Monthly Archives: Червень 2024

Державна кваліфікаційна атестація

        27.06.2024 у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» проведено державну кваліфікаційну атестацію:

 • Група 31. Професія: Кравець;
 • рівень професійної кваліфікації: кравець 4 розряду.
 • Майстер виробничого навчання: Юлія ОЛЬХОВСЬКА.

 • Група 34. Професія: Перукар (перукар-модельєр);
 • рівень професійної кваліфікації: перукар 1 класу.
 • Майстри виробничого навчання:
 • Наталія ЛОГВІН
 • Людмила ПОЛЯКОВА

        Здобувачі освіти виконали пробні кваліфікаційні робіти згідно професійної кваліфікації. Майстри виробничого навчання у презентаціях висвітлили здобутки груп за час навчання та проходження виробничої практики на підприємствах.
        На державній кваліфікаційній атестації з професії Перукар (перукар-модельєр) була присутня работодавець Марина ЛОЗОВСЬКА, вона запрошувала випускників в салон для працевлаштування.
Всі отримали оцінки достатнього і високого рівнів, усім випускникам присвоєно професійну кваліфікацію встановленого розряду.

Мирного неба і творчого натхнення нашим випускникам!!!

Дискусійна нарада науково-освітнього альянсу

        27.06.2024 керівник закладу освіти Світлана НЕЧІПОР взяла участь у дискусійній нараді науково-освітнього альянсу «Soft skills – сучасні навички успішності».

        Під керівництвом доктора наук Лариси СЕРГЕЄВОЇ, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», сплановані заходи для успішного завершення роботи над експериментом щодо формування м’яких навичок, у якому заклад освіти бере участь з 2022 року. Визначено шляхи удосконалення напрацювань та висвітлення результатів на рівні закладів професійної освіти України.

Круглий стіл УІПА

       26.06.2024 року викладач професійно-теоретичної підготовки Оксана ГОНЧАРОВА взяла участь в засіданні круглого столу на тему «Стала досконалість для української молоді в текстильній та швейній промисловості», який проводила Українська інженерно-педагогічна академія (сайт http://uipa.edu.ua/ua/) в рамках проєкту TEX4YUA за фінансової підтримки Шведського інституту SI Baltic Sea Neighbourhood Programme.


        Під час зустрічі обговорили теми, пов’язані з наданням українським здобувачам, учням, професіоналам та молодим працівникам текстильної та швейної промисловості, а також викладачам закладів вищої, фахової передвищої і професійної (професійно-технічної) освіти, знань, навичок та інноваційного мислення у сфері текстилю, щоб стати конкурентоспроможними на міжнародному ринку.

        Члени команди проєкту з кафедри харчових технологій УІПА, легкої промисловості і дизайну та Центру інноваційних освітніх технологій, міжнародних зв’язків та академічної мобільності ознайомили присутніх із запланованими заходами в рамках TEX4YUA для підвищення зацікавленості молоді у програмах, спрямованих на розвиток текстильної промисловості в Україні.

Поетапна кваліфікаційна атестація

       26.06.2024  у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» проведено  поетапну кваліфікаційну атестацію:

   Група 01. Професія: Кравець;

 •  рівень професійної кваліфікації: кравець 3 розряду.
 • Майстри виробничого навчання:
 • Олена МАРТИРОСЯНЦ
 • Олен ФОМІНА

    Група 21. Професія: Кухар; кондитер

 •  рівень професійної кваліфікації: кухар 4-го розряду
 • Майстри виробничого навчання:
 • Дмитро ПАНЧЕНКО
 • Світлана  СМІРНОВА

    Група 22. Професія: Перукар (перукар-модельєр);

 •  рівень професійної кваліфікації: перукар 2 класу.
 • Майстер виробничого навчання:
 • Наталія ЛОГВІН

         Здобувачі освіти виконали пробні кваліфікаційні робіти згідно професійної кваліфікації. Майстри виробничого навчання  у презентаціях  висвітлили виконання пробних кваліфікаційних робіт учнів.

        Здобувачі  надали на розгляд комісії виконані кваліфікаційні роботи, які відповідають рівню певної кваліфікації, пройшли тестування з професійно-теоретичної підготовки. Рівень результатів – достатній і високий.

Співпраця з закладами освіти

        17.06.2024 керівник закладу освіти Світлана НЕЧІПОР взяла участь у роботі державної кваліфікаційної комісії Харківського коледжу текстилю та дизайну у якості голови за освітньою програмою «Моделювання та конструювання швейних виробів». Співпраця закладів освіти дає змогу покращити підготовку кадрів завдяки обміну досвідом викладання предметів швейного спрямування.  

Молода людина року

07.06. 2024 року  Марія Северіна, учениця групи 31 (професія “кравець”), була нагороджена подякою за участь у міському конкурсі “Молода людина року” у номінації “Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Нагорода свідчить про високий рівень підготовки наших здобувачів освіти  та якість освіти, яку вони отримують у нашому закладі.