Monthly Archives: Травень 2024

Всеукраїнський вебінар

         29.05. 2024 року заступник директора з навчально-виховної роботи Маринка-Сиромятнікова О.В. взяла участь у Всеукраїнському вебінарі, проведеному Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області, на тему: «Розбудова стратегій успішного майбутнього: профорієнтація під час воєнного стану».

         У своїй доповіді  “Система профорієнтаційної роботи в ЗП(ПТ)О” вона поділилася досвідом та практиками, які впроваджуються у нашому закладі освіти  для забезпечення успішного профорієнтаційного процесу в умовах воєнного стану.

Молода людина року

        22.05.2024р.  наша здобувачка освіти Северіна Марія Романівна, учениця групи 31, здобула перше місце у номінації “Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти” на районному етапі міського конкурсу “Молода людина року”.
        Це досягнення є результатом наполегливої праці, таланту та відданості Марії. Її досягнення підкреслюють важливість професійної освіти та ролі, яку вона відіграє у формуванні майбутніх лідерів, свідченням високого рівня професійної майстерності та підтримки з боку педагогічного колективу нашого закладу освіти.
        Щиро вітаємо усіх причетних з цією перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та професійному зростанні, висловлюємо подяку всім педагогам, які підтримували та надихали її на цьому шляху.

Відзнака ВАПП за створення колекції одягу

        Вітаємо  творчий колектив   та здобувачів освіти закладу  з отриманням Диплома незламності! Це велике досягнення, яке свідчить про вашу наполегливість, талант і відданість справі.

        Успіх у VІI Всеукраїнському конкурсі “Fashion Прорив” з колекцією “Слобожанські мавки” є визнанням вашого творчого пошуку, збереження національної традиції та сучасного погляду на історичне минуле. Це дійсно заслуговує на повагу та відзнаку.

        Ваші зусилля у збереженні та популяризації української культури є надзвичайно важливими, особливо в такі складні часи. Незламний дух Слобожанщини, який ви втілили у своїй роботі, дійсно запалює серця і надихає до перемоги.

Велика подяка усім, хто був з нами і підтримував нас. Разом ми – сила та незламність.


Українська душа – вишиванка!

         16.05.2024р. здобувачі освіти та педагогічні працівники взяли участь у проведенні загальної виховної години на тему: “Українська душа – вишиванка!”

         Загальна виховна година є чудовим способом відзначити та вшанувати національну традицію та культуру. Вона дозволяє учасникам не лише поглибити своє розуміння української спадщини, а й об’єднати їх у спільному зацікавленні та підтримці. Педагогічні працівники, беручи участь у таких заходах, не лише демонструють свою підтримку та повагу до української культури, а і є прикладом для своїх учнів. Такі ініціативи сприяють розвитку патріотичного виховання та вихованню національної свідомості.

         Чудовою можливістю висловити креативність та самовираження, підтримати спільноту та сприяти обміну позитивними емоціями та ідеями є початок проведення Флешмобу між педагогічними працівниками та здобувачами освіти.

Колекція “Слобожанські мавки”

Колекція швейних виробів “Слобожанські мавки” бере участь у VII Всеукраїнському конкурсі “Fashion прорив” під назвою “УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА світовідчуття нації закодоване на полотні”.

Номер колекції 41.

Підтримайте нас!!!

Колекція створювалась в умовах постійних тривог та відключень світла. ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПОСИЛАНЯМ:


https://fashionglobusukraine.com/konkurs/

з 13.05.24 р. по 15.05.24 р.
Для голосування потрібно авторизуватись через ТЕЛЕГРАМ.


          Чарівна врода українських дівчат завжди була оберегом для сильних і мужніх чоловіків. МАВКА, хранителька лісу, підтримує гармонію, порядок і баланс у своїй царині.
          З давніх-давен, саме МАВКИ могли захистити домівки від чужинців і негод, черпаючи енергію від природи: лісових тварин, дерев, чарівних квіточок, формуючи захисний ЩИТ для своєї родини, свого краю!      Незламний дух Слобожанщини, де сама природа стає на боротьбу з загарбниками, запалює наші серця, спонукає до перемоги!
           Так, у творчому колективі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», народився задум, щодо створення весняної колекції «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ».
          В цій колекції поєднано любов до рідного краю, красу природи та міфологію, відображену у літературній спадщині Лесі Українки. Дизайн виробів передає творчість та креативність фахівців швейного профілю. Кожна із суконь романтична та ніжна, особлива. Колекція «СЛОБОЖАНСЬКІ МАВКИ» складається з п’яти моделей для дівчат. Елегантні весняні сукні темно-зеленого кольору виготовлені із м’якого та приємного до тіла матеріалу з декоруванням машинною вишивкою.
          Особливість колекції – поєднання матеріалів та ниток для вишивки двох кольорів (зеленого та жовтого), різних фактур (тканина та фатин). Силует суконь відображає автентичний крій української вишиванки, а знімні пояси різної форми надають їм сучасності та різноманітності. Всі сукні поєднані задумом та стилем вишивки.
         Колекція розроблена на базі навчально-практичного центру швейних сучасних технологій та дизайну Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»:

61020, Харківська обл., м. Харків, просп. Любові Малої, 30
Телефон / факс 0573762220; 0573763926
05537638@ukr.net

Державна кваліфікаційна атестація

         Навчально-практичний центр продовжує працювати

         10.05.2024 року проведено ДКА в групі К-3 для слухачів, які пройшли перепідготовку за вечірньою дистанційною формою навчання та опанували кваліфікацію кравця 2-го розряду. Навчання здійснювалось з 05.02.2024 по 10.05.2024.

         Слухачі представили свої пробні кваліфікаційні роботи (швейні вироби) розповіли технологію їх виготовлення, пройшли тестування. Керівник групи представила висновки проходження слухачами виробничої практики, роботи кожного слухача у презентації, слухачі коментували свої роботи, відповідали на запитання.

         Були присутні члени кваліфікаційної комісії, а саме: в.о. директора: Світлана НЕЧІПОР, старший майстер: Зоя ПАНЧЕНКО, викладачі професійно-теоретичної підготовки: Наталія ПАШНЄВА, Оксана ГОНЧАРОВА

Бажаємо випускникам успіху та вдалої життєвої дороги!

Марафон безпеки

         10 травня 2024 року кафедрою технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України був проведено круглий стіл «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі» у рамках онлайн-студії «Марафон безпеки».

         До участі в роботі були залучені педагогічні працівники та керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Були присутніми і члени нашого закладу освіти, за результатами участі – отримано сертифікати.

Об’єднані наукою 2024

         09.05.2024 педагоги навчального закладу взяли участь у фестивалі науки в Україні «Об’єднані наукою 2024», який проводився Науково-освітнім альянсом «SOFT Skills – сучасні навички успішності» в рамках експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (Soft Skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти». Учасники експерименту ділилися досвідом роботи з формування м’яких навичок у здобувачів освіти. Викладач суспільної підготовки ОДЕРІЙ Тетяна ознайомила з використанням техніки майндмепінгу як засобу розвитку креативності, емоційного інтелекту, комунікативності здобувачів освіти при створені творчих, практико-орієнтованих проєктів (з досвіду роботи). 

Майстерність у створенні тестових завдань в Google Forms

         08.05.2024 відбувся навчальний тренінг за темою: «Майстерність у створенні тестових завдань в Google Forms» в офлайн-форматі, у тренінгу взяли участь 12 педагогічних працівників закладу освіти. Цей тренінг був дуже пізнавальним та корисним для педагогічного колективу. Його акцент на навичках створення тестових завдань  в Google Forms може значно полегшити процес навчання та оцінювання викладачами, особливо під час дистанційного навчання.
         Практичні поради та демонстрація роботи з платформою  Google Forms від Влади Дробної та Ірини Дубрової методистів НМЦ ПТО у Харківській області, надали учасникам конкретні інструменти та стратегії для покращення своєї роботи з тестуванням.

Понорама відкритих онлайн-уроків

Викладач суспільних дисциплін Одерій Тетяна Вікторівна взяла участь в обласній панорамі відкритих онлайн-уроків із суспільствознавчих дисциплін. Онлайн-урок з історії України «Нові тенденції розвитку культури 1914 – 1921 рр. Освіта. Наука. Мистецтво. Релігійне життя», проведений Тетяною Вікторівною, увійшов до кращих. Робота викладача  відмічена сертифікатом.

Вітаємо Тетяну Вікторівну з успіхом і бажаємо плідної праці!