Daily Archives: 05.05.2023

Міжнародний день протидії БУЛІНГУ

Міжнародний день протидії БУЛІНГУ відзначається у всьому світі  4 травня.Булінг – це форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих промов, фізичної розправі тощо. Це явище може мати різні форми та виявлятися в різних ситуаціях.
В рамках реалізації соціально-реабілітаційного  проєкту «Життєвий  простір без булінгу -365!», з  метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі,  в закладі освіти пройшов   Тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів.

В групі №31 викладачем Тетяною ОДЕРІЙ проведено виховний захід з елементами тренінгу  «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу-ні” . Класний керівник групи №1 Ольга ІВАЩЕНКО провела бесіду «Кібербулінг . Правила безпечної поведінки». Здобувачі освіти груп №№21, 01,02 взяли участь у онлайн тренінгу «Вирішення конфліктних ситуацій. Запобігати цькуванню».

 Здобувачі освіти групи №22  спільно за допомогою дошки padlet створили електронну пам’ятку ” Будь людиною.”