Daily Archives: 13.09.2022

До дня пам’яті жертв фашизму

У другу неділю вересня Україна разом з усім світом традиційно вшановує пам’ять жертв фашизму. Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб , голоду та нелюдяної жорстокості  фашистських загарбників. 

Україна входить до числа країн, найбільш постраждалих у роки Другої світової війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів.

Геноциди, масові розстріли і криваві розправи – усе це забрало життя багатьох людей, у тому числі і звичайних мирних жителів, які присвятили себе землі та вихованню дітей

Саме про один з кривавих епізодів фашистської окупації Харківщини у період Другої  Світової війни дізналися    учні групи № 32 під час проведення виховного заходу  «Обличчя фашизму: уроки минулого »

Ми , українці, спільно з міжнародною спільнотою, зараз боремося за те, щоб наші нащадки більше ніколи не зазнали таких випробувань  і в ці вересневі дні в жалобі  схиляємо голови в пам’ять про тих, хто став жертвою фашизму.