Daily Archives: 05.12.2022

Міжнародний день волонтера

5 грудня Україна і світ відзначають Міжнародний день волонтера.

В нашій країні волонтерство запрацювало з новою силою в умовах повномасштабної агресії росії , яка змінила світогляд кожного українця. Сьогодні війна в Україні одна на всіх і допомоги, як ніколи, потребують наші захисники – Сили Оборони України !

За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів, яка допомагає у забезпеченні бійців практично всім необхідним. Посильну частку  в цей животворний потік підтримки і допомоги  нашим героям – воїнам , захисникам України, вносять працівники закладу та учні з волонтерського об’єднання «Ми поруч!»

Тому, в цей день висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає наблизити нашу Перемогу!

Разом до Перемоги!

Заклад професійної освіти отримав грамоту від команди  Національного банку України за активну участь у благодійній акції «Смілива гривня », підримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення нашої ПЕРЕМОГИ!

Щира вдячність всім учням і працівникам закладу професійної освіти – учасникам акції,  справжнім патріотам України. Кожна ваша копієчка та гривна зігріває наших героїв і героїнь,  надає допомогу у захисті нашої держави.  Перемога українського народу будується саме з таких  маленьких  цеглинок . Разом до перемоги