Monthly Archives: Грудень 2022

Наші подарунки захисникам України

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят, у закладі освіти, за ініціативи волонтерського осередку «Ми поруч!», проведено акцію «Поділись добром. Армія подарунків».

 До збору  святкових посилочок мужнім  захисникам  України долучились всі навчальні групи  та працівники закладу.  Здобувачі освіти з професій швейного напрямку власноруч виготовляли теплі речі,  майбутні кондитери випікали різноманітні смаколики, всі збирали  певні речі, що стануть у пригоді бійцям на передовій.

Кожна коробка з передачею – це символічний подарунок до свят, це  частка родинного тепла. Здобувачі освіти підписали словами вдячності кожен пакунок, залишили слова підтримки та свої імена.

Юля М. вкладає в посилку рукавиці : «Я їх зробила власноруч, щоб допомогти нашим захисникам, щоб захистити їх від холоду, щоб вони знали, що ми теж про них думаємо»

«Ми працювали  дуже старанно, – каже Поліна Ф. – тому, що маємо   підтримувати наших захисників. Це наша шана за їхню мужність, їхній героїзм за те, що вони нам дарують можливість навчатися і працювати.»

Бійці з передової на свято Різдва Христового отримали подарунки від закладу освіти !

Кожен українець зараз розуміє – те, якою буде Україна завтра, залежить від кожного з нас сьогодні. Тільки разом до перемоги. Україна переможе !

До нас завітав Святий Миколай!

19 грудня українці святкують одне з найсвітліших церковних свят року — день Святого Миколая.

 В цей день, подорожуючи світом, Святий Миколай завітав і до закладу професійної освіти. Спочатку він привітався зі всіма й розповів про свою місію, яку виконує щороку в період Різдвяних свят, а потім   роздав здобувачам освіти  подарунки, які мав у своєму великому мішку.

Лапатий сніг нагнув додолу віти,
Дороги крижані, слизькі мости.
Без світла і тепла. А наші діти
До Миколая шлють і шлють листи.

І від дітей послання незвичайні —
Велосипеди, іграшки? Та ж ні!
До Миколая пишуться прохання
Про допомогу і кінець війні…

Для ЗСУ прохають суперсили,
Невидимості у важких боях.
Прохають, щоб вернулися живими,
І про легкий до перемоги шлях…

Нехай цей голос до небес полине,
Почують і Господь, і Миколай,
Прохання української дитини
І перемога хай прийде в наш край!

Вітаємо наших героїв- воїнів Збройних Сил України !

   Відповідно плану , в рамках місячника  “Вірю в Україну! Вірю в ЗСУ!”, в закладі професійної освіти проведено  «Тиждень знань предмета «Захист України», приурочений до Дня  Збройних Сил  України.

  Цьогоріч тиждень  відбувався у дистанційному форматі і містив у собі  проведення:  уроків мужності , конкурсу листівок і коллаж плакатів “Україна понад усе!”, якому передував майстер -клас з виготовленння арт об’єктів  на платформі   Jamboard. Як завжди, цікавим виявились заходи змагального характеру – тематичний квест «Слава ЗС України!» та батл на військову тематику “Звитяга “.

Здобувачі освіти радо приєдналися  до патріотичної акції – флешмобу «Дякую героям ЗСУ» і записали зворушливі привітання українським воїнам на честь всенародного свята- Дня збройних Сил України. 

Долучаються до допомоги українським воїнам здобувачі освіти  з професій  «кравець» та «кушнір-розкрійник» –  учасники волонтерського осередку «МИ поруч!», що  ініціювали безстрокову акцію «Наближаємо Перемогу разом», в  рамках якої виготовляють  теплі  швейно- хутрові  вироби для воїнів.

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, юнаків і дівчат, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами безмежну вдячність за мужність нашим героям.

 Маємо честь привітати тих, хто боронить нашу неньку Україну, Святу матір героїв!Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!   

Міжнародний день волонтера

5 грудня Україна і світ відзначають Міжнародний день волонтера.

В нашій країні волонтерство запрацювало з новою силою в умовах повномасштабної агресії росії , яка змінила світогляд кожного українця. Сьогодні війна в Україні одна на всіх і допомоги, як ніколи, потребують наші захисники – Сили Оборони України !

За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів, яка допомагає у забезпеченні бійців практично всім необхідним. Посильну частку  в цей животворний потік підтримки і допомоги  нашим героям – воїнам , захисникам України, вносять працівники закладу та учні з волонтерського об’єднання «Ми поруч!»

Тому, в цей день висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає наблизити нашу Перемогу!

Разом до Перемоги!

Заклад професійної освіти отримав грамоту від команди  Національного банку України за активну участь у благодійній акції «Смілива гривня », підримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення нашої ПЕРЕМОГИ!

Щира вдячність всім учням і працівникам закладу професійної освіти – учасникам акції,  справжнім патріотам України. Кожна ваша копієчка та гривна зігріває наших героїв і героїнь,  надає допомогу у захисті нашої держави.  Перемога українського народу будується саме з таких  маленьких  цеглинок . Разом до перемоги