Театр мод “Шарм”

В нашому закладі професійної освіти, який завжди був колискою творчості і натхнення, працює театр моди, краси і таланту,  який було названо не перевідним французьким словом «Шарм». За час існування театру було виготовлено неповторні, прекрасні колекції, які були відзначені багатьма дипломами і нагородами обласних конкурсів і Всеукраїнських фестивалів.

Під керівництвом старшого майстра виробничого навчання Панченко Зої Віталіївни у 2006 році була розроблена колекція «Чорно-біла зима»

яка стала лауреатом V фестивалю студентських театрів мод «Весна. Мода. Краса»

В 2007 році учнями під керівництвом майстрів виробничого навчання Єрьоменко Н.П., Ларіонової Т.І. була розроблена колекція «Калинове розмаїття»

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Єрьоменко Н.П., Ларіонової Т.І., Закаблук Н.І. у 2008 році була розроблена колекція «Рапсодія квітів», яка стала лауреатом фестивалю студентської молоді «Весняні ластівки – 2008»

Майстром виробничого навчання Ларіоновою Тетяною Ігорівною розроблено нову колекцію «Міледі», яка виготовлена в гуртку технічної творчості, яка стала лауреатом V фестивалю студентської моди «Весняні ластівки 2009 року»

Колекція Театру мод 2010 року «Модна штучка», автор майстер в/н Ларіонова Тетяна Ігорівна.

 

 

 

 

 

 

 

2011 рік – рік 20 річниці незалежності нашої держави. До цієї події була підготовлена колекція «Моя Україна». В колекції поєдналась народна творчість і сучасний стиль, майстерність і смак творців , велика любов до нашої прекрасної Батьківщини.

Автор – директор  Ткаченко Н.Г.

 

Рік 2012 дуже важливий для нашої країни – це рік проведення європейської першості по футболу.  Україна богата на футбольну історію, в нашій країні люблять і розуміють цю гру. Колекція «Футболоманія» присвячена цій події. Автори колекції Ткаченко Ніна Григорівна та Панченко Зоя Віталіївна:

Веселка – це символ  оновлення і надії на краще. «Веселка » – саме так називається нова колекція 2013 року.

Колекція «Королева краси» 2014 року була створена  в стилі ретро.

На Всеукраїнському конкурсі «Нелегкий ПРОРИВ  легкої промисловості» колекція сучасного жіночого одягу – вечірній одяг з хутровими уборами    «ETRANGER» (автори – Н.Г. Ткаченко і З.В. Панченко) зайняла трете місце у номінації “Сучасні колекції  жіночого одягу – вечірній одяг” і стала лауреатом фестивалю студентської моди «Весняні ластівки 2016»

Колекція «Квітка душі»(автор – директор Центру Н.Г. Ткаченко) театру мод «Шарм» вражає витонченим смаком і майстерністю виконання ручної вишивки. Ця колекція  посіла ІІ місце у міському конкурсі дитячих іюнацьких театрів мод «Слобожаночка-2016».

 

У 2017 році творчою групою   закладу професійної освіти розроблена та виготовлена колекція одягу для готельно-ресторанного комплексу «KALYNA»,  яка стала лауреатом  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості» у м. Львові.