ярмарок професій»

З метою популяризації робітничих професій, член Ради учнівського самоврядування Світлана БАБЕНКО, яка навчається за професією «КРАВЕЦЬ», взяла участь в обласному веб-форумі лідерів учнівського самоврядування «Ярмарок професій», до участі в якому  отримали запрошення здобувачі освіти ЗЗСО Харківського регіону

Світлана ознайомила учасників форуму з закладом  професійної освіти  та представила професії швейного напрямку, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників.  

Підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу з фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії “Перукар (перукар-модельєр)”

Триває підготовка до Всеукраїнського конкурсу з фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з професії “Перукар (перукар-модельєр)”, який відбудеться з 13 по 15 квітня цього року.

Харківщину на конкурсі представлятиме  Катерина КАДИГРОБ, яка навчається на 3 курсі закладу професійної освіти.

Особливістю конкурсу цього року є те, що він проводитиметься в режимі  online.

 Змагання відбудуться у прямому ефірі на платформах Google meet , Classroom та  проходитимуть у два етапи – теоретичному та практичному  турах.

Проведено налаштування та перевірка технічного обладнання для відео трансляції локації нашого учасника.

Бажаємо успіху Катерині!