Monthly Archives: Лютий 2023

Патріотичний захід “Неоголошена війна”.До річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну

В рамках проведення тижня історичних знань, з метою виховання покоління  справжніх патріотів своєї Батьківщини, формування у здобувачів освіти  почуття  приналежності до незламного українського  народу, глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті, викладачем суспільних дисциплін Тетяною ОДЕРІЙ  проведено патріотичний виховний захід — історичні хроніки “Неоголошена війна” в групах  першого та другого курсів, присвячений    річниці злодійського нападу росії на Україну.

   Здобувачі освіти ознайомились з найважливішими соціально- політичними та військовими  подіями на території України   у період з 2014 по 2023 роки;  за допомогою сучасних практик розвивали  навички роботи з  інтерактивною історичною картою онлайн,  аналізували історичні події недавнього минулого і робили самостійні висновки.

До Дня Героїв Небесної Сотні. Учнівська конференція “Нові часи. Нові Герої”

У рамках проведення тижня історичних знань ,з метою вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, з метою глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії нашої держави , у закладі освіти викладачем суспільних дисциплін Тетяною ОДЕРІЙ  була проведена учнівська конференція  «Нові часи, нові Герої».

Сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності, варто частіше згадувати ті події, які стали початком до боротьби за Незалежність України. Учасники конференції активно обговорювали причини та особливості перебігу історичних подій сьогодення, наголошували на значному вкладі української молоді у виборюванні нашої свободи.

Зі змістовними та цікавими презентаціями за темами : «Причини початку Революції Гідності»; «Революція Гідності – ідеали демократії, європейське майбутнє України»; «Події в Україні в лютому 2014 : фотофакти »; «Імена героїв Революції Гідності», виступили здобувачі освіти груп №  1,21,31, 01  

Проведення таких заходів дає змогу кожному здобувачу освіти усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

Участь у Всеукраїнському конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей»

З нагоди проведення Дня охорони праці, здобувачі  освіти закладу долучилися до участі у Всеукраїнському  конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей». Мета конкурсу — привернення уваги молоді до питань охорони праці.

На представлених малюнках юні художники продемонстрували власне бачення та розуміння важливості безпечної праці й відобразили свій погляд на дотримання правил  безпеки людської життєдіяльності. Найбільшу творчу активність показали    здобувачі освіти  груп  № 1, 23, 24.

Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кравець»

У закладі професійної освіти проведено Державну кваліфікаційну  атестацію за змішаною формою. Лави кваліфікованих робітників поповнили здобувачі освіти  групи №2-01(майстер виробничого навчання Олена МАРТИРОСЯНЦ), які здобули  професію”Кравець”. Здобувачі освіти  виконали пробні кваліфікаційні роботи й комплексні кваліфікаційні завдання з професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки на рівень кваліфікації — кравець 4 розряду. Всі випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника.

Професія” Кравець” інтегрує   основні компетентності та компетенції майже всіх робітничих професій швейної галузі: використання універсального та крає обметувального швейного обладнання при виготовленні швейних виробів, дотримування технічних вимог до виконання ручних, машинних та волого-теплових робіт, дотримання правил з охорони праці, виконання ескізів елементів одягу, зняття розмірних, матеріалознавство тощо.

За  час навчання в закладі професійної освіти випускники опанували знання, вміння та навички, необхідні в сучасних реаліях конкурентоспроможному  кваліфікованому робітникові.   

Дорогі випускники! Бажаємо вам наснаги та невтомного інтересу до обраної професії. Вітаємо!

Міжнародні педагогічні читання “М’які навички в умовах воєнної агресії” за книгою доктора Барбари Прайтлер “На їхньому боці”

09.02.2023 р. заклад взяв участь в Міжнародних педагогічних читаннях “М’які навички в умовах воєнної агресії” за книгою доктора Барбари Прайтлер “На їхньому боці”, які були проведені кафедрою професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти Університету (завідувач — доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва), науково-освітнім альянсом «Soft skills – навички успішності» та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (президент Катерина Мірошниченко).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія ЯЛОВЕНКО  прокоментувала розділи книги «На їхньому боці» та  поділилась досвідом  роботи закладу в умовах воєнної агресії. Тема доповіді:  “Soft skills та можливість забезпечити безпеку і впевненість в собі.”