Daily Archives: 10.10.2024

Практична майстерня «ФОРМУВАННЯ SOFT SKILLS ЯК КЛЮЧ ДО УСПІХУ В ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ»

10 жовтня 2024 року представники колективу Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» взяли участь у методичному марафоні, організованому Ларисою СЕРГЄЄВОЮ, доктором педагогічних наук, професором, завідувачкою кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО “Університету менеджменту освіти” НАПН України, головою координаційної ради науково-освітнього альянсу «Soft skills – сучасні навички успішності»

        Учасники науково-освітнього альянсу «Soft skills – сучасні навички успішності» за період участі в експерименті (2022-2024 р.р.) змогли не тільки познайомитися, але й згуртуватися для вирішення важливих питань організації освітнього процесу. Ми радіємо, що вже з кількома закладами освіти розпочали співпрацю в інших проєктах, які дають можливість розвиватися та досягати нових висот. Кожен з нас сьогодні тримає освітній фронт, і від кожного з нас залежить найцінніше — майбутнє нашої країни, яким безумовно, є наші здобувачі освіти. Завдяки розвитку soft skills ми всі закладаємо основи цього майбутнього, забезпечуючи наших учнів найціннішими навичками, які допоможуть їм стати конкурентоспроможними на ринку праці.

        У марафоні крім нашого закладу освіти (керівник Світлана НЕЧІПОР) брав участь і колектив КЗ П(ПТ)О «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу» (керівник Наталія ГОРБАТЮК).

        Заклад освіти у методичному марафоні: «ФОРМУВАННЯ SOFT SKILLS ЯК КЛЮЧ ДО УСПІХУ В ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ» висвітлив такі питання:

  1.  Формування м’яких навичок здобувачів освіти з професій швейного напряму: перші результати впровадження, Юлія ОЛЬХОВСЬКА, майстер виробничого навчання з професії «Кушнір-розкрійник, кравець»;
  2.  Навички soft skills 4К для успішного кваліфікованого фахівця, Алла ШАРИКІНА, викладач англійської мови;
  3.  Роль соціально-психологічної служби у формуванні м’яких навичок майбутніх кваліфікованих робітників, Тетяна АФАНАСЬЄВА, соціальний педагог;
  4.  «Школа лідерів» як реальна практика розвитку soft skills учнівської молоді, Ольга МАРИНКА-СИРОМЯТНІКОВА, заступник директора з навчально-виховної роботи.

        Цільовою аудиторією марафону були учасники Науково-освітнього альянсу «Soft skills – сучасні навички успішності», керівники та координатори обласних НМЦ(К) ПТО, науково-педагогічні працівники ЗВО, слухачі курсів підвищення кваліфікації ЦІПО (категорії заступники директора з навчально-методичної роботи ЗП(ПТ)О та педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Одеської області).

        Особливу вдячність висловлюємо Ларисі СЕРГЄЄВІЙ, доктору педагогічних наук, професору, голові координаційної ради науково-освітнього альянсу «Soft skills – сучасні навички успішності» та Катерині МІРОШНІЧЕНКО, президенту Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти за об’єднання закладів освіти різного профілю для творчої та експериментальної діяльності.