Ярмарок професій

«Кушнір-розкрійник; кравець»

    Одяг сучасної людини повинен бути не тільки гарним, практичним, але й теплим. А такий одяг ти зможеш виготовити з натурального чи штучного хутра. Це справа не проста, потребує уваги, терпіння, вміння. Опанувавши професії «Кушнір-розкрійник; кравець» ти зможеш підкреслювати індивідуальність людини в одязі з хутра.
Знання властивостей хутра: норки, песця, лисиці, каракуля, овчини, кроля; вміння підібрати його за кольором, відтінком, висотою волосяного покрову, дадуть можливість вірно виконувати розкрій та пошиття неповторних хутрових виробів: пальто, манто, жакетів, головних уборів та ін.
Ти все це опануєш в обраній професії, яка дає можливість організувати власну справу та забезпечить тобі впевненість у завтрашньому дні.

«Кравець» , «Кравець – закрійник»

Не варто сумувати через те, що не можеш придбати в модному бутіку річ, що тобі до вподоби. Бути одягненою по останньому писку моди не так вже й складно. Головне дуже цього забажати! А допоможуть тобі в цьому професії «Кравець» та «Кравець; закрійник».
Оволодіваючи професіями ти поступово навчишся шити одяг різного асортименту: дитячий одяг, сукні, спідниці, брюки, жакети, пальто, зможеш виконувати примірки на замовника, тобто шити одяг індивідуально.
Створені тобою неповторні моделі одягу – стежка до вершини захоплюючої «високої моди».
Не забувай, що без одягу на вулицю не вийде жодна людина!
Вміння одягати людей – професія на всі часи!
У  нашому закладі кожного навчального року проводяться конкурси фахової майстерності з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення їх професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, постійного поповнення і поглиблення знань, освоєння учнями високопродуктивних методів праці. Конкурси сприяють підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, вмінь та навичок.
«Перукар (перукар-модельєр)»
Ти вирішила щось змінити в собі? Почни з зачіски!
Поексперементуй з різними стилями! Недарма ж французи кажуть: не має некрасивих жінок, є жінки з недоглянутим волоссям. Як зачаровує, коли під умілими руками майстра створюється новий образ.
Опанувавши професію перукаря ти зможеш сама створити індивідуальний стиль для будь-якої клієнтки, а серед них напевно ж будуть твої подруги, родичі, приятельки.
Тобі будуть під силу будь-які зачіски: і неслухняні кудрі, й строгі прядки, й грайливі чілки.
Адже ти станеш майстром по виконанню модельних зачісок відповідно до напрямків моди.

«Кухар; кондитер»

     Ти вважаєш, що вмієш готувати їжу? Може й так – їжу готує кожний. Але щоб стати справжнім фахівцем необхідно опанувати професію «Кухаря; кондитера». Кухар – центральна фігура на підприємстві, він і лікар, і художник.
Ти навчишся готувати смачні, дієтичні, складні страви з овочів, риби, мяса, борошна, яєць, сиру та інших продуктів харчування; навчишся прикрашати ці страви в банкетному виконанні.
Людина живе не для того, щоб їсти, а їсть для того щоб жити. Це основне правило в професії кухарів; кондитерів.
 
«Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання»

Сьогодні професія “слюсар з ремонту автомобілів ; електрозварювальник ручного зварювання ” – одна із найбільш питомих на ринку  праці, адже автопарк країни стрімко зростає. Тому фахівці цієї галузі можуть розраховувати на успішне працевлаштування і гідну заробітну плату. Випускників, що закінчують навчання з цієї професії, запрошують на роботу до підприємств, які мають власний транспорт, що потребує обслуговування та ремонту; в авторемонтній майстерні; державні та приватні підприємства та з ремонту та обслуговування  автомобілів. Праця зварника — не з легких, постійно доводиться працювати з струмом високої напруги, з розправленим та гарячим металом, посеред іскор та загазованості.  Розвиток науки зварювання і техніки продиктовано самим життям. Тому  що метал являється королем матеріалів, фундаментом індустрії. Отже, без зварювання не обійтись: ні сьогодні,  ні у майбутньому. Тому не обійтися без людей, які б запалювали вогняну дугу, вдихали у неї нові сили, розкривали її нові можливості. 

Зварювання —це многогранна динамічно розвинута галузь науки та техніки.   Надбання практичних навичок і застосування отриманих знань у реальному житті стане вашим внеском в розвиток особистої творчості ,свободи фантазії, в розбудову щасливого майбутнього нашої Батьківщини та підготовкою до роботи в умовах ринкової економіки сучасності .