Daily Archives: 01.09.2023

“Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”. Перший урок нового навчального року.

У зміненому форматі, але з незмінними емоціями зустріли здобувачі освіти та педагоги закладу професійної освіти новий 2023/2024 навчальний рік. Як і попередній, він триває в умовах війни, у час, коли Україна виборює свою свободу та незалежність.Сучасні виклики змінюють наше життя, вносять корективи.Навчання розпочинається у дистанційному форматі, без традиційних лінійок. День знань  у закладі професійної освіти розпочався першим уроком “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ !” 

Учнівська молодь, натхненна і  патріотично налаштована, вірить: Україна переможе,все у нас буде Україна!Дуже хочеться, аби цей навчальний рік пройшов для усіх без тривог – як повітряних, так і психологічних, під чистим мирним небом, аби здобувачі освіти спокійно засвоювали нові знання , опановували обрану професію та отримували  потрібні життєві навички .

Тож вітаємо всіх учасників освітнього процесу з початком нового 2023/2024  навчального року !

Бажаємо усім творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай новий навчальний рік стане для нас роком нових звершень, роком нашої Перемоги!