Monthly Archives: Травень 2023

Заклад нагороджено золотою медаллю XIV міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2023»

17-19 травня 2023 року , за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», відбулась  головна подія освітньої сфери України – Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2023» .

Мета проведення виставки – об’єднати заклади освіти в найскладніший для України час повномасштабної війни та продемонструвати їх потенціал, презентувати освітні й наукові інновації, проєкти щодо модернізації змісту освіти, ефективні технології професійного розвитку педагога, сучасні підходи, які сприяють вихованню громадянина-патріота, українця з демократичними поглядами й загальнолюдськими цінностями.

За результатами участі у виставці заклад професійної освіти нагороджено:

 Золотою медаллю в номінації «Трансформація професійної освіти в умовах воєнного стану та перспективні напрями її оновлення для розбудови повоєнної економіки»

Дипломом «За презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти »

Сертифікати виставки за перемогу в конкурсі з тематичної номінації : “Трансформація професійної освіти в умовах воєнного стану та перспективні напрями її оновлення для розбудови повоєнної економіки”, отримали педагогічні працівники закладу — учасники авторської творчої групи.

Круглий стіл на тему”Вистояли. Переможемо. Відбудуємо” за участі обласних асоціацій Всеукраїнської асоціація працівників професійно-технічної освіти

25 травня у рамках Тижня профтехосвіти Всеукраїнською асоціацією працівників професійно-технічної освіти проведено круглий стіл на тему “Вистояли. Переможемо. Відбудуємо”, присвяченому вкладу професійної освіти у Перемогу.
 
У роботі круглого столу взяла участь директор закладу Ніна Григорівна ТКАЧЕНКО, яка представила роботу закладів професійної освіти Харківщини у нелегкий воєнний час та внесок профтехосвітян  у загальну справу  Перемоги України. 
 

Проведено вебінар в рамках заходів регіонального рівня Всеукраїнського тижня професійної освіти

Педагогічними працівниками закладу професійної освіти проведено вебінар «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» в рамках заходів регіонального рівня Всеукраїнського тижня професійної освіти.

У ході вебінару педагоги представили доповіді з означеної теми:

“Основні аспекти формування навичок soft skills у конкурентоспроможного робітника ХХІ століття”, Ткаченко Ніна Григорівнадиректор закладу

“Ефективні методики  впровадження інноваційних технологій навчання майбутніх кваліфікованих робітників : логістичний аспект” , Ленівенко Олена Олексіївна, викладач професійно-теоретичної підготовки;

“Метод воркшопів , як засіб формування навичок  аналітичного мислення та інновацій  у виробничій діяльності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О” Ольховська Юлія Василівна, майстер виробничого навчання;

“Ефективне використання кадрової логістики як передумова  формування навичок аналітичного мислення здобувачів освіти  при  підготовці конкурентоспроможних фахівців” Панченко Зоя Віталіївна, старший майстер

Метод портфоліо як оригінальний засіб створення сприятливо-стимулюючих умов індивідуального прогресу здобувачів освіти у динаміці розвитку навичок soft skillsЛогвін  Наталія Сергіївна, майстер виробничого навчання

“Soft skills та можливість забезпечити безпеку і впевненість в собі.”  Наталія Максимівна Яловенко , заступник директора з навчально-виховної роботи 

“Використання техніки майндмепінгу як засобу розвитку креативності здобувачів освіти при створені творчих, практико
орієнтованих проектів (з досвіду роботи)” Одерій Тетяна Вікторівна, викладач суспільних дисциплін

Участь у «Defile-professional» в рамках Фестивалю науки в Україні

В ході проведення тижня професійної освіти в Україні, заклад освіти взяв участь у  Фестивалі науки «2023 рік – Європейський рік умінь і навичок» за програмою «Defile-professional» науково -освітнього альянсу «Soft skills- навички успішності »  та представив  роботи педагогів за темами :

 «Методичний брендбук «soft skills» – ключові активи досягнення поставлених цілей»

«Використання техніки майндмепінгу як засобу розвитку креативності, емоційного інтелекту, комунікативності здобувачів освіти при створенні творчих, практико-орієнтованих проєктів (з досвіду роботи)»

Вітаємо призера конкурсу “Молода людина року 2023”!

Альона ІЩУК , здобувач освіти групи №21 з професії “кравець” посіла ІІ місце  у конкурсі “Молода людина року 2023”(І етап)  і була відзначена   грамотою голови  Новобаварського району та кубком  Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Молоді, успішні та амбіційні. Талановита молодь Харкова вже 23-й рік поспіль бере участь у конкурсі “Молода людина року”.  Всі ці роки він проводився з благородною метою – підтримка обдарованої і талановитої молоді, заохочення значущих досягнень молоді у різних сферах суспільного життя, нагородження кращих молодих фахівців в області виробничої, навчальної, управлінської, громадської і творчої діяльності.

Дякуємо організаторам конкурсу за створення умов,  що сприяють мотивації молодої людини  до розвитку та її впевненості у майбутніх перемогах! 

День пам’яті та примирення 8 травня 2023

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф. 

В рамках відзначення цієї дати в закладі освіти проведені відповідні заходи    за єдиною темою :«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!» 

Міжнародний день протидії БУЛІНГУ

Міжнародний день протидії БУЛІНГУ відзначається у всьому світі  4 травня.Булінг – це форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих промов, фізичної розправі тощо. Це явище може мати різні форми та виявлятися в різних ситуаціях.
В рамках реалізації соціально-реабілітаційного  проєкту «Життєвий  простір без булінгу -365!», з  метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі,  в закладі освіти пройшов   Тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

В групі №31 викладачем Тетяною ОДЕРІЙ проведено виховний захід з елементами тренінгу  «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу-ні” . Класний керівник групи №1 Ольга ІВАЩЕНКО провела бесіду «Кібербулінг . Правила безпечної поведінки». Здобувачі освіти груп №№21, 01,02 взяли участь у онлайн тренінгу «Вирішення конфліктних ситуацій. Запобігати цькуванню».

 Здобувачі освіти групи №22  спільно за допомогою дошки padlet створили електронну пам’ятку ” Будь людиною.”